Forum Spółki giełdowe GPW SA

Grecy przegłosowali oszczędności. Co na to giełdy?

Grecy przegłosowali oszczędności. Co na to giełdy?

Wyświetlaj:
synonim / 2012-02-13 11:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mądrości błazna tuż przed krachem w sierpniu

aaaaaaaaaaaada / 83.19.122.*/ 2011-07-25 12:16
Jak ja to lubie, 95% forum wyje za bessą , 95% bez akcji siedzi i na krach czeka:)
95% chce tanio akcje kupić:)
Powtarzam wam po raz setny, gdzu ulica bez akcji siedzi nigdy krachu nie będzie:)))
synonim / 2012-02-13 11:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
DAX już wali minima dnia - dziękuję ci debilu aaaaado, zawsze jak zaczynasz się tu wypaszczać to od razu w dół idziemy :))

PAMIĘTAMY twe wpisy tuż przed krachem w sierpniu

aaaaaaaaaaaada / 83.19.122.*/ 2011-07-28 16:30
Ale miałem nosa żeby wywalic te gowno S:)))))
Zajechać bessirzy na Seczkach, teraz strzała na 3000 i wszyscy leszcze z torbami pojdą:)))
paramido / 85.221.184.* / 2012-02-13 11:15
Jeszcze w tym roku okaże się do czego to zmierza. Ciekawy i miejscami zabawny artykuł grecki -> http://blog.trip-trop.pl/2012/02/dlaczego-grecy-nadal-bawia-sie.html
A przed nami Włochy, Portugalia, Hiszpania i zobaczymycojeszcze...
Don Outdex / 89.74.17.* / 2012-02-13 11:03
Inwestorzy liczyli na bankructwo Grecji w ten łikend i na to, że parlament grecki odrzuci reformy zaciskania pasa na tłustych doopach greków. Tak się niestety nie stało :( i wychodzi na to, że inwestorzy i europejska gospodarka stracą kolejne 133mld euro. Nie jest to wiele, ale zawsze coś. Gdyby grecki premier ogłosił w niedzielę bankructwo tak jak tego oczekiwali inwestorzy, zapewne dziś giełdy rosłyby po 10% albo znacznie więcej, a tak mamy indeksy w okolicach piątkowego zamknięcia, po symbolicznej piątkowej korekcie. Nie ma to wszystko większego znaczenia, bo zaczyna się Hossa i tylko to się liczy.

Osobiście jestem rozczarowany tym, że grecki śmieć nie upadł i nie spłynął do Morza Śródziemnego, ale miejmy nadzieję, że co się odwleknie to nie ucieknie. Jako inwestor liczę na to, jedynie szkoda mi tych kolejnych euro. Sam od listopada jestem zapakowany w akcje i L-ki na full :)

Pozdrawiam
canary wharf / 2012-02-13 10:56 / portfel / Tysiącznik na forum
na cnbc mowia ze juszsz Hossa jes na calego :) he he he
aaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 10:50
Ale powiem jedno. Pajac (kenobi) był (jest ) chorym człowiekiem, niestety choroba nie wybiera. Ale jedno mu trzeba przyznać że był (jest) człowiekiem wykształcony i inteligentnym, a nawet dowcipnym:) Niestety choroba go zniszczyła zupełnie.

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
synonim / 2012-02-13 11:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

S, mimo że go z nim porównałem jest zwykłym tępym kmiotkiem po zawodóce


przestań pjerdolić te kocopoły i odwracać kota ogonem od tego, że jesteś ANTYWSKAŻNIKIEM

może nie każdy wie, więc przypomnę: ten żałosny błazen pisał na 2900 w zeszłym roku, że idzie wielka hossa, że idziemy na 6000, że tanich akcji już nie będzie, że nie będzie spadków kilka lat, że następna bessa może gdzieś koło 2015 roku ale nie wcześniej

wyśmiewał też wszystkich piszących o spadkach

po krachu w sierpniu napisał, że ma straty na tym co nakupował dwa lata wcześniej i zaczął brać S-ki

a potem zniknął na pół roku

a teraz znów wylazł spod kamienia i na odbiciu zdechłego kota pisze dokładnie to samo co pisał na 2900

zero honoru, zero pamięci, typowy DEBIL

albo zawodowy manipulant

sami wybierzcie opcję jaka wam odpowiada
aaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 11:10
Tu nikt nie musi niczegoi wybierać, a już na pewno ty do niczego nikogo nie zmusisz.

Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
synonim / 2012-02-13 11:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

zaczynasz mieć nawet kłopoty z czytaniem tekstów i ich zrozumieniem


to niech inni poczytają twoje teksty, zobaczymy co z nich zrozumieją

tuż przed krachem w sierpniu - z tego tekstu świetnie widać jakim jesteś ANTYWSKAŻNIKIEM i debilem

pisz tu proszę więcej o hossie, świetnie to działa w drugą stronę

aaaaaaaaaaaada / 83.19.122.*/ 2011-07-28 16:30
Ale miałem nosa żeby wywalic te gowno S:)))))
Zajechać bessirzy na Seczkach, teraz strzała na 3000 i wszyscy leszcze z torbami pojdą:)))
aaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 10:35
Kto mi powie kim jest ten ogolony do zera śmieć SYNONIM?

Przejrzałem forum, ten człwoiek musi być bardzo nieszczęśliwy, siedzi na forum całymi, dniami, nocami. W Weekend nigdzie nie wyszedł, wklejał tu przedruki i teksty innych przez całą dobę, non stop!

Czy ten człowiek nie ma rodziny, znajomych, przacy, szkoły, życia?

czy jego zycie ogranicz sie do piasnia na tym forum?

To jest przykre i to bardzo, moze on jest inwalidą przykutym do wózka, moze jest schizofremikiem i kolegą z pokoju szpitalnego pajaca, który ostatnio przygasł?

Mysle ze S jest nieudolnym i trochę tępawym, ale jednak uczniem pajaca, wiele tekstów kopiuje i wkleja identycznych jak Kenus.

Co myslicie? Czy to kumple z jednego psychiatryka?
dertek / 83.14.131.* / 2012-02-13 10:58
Witaj aaaaaaaaaaaaaaaaada

Synonim jest w mojej skromnej opinii jedną z najbardziej merytorycznych osób tego forum, która się chętnie wypowiada odnośnie bieżącej i przyszłej sytuacji na rynkach.

Nie wiem kim jest z zawodu ani jakim jest człowiekiem - ale ożywia to forum i swoimi wpisami powoduje że można zwiększyć swoją wiedzę o funkcjonowaniu rynków...

Ciesze się że jest ktoś taki jak on (i myślę że nie tylko ja się tego cieszę) bo przynajmniej w tym miejscu ma szansę toczyć się czasem mniej ale zwykle bardziej merytoryczna dyskusja o prognozie przyszłości...

Synonim pisze co myśli i co obstawia wskazując argumenty na poparcie swych tez, zważ aaaaaaaaaada że wielu innych również znających się na giełdzie osób nie udziela się już tak na forach, ograniczają swe wypowiedzi a czasem decydują się na odpłatne przekazywanie istotnych wiadomości.

Więc życzyłbym sobie aby na tym forum więcej było takich osób jak synonim...

Z pozdrowieniami
to dawny janlew / 91.150.178.* / 2012-02-13 12:06
dertek powiem Ci jedno, prześledź sobie posty tego 'znaffcy' od conajmniej początków 2009 gdy pisał jako janlew, może wyciągniesz jakieś konstruktywne wnioski, na pewno osiągniesz wieksze sukcesy jak będziesz robił dokładnie odwrotnie od jego 'naganiania', jakoś tak dziwnie się składa że rynek idzie zawsze odwrotnie niż on pisze mimo tych jego 'arumentów'
dertek / 83.14.131.* / 2012-02-13 12:52
Cóż tu na forum każdy może być kim tylko chce i mówić co tylko chce. Nie wiem czy synonim to janlew, czy jak niektórzy twierdzą jankrut czy jeszcze ktoś inny...
W mojej opinii jest to bez znaczenia a ważne jest to aby wpisy które się robi w danej chwili dyskutując o hossie czy bessie pokazywały tok myślenia i były poparte czymś co potwierdzało przyjęty sposób postrzegania przyszłości. Synonim to robi i za to go cenie i szanuję...

Nikt z nas nie ma patentu na racje, nikt nie jest jasnowidzem giełdowym i każdy może się mylić, choćby kierował się najbardziej słusznymi w danym momencie przesłankami.
Giełda to tajemniczy twór, który nie łatwo prognozować i często można się "przejechać"

Niektórzy piszą tu tak na gorąco stwierdzając że coś będzie rosło, coś spadało i tyle... żadnych merytorycznych przesłanek skłaniających do zajęcia takiego a nie innego zdania. Szkoda...

Ja (jak i chyba wszyscy czytający to forum) nie podejmuje swych decyzji na opiniach i wpisami z forum money.pl. Warto jednak przemyśleć swoją strategie inwestycyjną z argumentami które tu są podawane (np. te podawane przez synonima) i w razie potrzeby wprowadzić pewne korekty...

Obyśmy nadal chcieli i umieli dyskutować na forum dla zwiększenia swej wiedzy i trafniejszych inwestycji giełdowych tego nam wszystkim życzę...
aaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 11:06
Nie wiem co merytorycznego widzisz w tych jego wypowiedziach? Przecież on wkleja informacje z dzienników, artykuły i wypowiedzi z TV i tyle. To samo usłyszysz jak włączysz radio, Tv, czy poczytasz artykuły na serwisach informacyjnych.

Chociaż nie do końca to samo. Bo kolega na S wkleja tu tylko i wyłącznie negatywne artykuły i opinie, ewnetualeni je przeinacza wzorem swojego guru -kenusia.

Pozytywne informacje przemilcza. Ot i cała prawda o wielkiej merytoryce....
synonim / 2012-02-13 11:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie wiem co merytorycznego widzisz w tych jego wypowiedziach? Przecież on wkleja informacje z dzienników


zrób choć tyle

bo pjerdolić o 6000 na wig20 to każdy debil umie, nawet taki jak ty
synonim / 2012-02-13 10:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

W Weekend nigdzie nie wyszedł, wklejał tu przedruki i teksty innych przez całą dobę, non stop!


jakoś nie wpadłeś matołku na to, że mogę się poruszać z laptopem a w lapku mogę mieć nawet net

musiałeś zrobić wycieczkę personalną w moją stronę żeby odwrócić uwagę od tego, że TRZEPIESZ SIĘ ZAWSZE NA GÓRKACH i jesteś idealnym ANTYWSKAŹNIKIEM
andi5 / 213.146.53.* / 2012-02-13 10:35
http://www.smog.pl/wideo/50594/profesor_opowiada_zarcik
mega bessa / 78.8.117.* / 2012-02-13 10:34
W TEJ CHWILI NA RYNKU SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE ZAWODOWCY , ONI NIE BĘDĄ PRZEPŁACAĆ JAK DEBILE Z TFI , dlatego te poziomy spółek z WIG 20 są mega nieatrakcyjne , a zobaczycie o wynikach ,
mega bessa / 78.8.117.* / 2012-02-13 10:33
WAWEL wolumen obrotu 5 akcji , można być debilem ale żeby aż takim
aaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 10:38
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
janlew nielogo / 31.11.149.* / 2012-02-13 10:46
prawda boli? zobaczymy jak zaczną wywalać to ci kapcie spadną
aaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 10:51
Jaka prawda?
Chyba czegoś nie zrozumiałeś:)
canary wharf / 2012-02-13 10:31 / portfel / Tysiącznik na forum
bialek w cnbc "PO CIEZKIM WEEKENDZIE" cos tam bredzil bez sensu :D he he ledwo co siedzial :)
synonim / 2012-02-13 10:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Uch, biedny Daxiu, właśnie zdycha
janlew nielogo / 31.11.149.* / 2012-02-13 10:31
do ilu spadnie wig20?
synonim / 2012-02-13 10:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

do ilu spadnie wig20?

nie wiem
dr_dreyfus / 2012-02-13 10:27 / Tysiącznik na forum
nikt w sytuacji słabego ożywienia wiadomo gdzie, nie oczekuje dzidy

powolne wzrosty dla cierpliwych dadzą taką samą stopę zwrotu jak na dynamicznym .

już dały :)
synonim / 2012-02-13 10:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nikt w sytuacji słabego ożywienia wiadomo gdzie, nie oczekuje dzidy


przecież ty piszesz o dzidzie od miesięcy :))))


powolne wzrosty dla cierpliwych dadzą taką samą stopę zwrotu jak na dynamicznym


w rozwijającej się bessie nie trzyma się akcji, zrozumiesz to jak będziesz je wywalał znowu tak jak już raz wywalałeś w sierpniu

choć w sumie jak w sierpniu nic nie zrozumiałeś to czemu miałbyś zrozumieć teraz
dr_dreyfus / 2012-02-13 10:42 / Tysiącznik na forum

przecież ty piszesz o dzidzie od miesięcy :))))

dzida to przeciwwaga na wypociny żywcem wyrwane z zerohedge, największego koniobijskiego portalu .
w rozwijającej się bessie nie trzyma się akcji

nie wiesz co to TREND a ja nie będę ciągle to tłumaczył.
synonim / 2012-02-13 10:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nie wiesz co to TREND a ja nie będę ciągle to tłumaczył


No jaki jest trend, czemu nie wracamy do szczytów już od wiosny 2011? Prawie rok. NIE MA już trendu wzrostowego

to sobie zobacz jaki jest trend na większości giełd w Azji i Europie - spadkowy od 2011 a na niektórych już od 2010
MEGA BESSA / 78.8.117.* / 2012-02-13 10:15
www.bloomberg.com/quote/CESIusd:IND/chart

radzę sobie zobaczyć ten wykres za ostatnie 5 lat BO ZNÓW UWIERZYCIE ŻE WSZYSCY ZAROBIĄ
aaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2012-02-13 10:03

zanim zaczniesz walić konia


Czy szanowny redaktor też zamierza się do kolegi Synonima przyłączyć?:)
synonim / 2012-02-13 10:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
czekamy aż znów cię ogolą i znów napiszesz tak:

aaaaaaaaaaaaada / 0.0.0.*/ 2011-09-21 13:51
Ale żebyśmy się dobrze zrozumieli, to nie naganiam na zakup akcji, sam się wyprzedałem w dużej mierze i bawię sie w krótkie pozycje dla sportu:)
hmm? / 83.8.177.* / 2012-02-13 10:23
hejka mam do Ciebie pytanie, bo meczyłam Ciebie ostatnio troszę z tymi opcjami, ale pewnie będziesz wiedział... zazwyczaj koszt kontraktu na wig20 w ostatnim okresie wynosi ok 1450zł jak były większe spadki to nawet ok 2200zł a kupiłam opcję w piątek chcialam złozyć dziś zlecenie na 2370 pkt na S i chce mi pobrać tylko ok 800zł to normalne ? :) Rozmawiałam z kolegą i u niego koszt kontraktu wynosi 1416 a oboje mamy konto maklerskie w tym samym banku :) ???
synonim / 2012-02-13 10:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie gram na kontraktach, nie dotykam tego gówna (tobie też radzę), więc nie wiem
hmm.m. / 83.8.177.* / 2012-02-13 10:36
Nie no ja gram od dwóch lat na kontraktach także spoko :) a opcje dla mnie to nowośc dlatego tak dopytywałam :) bo ile czasu można robić to samo :)
synonim / 2012-02-13 10:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ja gram od dwóch lat na kontraktach



grasz na kontraktach od dwóch lat i pytasz się o jakieś podstawowe sprawy z tym związane na forum?
hmmm? / 83.8.177.* / 2012-02-13 11:30
Wiesz co pytałam Ciebie o opcje a nie o kontrakty.. to po pierwsze i czy jest różnica w cenie kontraktu gdy posiada się opcję, bo mówiłeś, że masz opcję put..mogłam to poszukać gdzieś na wpisach... nie ważne... Chodziło mi o to, że cena kontraktu zmalała mi mocno w dniu dzisiejszym i przypuszczałam, że to przez to, że w KDPW mam zapłaconą premię opcyjną, ale chciałam sie upewnić,,,Bo zawsze za kontrakt depozyt wynosił w ostatnim okresie ok 1450 a dziś 790zł A swoją drogą w podręcznikach niektóre instrumenty finansowe są wytłumaczone tak, że wydają się trudniejsze niż są w rzeczywistości.. Pytałam Cię opcje i korelacje między nimi,,, nie istotne i tak dzięki za pomoc...
anjzhsxb / 77.254.154.* / 2012-02-13 09:47
Synonim niedługo to śledzę ale jesteś jakis strasznie żalosny gościu.
synonim / 2012-02-13 10:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

jakis strasznie żalosny gościu


czekaj na hossę dalej!
dr_dreyfus / 2012-02-13 10:17 / Tysiącznik na forum

czekaj na hossę dalej!

a TY na bessę, już w marcu będziesz wyzerowany.
synonim / 2012-02-13 10:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

już w marcu będziesz wyzerowany


na razie ty jesteś wyzerowany po tym jak cię ogolili w sierpniu a rynek znów zaczął spadać (dziś jest już tylko odbicie zdechłego kota)


a TY na bessę

bessa jest od sierpnia i jak policzyłem w niedziele jest w niej już więksośc Azji i Europy
dr_dreyfus / 2012-02-13 10:24 / Tysiącznik na forum

Azji i Europy

nie liczące się gospodarki, które nie kreują trendów.
synonim / 2012-02-13 10:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nie liczące się gospodarki, które nie kreują trendów


ta sama bezsensowna śpiewka

twój "kreator trendów" jest zlewany przez większość rynków, które srają na niego od 2011, włącznie z nami

a ty siedzisz i czekasz na zbawienie :))
dr_dreyfus / 2012-02-13 10:37 / Tysiącznik na forum

a ty siedzisz i czekasz na zbawienie :))

to ty czekasz i już srasz ze swoim PUT.

na razie to wszyscy zlewają twoje wypociny [historyk],.. zapomniałeś o podstawach, jak działania giełda, co dyskontuje a wziąłeś się za koniobijskie wklejki z debilskich jankeskich blogów.
synonim / 2012-02-13 10:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

to ty czekasz i już srasz ze swoim PUT


zupełnie się o nie nie martwię


na razie to wszyscy zlewają twoje wypociny


ty jak zwykle siedzisz w głowie wszystkich he he he


zapomniałeś o podstawach, jak działania giełda, co dyskontuje


doskonale o tym pamiętam, giełdy są mega drogie a idzie recesja i zyski spółek już spadają więc muszą to zdyskontować i jeszcze tego nie zrobiły

a ty się pałujesz na podbiciu w bessie i uważasz, że to hossa

więc kto tu czegoś nie rozumie - TY
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy