Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grecja powinna wylecieć ze strefy euro

Grecja powinna wylecieć ze strefy euro

Money.pl / 2012-02-09 11:21
Komentarze do wiadomości: Grecja powinna wylecieć ze strefy euro.
Wyświetlaj:
eukaliptusowa / 85.73.38.* / 2012-02-29 19:16
Panie autorze, na podstawie jednej wypowiedzi zachłannego lekarza podejmuje Pan takie decyzje "Grecja nie zasługuje na złamanego eurocenta". Szkoda, ze nie ma Pan więcej do powiedzenia. Takie artykuły wielka szkoda. Przypomnijmy sobie jak to było w Polsce 10-15 lat temu.
eukaliptusowa / 85.73.38.* / 2012-02-28 22:17
Co do dawania kasy. Jaki imbecyl daje kredyt 20 000 euro bez sprawdzenia dochodów,zatrudnienia itd? Banki w Grecji.Ludzie się nachapali bo łątwo było. Przez rok zrobili sztuczny obrót w firmach zeby zwiększyć zdolność zabrali po kilka set milionów i żegnaj ojczyzno. Taka natura. A w Ameryce co, tak nie było? Kredyty na zakup mieszkania gdzie dochody na oświadczenie i spora grupa z małą wyobraźnią poczuła ze to życiowa szansa na posiadanie własnej chałupy a coo.. My Polacy nie kradniemy? Pewnie ze kradniemy ale na mniejszą skalę, taka natura ludzka, ze jak mozna cos za free to czemu nie.
pisek / 81.190.72.* / 2012-02-10 22:33
Tyla kasy władowali w Grecję i teraz co?
Usunąć ich ze strefy euro ?
A kto zwróci te pieniądze UE ? - My ?
mieczman / 2012-02-10 19:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ty durniu musisz płacić, bo takich cwaniaków sobie wybrałeś ! to cierp a oni i tak wywiozą wszystko na swoje konta za granicą / Polsat już na Cyprze!/ Cieszysz się, to sobie ich znowu wybierz!
Smoczyca / 83.22.58.* / 2012-02-09 21:57
Pałka za chwilę Ty wylecisz............

i to też będzie powinność
cewek / 2012-02-09 17:12
Ha! Grecja, Włosi, generalnie ludzie południa bynajmniej nie są stworzeni do "normalnego" demokratycznego płacenia podatków. Ostatnio poprosiłem Włoszkę wynajmująca nam apartament o Fakturę (fattura po włosku) zrobiła kwaśną minę i wystawiła. Inaczej dostał bym świstek bez daty adresu itp......jak ostatnio w innym apartamencie. Choć nasi lekarze nie są lepsi, ginekolog mojej żony ma codziennie listę 20 pacjentka każda płaci ok 150 zł ....... myślicie że on wystawia paragon??? ha ! w życiu!!! i kto tu płaci podatki w Polsce ???
eukaliptusowa / 85.73.38.* / 2012-02-28 22:09
Mieszkam w Atenach i co do lekarzy to mnie osobiście nigdy coś podobnego nie spotkało,Pan ginekolog o prosze 150euro wizyta ale rachuneczek szybciutko wypisuje a na moje nie nie trzeba ojj nie Elisabetha prosze to zabrać (rachunek ofkors). Ale długo szukać nie trzeba,prywatna klinika,(bo tu taka moda panuje ze lakarzom trzeba duzo zapłącić zeby sie dobrze zajeli) w korytarzu szczęśliwy tatuś wypłaca położnikowi 550euro za to ze był przy porodzie i zrobił lewatywe a coo. Przykre to ale prawdziwe.Inna sytuacja, idę do lekarza ginek z IKA(odpowiednik pl ZUS-u) i prosze o usg a pan doktor mi mówi 40euro a ja ze ja z ika a on na to ze ma z IKA to mu płacą 750euro/msc bez wzgledu na to ile pacjentów przyjmie i jak chce to za darmo palnami sprawdzi blizne w środku.Technicznie chyba nie mozliwe. Chore powiem wam ale nie wszyscy są leniami, ja pracuje w sezonie 6msc bez dnia przerwy bo potem ciezko z praca, moje kolezanki pracuje na 1i 1/2 lub nawet 2 etaty za g...niane pieniadze a ubezpieczenie, bzczelny pracodawca wpisze ci 6h na umowie zeby mniejszy podatek zapłącic a jak sie odezwiesz to naraaaa staraaa
1999 / 87.64.81.* / 2012-02-11 21:18
Po co Panskiej Zonie paragon?
Zona, jesli jest ubezpieczona czyli placi skladke zdrowotna, powinna dostac rachunek od lekarza, wyslac do NFZ, a NFZ powinien odpowiednia refundacje kosztow wizyty przelac na Jej konto.
Pilsener / 2012-02-09 13:34 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"Tylko głupcy płacą podatki" - ma rację! Przecież te pieniądze idą na synekury i przywileje dla pachołków władzy. Płacenie jak najniższych podatków jest naszym moralnym i patriotycznym obowiązkiem.
- moralnym, bo mamy zobowiązania wobec swoich rodzin
- patriotycznym, bo płacąc mniejsze podatki ocalimy dla kraju wiele pieniążków. Inaczej te pieniądze dostaną politycy i ich kolesie.
trupek / 83.29.0.* / 2012-02-12 02:57
Tyle, że w Grecji najbardziej protestuja nie politycy i ich kolesie tylko rzesze zatrudnione na bezproduktywnych etatach w sektorze publicznym. To właśnie na ich apanaże są potrzebne pieniądze z podatków...
Pracodawca 12 / 2012-02-09 14:47
Tylko czy jeżeli Grecja wyleci ze strefy euro czy nie zacznie się efekt domina? Co to by oznaczało dla UE
Akira / 2012-02-09 14:47
Tylko czy jeżeli Grecja wyleci ze strefy euro czy nie zacznie się efekt domina? Co to by oznaczało dla UE
1999 / 87.64.81.* / 2012-02-11 21:28
Domino z Grecji poleci w kierunku polnocnym.
(@) / 89.79.218.* / 2012-02-09 12:51

Na tamtejszych parkingach odkryli ponad sześć tysięcy luksusowych aut o wartości co najmniej 100 tysięcy euro

Średnia cena lususowego auta to 16,6 EUR ?
Toster3d / 83.23.195.* / 2012-02-09 11:26
Haha bo jedna osoba coś powiedziała to od razu całe społeczeństwo na coś nie zasługuje - socjalistyczne myślenie. Na pewno wszyscy myślą jednakowo, jak jeden wielki mózg.
Ogólnie to się zgadzam że Grecja nie zasługuje na Polską pomoc. Sami mamy problemy.
maly kazio / 2012-02-09 11:21 / Bywalec forum
Bo w Grecji panuje socjalizm z wypaczeniami.
A sami grecy to niestety lenie do potęgi a jak się okazuje przekretasy.Szkoda pieniędzy unijnych na ratowanie bandy złodziei i nierobów.
Jak splajtują wszyscy odetchną z ulgą ,żeby tak jeszcze można było toto z unii wywalić.

Najnowsze wpisy