Forum Polityka, aktualnościKraj

Greenpeace w Rosji. Sąd oddalił apelacje aktywistów

Greenpeace w Rosji. Sąd oddalił apelacje aktywistów

Wyświetlaj:
Ratatuj626 / 83.27.40.* / 2013-10-11 16:14
Nareszcie mają to, o co walczyli.W kolonii karnej będą mieli czyste powietrze,czystą wodę i krajobraz do podziwiania,a co najważniejsze będą żyli w symbiozie z piękną przyrodą i z daleka od zgiełku miast.Będą mieli wiele czasu na odpoczynek psychiczny i zdobędą tężyznę fizyczną przy pracach w kolonii.Według zasady :każdy dostaje to, o co zabiega.
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-11 16:43
Tak bardzo dusi Ciebie czyjeś poświęcenie i życie dla idei, że pozostała jedynie zawiść i kompleksy? Ty też dostaniesz to o co zabiegasz, albo bardziej, to, co sobie wypracowałeś, choć być może to nie będzie to, co sobie wyobrażasz, czas szybko leci, pamiętaj o tym...
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-11 15:36
Poststalinowskie zmory prokuratorskie i zbóje z KGB dokonali pod przykrywką instrumentalnie traktowanego prawa napaści i zatrzymania na wodach międzynarodowych statku i obywateli państw UE.
To tak jakby plunęli w twarz całej UE. Greenpeace jest jakie jest, ale jest nasze!
Kacapskie zbóje dokonali aktu terroru oraz aktu piractwa. Nazywając rzeczy po imieniu dokładnie tak jest i dokonują następnych przestępstw, ze zbrodniarza Assada robią pokrzywdzone niewiniatko, z Ekologów terrorystów. Choćby nie wiem jak być przeciw Greenpeace to nie można tak po ludzku na to przystawać. Ludzie zdajcie sobie sprawę kto to jest terrorysta i pirat. Oni się nie wysadzają w powietrze wysadzając wszystkich dookoła, nie podrzynają powoli gardeł. Poprzez to, co robią im teraz rosyjskie prokuratorskie szumowiny i zbóje z FSB, bez względu na mój stosunek do Greenpeace, cała ta wschodnia banda ma moją pogardę i szczere plunięcie do końca ich dni i dalej. Po prostu jedno wielkie fuj!

Najnowsze wpisy