Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Grecja w UE. "Zostaliśmy źle zrozumiani w sprawie sankcji na Rosję"

Grecja w UE. "Zostaliśmy źle zrozumiani w sprawie sankcji na Rosję"

Wyświetlaj:
Bzyczek / 81.190.162.* / 2015-02-02 02:08
Idiota Rosja ma złoża Gazu i Ropy a to jest wielka potęga a nie tam jakiś kurczak co kupisz za 10zł tam się kręcą miliony jak w USA tylko tego nie wiemy Rosja jest wielkim państwem i dysponuje głowicami nuklearnymi jak i nie wodorowymi itp to że oni dostali sobie jakąś sankcje na jakieś duperele to ich nie boli ale telewizja czy inni muszą o tym napisać.
Po za tym wszyscy się boją Ruskich i czekają tylko na ich ruch ale Putin już to zrobił (Na Ukrainie) tylko dla czego to zrobił ?? bo wiedział że Ukraina nie jest w Nato.
I wie że nic mu nie zrobimy nie jestem za Ruskimi ale tak mi się wydaje jestem Polakiem i mam nadzieje że jak będzie trzeba to będę walczył za Polaków ale na jakim boku to nie wiem bo Amerykanie są daleko a Ruski to sąsiad.
polkot1 / 2015-01-29 14:42
A czy Grecja nie jest w EU? Czy nie mają swojej reprezentacji w parlamencie EU? O ile wiem to sama SYRIZA ma 6 eurodeputowanych. Od kiedy to parlament EU pyta o zdanie poszczególne rządy. Od tego są eurodeputowani aby reprezentowali stanowisko swojego rządu i swojego kraju. Grecy jak zwykle udają Greka.
michael brown zamordowany USA / 212.14.47.* / 2015-01-29 13:57
Wczoraj z nimi rozmawiał telefonicznie Obama i już Greków wyprostował. Powiedział im że albo zagłosujecie za sankcjami albo będziecie sami mieć bardzo poważne problemy finansowo - ekonomiczne. Taka to właśnie jest to demokratyczna struktura UE. Muszą słuchać USA w każdej sprawie. Nic co istotne w Świecie polityki dotyczącej regionów gdzie USA są zaangażowane politycznie nie może być zrobione wbrew stanowisku USA. UE to jest tylko chłopczyk prowadzony za rękę przez Wuja Sama.
Lol660 / 78.34.94.* / 2015-01-29 15:18
Gdyby któryś z krajów chciał opuścić Unię Azjatycką to Putin wysłał by zielone ludziki! To jest dopiero demokracja!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eryk.kowal / 83.27.30.* / 2015-01-29 14:52
Grecy nic nie muszą.
Zawsze mogą wyjść z UE, czego osobiście im życzę gdyż tylko biorą, a nic nie oddają.
Dla mnie to gospodarka bez przyszłości, podobnie jak rosyjska.
nagi leon z bolem brzucha / 83.10.69.* / 2015-01-29 14:57
ty za to jestes z przyszloscia.....kon by sie usmail, znawca od siedmiu bolesci gospodarki Greckiej. Nic nie musza , tak jak napisales, demokracja to nie mus z poprzedniej epoki.....

Najnowsze wpisy