Green do Dario

greenstar / 2009-09-07 15:42
"Green, manipulacja i lek /fear/ sa serwowane spoleczenstwu w mediach.
Zgadzam sie, jesli wlasnie te informacje chcialas mi przekazac.

poglady i obraz rzeczywistosci serwowane w tv sa bezkrytycznie absorbowane i powielane
przez oglupiala wiekszosc spoleczenstwa. Brak wlasnych przemyslen."
Dario.tu się zgadzamy, moze tylko dopowiem, ze w internecie też nie jest malo manipulacji.na róznych szczeblach i etapach.
Dalszej Twojej wypowiedzi nie będę cytować.........bo mozna ja dwuznacznie zrozumiec.
Jezeli poczuleś się urazony......to przepraszam...choć moje slowa
raczej dotyczyly patologicznych sytuacji w internecie.
takich, jak podszywanie się w internecie pod inne osobowości, ujawniane danych osobowych przez nieodpowiedzialne osoby a takze próby szkalowania i oczaerniania innych.......a to jest nagminnne
I ku przestrodze....aby na foreksie takie patologie nie mialy miejsca.a będzie nam łatwiej i milej, nic nas w trakcie gry na foereksie nie będzie rozpraszać, dekoncentrowac, nie będziemy tracic pieniędzy.....generalnie będziemy szczęśliwsi........czego nam wszystkim życzę:))
dario z bankiera / 2009-09-07 15:55

Jezeli poczuleś się urazony......to przepraszam...

sprawe uwazam za wyjasniona

a dla dopelnienia obrazu:
Tresc wyrazonych w moim poscie opinii jest tylko i wylacznie wyrazem osobistych pogladow autora i nie stanowi "wycieczki osobistej" do ktoregokolwiek Uczestnika naszego Forum :)

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy