Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grecję czeka w tym tygodniu lawina strajków

Grecję czeka w tym tygodniu lawina strajków

Money.pl / 2011-10-17 11:57
Komentarze do wiadomości: Grecję czeka w tym tygodniu lawina strajków.
Wyświetlaj:
njliber / 178.42.255.* / 2011-10-17 13:03
Bo jak wiadomo najbogatsi to ci co najwiecej strajkują.
aaa _ / 91.199.250.* / 2011-10-17 12:49
Qwasjk, masz całkowitą rację. Niech Ci rozleniwieni Grecy przyjadą do Polski i zmierzą się z "naszym" socjalem... życzę im powodzenia :)
Wokus / 79.188.169.* / 2011-10-17 12:49
Przecierz to niemozliwe co tu jest napisane. W Unii Europejskiej jest dobrobyt i wieczna szczesliwosc, tak nam mowili przed referendum kilka lat temu. Dodatkowo tam jest EURO co powinno ich gospodarke ratowac. Nasz premier mowi ze jak wstapimy do Euro to bedziemy prawdziwymi Europejszykami, czy moze Grekami, juz sam nie wiem.
qwasjk / 83.12.119.* / 2011-10-17 12:31
Z jakiego powodu tak się oburzyli? Że dostają 13 i 14 pensję za darmo, że państwo finansuje im wypoczynek, ich dzieciom i rodzinom także. Że mają zagwarantowane coroczne podwyżki pensji, że mają darmową służbę zdrowia, darmowe bilety i tak można jeszcze długo. I to wszystko finansowane jest z podatków, który płacą wszyscy. Ja się na to nie zgadzam i jestem tym oburzony. Pracuję w prywatnych firmach już 20 lat sam sobie muszę wszystko finansować, nie mam
13 i 14 pensji, premia zależy od szefa i rzadko bywa, a podwyżki pensji nie miałem od 3 lat bo kryzys. I ja to rozumiem, pracuje tu gdzie pracuję, jak mi się nie podoba to zawsze mogę się zwolnić i iść tam gdzie jest lepiej ;-)), Dlaczegóż to ci oburzeni nie zmienią roboty jak im
na państwowej posadzie tak niedobrze. A w Polsce. Śmiechu warte. Organizatorem protestu oburzony były bogate dzieciaki bogatych rodziców z prywatnej szkoły gdzie czesne wynosi kilkaset złotych. Są oburzeni, że ich starzy zatrudniają ich kolegów na śmieciowych umowach za 1200 brutto albo na 3/4 etatu. Idiotyzmy. Banki winne. To nie brać kredytów, nie płacić kartami płatniczymi, wyrzucić kredytowe a za kwartał banki same będą prosić o łaskę. Oczywiście bardzo dużą winę ponoszą tutaj rządzący krajem przez ostatnie 30 lat zgadzając się na te wszystkie podwyżki, dodatkowe pensje itd. itd. Niech Grecja padnie a wtedy Grecy zobaczą co naprawdę znaczy kryzys.
DariuszA / 89.69.121.* / 2011-10-17 12:07
podobno stajki najlepiej uzdrawiają gospodarkę.
gwarantuję , że jak piekarz zastrajkuje i przez 3 dni nie wypiecze ani bochenka to 4-tego będzi emiał taki popyt że hej... :-)
\\\\\ / 87.206.161.* / 2011-10-17 11:57
Ciekawe :)

Najnowsze wpisy