Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Grecja w punkcie kulminacyjnym. Na GPW prawdopodobny spadek

Grecja w punkcie kulminacyjnym. Na GPW prawdopodobny spadek

Wyświetlaj:
początkujący_inwestor / 213.17.201.* / 2011-06-20 09:26
Pan Emil po raz kolejny pisze bzdury na temat GPW. Ani słowem nie wytłumaczy się ze swojej piatkowej pomyłki. Zapomniał o ważnym elementach:
1. polskie banki mało zwiazane sa z Grecją ( w Polsce żaden bank nie pozyczał Grecji pieniędzy a chyba i nie ma ich obligacji
2. polskie indeksy s a "trzymane" przez zblizajace sie dywideny
3. mamy stosunkowo wysoki popyt wewnetrzny, fundusze będą walczyć o maksymalizację półrocznych wyników

Dlatego ja spadki przewiduję dopiero w 1 i 2 dekadzie lipca.
No zobaczymy !!!!!!!!!!!!!!!
b r y d z i a / 79.186.58.* / 2011-06-20 09:30
ad1.
sektor to sektor, zwlaszcza finansowy

ad2.
a pozniej bessa ? :)))

ad3.
jakie to ma znaczenie dla gield ?


---------------

No zobaczymy !!!!!!!!!!!!!!!

lubie te teksty moneyowcow :)
początkujący_inwestor / 213.17.201.* / 2011-06-20 09:44
Przypominam tylko grzecznie że w piątek p. Emil wróżył "możliwe" spadki na GPW a ja pisałem że będą wzrosty no i wyszło na moje. Tylko tyle.
Natomiast Twoje odp na pkty to właśnie jest całe sedno giełd. Jak jest hossa to musi przyjść bessa a to że fundusze podbijają indeksy aby móc się w reklamach chwalić stopami zwrotu to chyba jest jasne.
Ty lubisz te teksty moneyowców a ja uwielbiam krytycznie czytać analityków jasnowidzów, którzy piszą co chcą i za nic nie odpowiadają.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy