Forum Polityka, aktualnościKraj

Grodzka wicemarszałkiem? Wciąż nie ma decyzji

Grodzka wicemarszałkiem? Wciąż nie ma decyzji

Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2013-02-04 13:18
Kolejna ikona debosowatych. [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
rembert2 / 2013-01-26 20:32 / Tysiącznik na forum
Jak to ma byc reprezentant Rzeczypospolitej to juz sam nie wiem-smiac sie czy plakac?
KOMOFer / 83.7.236.* / 2013-01-26 19:55
Kolejna "morda do koryta" po co tyle wice wystarczy jeden, niech zaczną ciąć stołki, albo Polska Narodówka zrobi Pucz cytując paranoika Hitlera podczas przyjęcia delegacji Angielskiej przed wkroczeniem do Czech: bo to za dużo dla Narodowca:D hehe, taki żart jestem za tym By geje nawet inne wyglądem przypominające zwierzaki z "Polskiego Zoo" zasiadały w ławach, ale byle myśleli i robili to co obiecują, a nie wypinają się potem na Nas, którzy na nich oddawali głos.

Z góry przepraszam urażonych Tymi słowami ale tooleracji u mnie jek na lekarstwo w naszej służbie zdrowia:).
Życie to nie film kolorowy z happy endem / 87.205.35.* / 2013-01-26 18:57
Wszelkie skojarzenia z prezesem z Ligii Kobiet z Seksmisji Machulskiego są bezpodstawne i nic nie mają wspólnego z daną sytuacją.Stanowczo sobie wypraszam tego typu skojarzenia.
prezydęt / 77.253.13.* / 2013-01-26 17:24
Uważajcie młodzi z dużych miast.

Kiedy małpom pozwala się robić za ludzi, zawsze po tym są krwawe wojny i żal, gorzki, samotny żal, za swoje głupie pokolenie.
radosław morawski-rapacz / 178.43.109.* / 2013-01-26 16:13
to jest skandaliczne i niedorzeczne. chyba tylko w Polsce jest możliwe, żeby w sejmie znzjdował się człowiek tylko dlatego, że poddał się operacji zmiany płci albo z uwagi na fakt bycia pederastą. znakomita większość posłów nie ma żadnych predyspozycji i kwalifikacji do tego, żeby zajmować tak ważne a zarazem zdewaluowane moralnie stanowiska.
m-53 / 95.49.172.* / 2013-01-26 15:39

Grodzka wicemarszałkiem?

Chyba wicemarszałką.

W tym sejmie chyba nic już mnie nie zdziwi.
Nawet dziwoląg robiący za marszałka.
tyere / 89.231.86.* / 2013-01-26 15:34
kiedy zaczną rządzić lewacy i dewianci będziecie płakać i narzekać na swój los.
korolpic / 62.182.213.* / 2013-01-26 15:17
a dlaczego nie.p.grodzka jest o niebo bardziej kulturalna od takiej p.politowicz i wielu innych pisówek.
ubowcy łączcie się ! / 46.204.41.* / 2013-01-26 16:35
towarzyszu, co tam kultura, powab się liczy. Tak więc do roboty, jakiś mały całus w rączkę, w usteczka, a później kto wie, może na własnym ciele poczujesz różnicę z pisówkami.
kazik1 / 89.206.32.* / 2013-01-26 15:01
Dewiacje w polityce.... I co tu więcej powiedzieć o tych w sejmie. Efekty widać. Rzym upadł przez rozwiązłość i zepsucie. Znów Polak będzie mądry po szkodzie.... ,albo i nie.
em96 / 151.46.181.* / 2013-01-26 14:56
A czemu nie...?
Komuniści wprowadzili (taki jaki chcieli) włoski system parlamentarny (mafijny) - banda wystawia swojaka na przywódcę, to dlaczego wzorem włoskiej "Ciccioliny" nie zrobić sobie jałowego odmieńca marszałkiem...
Ciekawe tylko, czy puemieł PO nawołując do "wzięcia się do roboty" w sprawie niskiego przyrostu naturalnego, miał wyłącznie ich na myśli...(?)
chichot dona / 188.33.32.* / 2013-01-26 15:50
Nie lubię zakłamania.
A w wypowiedziach zwolenników SP oraz pokrewnych często to się zdarza.
Co się liczy, poprawność polityczna czy prawość w ogóle?
Pytanie do wszystkich aktywnie wygłaszających swoje lub nakazane opinie na forum.
Nie rozumiem dlaczego pani Grodzka nie mogła by zostać kandydatem a potem nawet wicemarszałkiem sejmu?
Czy dlatego , że odważyła się pójść za głosem natury i dostosowała swoja płeć fizyczną do płci psychicznej (duchowej)?
Czy to w czymkolwiek uwłacza jej człowieczeństwu i godności?
Może dla zaściankowców i kompleksiarzy lepiej było by gdyby popełniła samobójstwo(?) jak to często jest w przypadkach rozbieżności pomiędzy płcią fizyczną a psychiczną(?) a to często się zdarza, u osób właśnie tak pokrzywdzonych przez naturę.
Nie wiem jakie są kompetencje pani Grodzkiej, ale dyskwalifikacja jej tyko za to , że oficjalnie ośmieliła się zostać pełna kobietą jest nie do przyjęcia.
Taka dyskwalifikacja dyskwalifikuje dyskwalifikujących i to mocno dyskwalifikuje.
Floyd / 2013-01-26 18:33 / Tysiącznik na forum

Nie wiem jakie są kompetencje pani Grodzkiej, ale dyskwalifikacja jej tyko za to , że oficjalnie ośmieliła się zostać pełna kobietą jest nie do przyjęcia.

Właśnie o te kompetencje powinno chodzić i one powinny decydować.
Jeśli jedynym argumentem przemawiającym za p. Grodzką jest to czym jest, to jestem trochę zdegustowany.
Oczywiście można powiedzieć, że wielu innych posłów także nie posiada specjalnych kwalifikacji bo np. wystarczy dobrze kopać w piłkę albo skakać przez konia i zostaje się posłem, co też mnie degustuje.
103 / 37.31.112.* / 2013-01-26 18:08
Człowieku, weż poprawkę że mieszkamy w ciemnogrodzie. Tutaj rządzą watykańczycy co znaczy że jest to kraj zakłamany, obłudny i zafałszowany. Tak jak cały katolicyzm. Alle jaja.
chichot dona / 31.174.227.* / 2013-01-27 00:38
Mieszkam w Polsce (wprawdzie z przerwami) parę lat, nie uważam, że mieszkam w ciemnogrodzie.
Nawiasem, nigdzie nie widziałem takiej chęci plucia na swój kraj jak w Polsce, tylko dlatego ze inni mają inne poglądy. To moim zdaniem jest przykład tego ,że jako społeczeństwo nie dorośliście do demokracji. Waszą główną wadą jest pieniactwo, kołtuństwo oraz powszechna i powszechnie praktykowana niemal przez wszystkich tzw. filozofia Kalego. Wspaniale się wami manipuluje, czego przykładem ostatnie 20 lat.
Wszystkie ekipy które miały zarząd nad Polską , dobrze sobie z manipulacją wami radziły i radzą. Przykładem choćby to forum gdzie większość wypowiedzi jest zawsze po linii.
Oczywiście tych linii jest dużo stąd frustracje i wymyślanie współziomkom od ciemnogrodu, moherów, lemingów itp.
Niestety pomimo tych wielu wielkich wad nie uważam Polski za kraj zakłamany, obłudny i zafałszowany.
Choć trzeba przyznać , że bardzo się staracie aby tak było.
prezydęt / 77.253.13.* / 2013-01-26 19:11
chmm,
czy zatem negowanie pełnienia wysokiej funkcji publicznej przez osobę, która idąc za swoim głosem psychicznym (duchowym) przyszyje sobie pupę do uszu lub odwrotnie - będzie też przejawem zakłamania?
chichot dona / 31.174.227.* / 2013-01-27 00:24
chmmm ... przykładem przejawu zakłamania może być sam prezydęt, choć taki elokwentny.
rembert2 / 2013-01-26 14:20 / Tysiącznik na forum
Projekty przepadly to wystawiaja takiego kandydata zeby byla wrzawa.Palikot sam kiedys powiedzial ze jak robi z siebie idiote to jest bardziej zauwazalny niz gdy prowadzi merytoryczna dyskusje-nie robmy jaj z sejmu za kase podatnikow
oli611 / 188.146.109.* / 2013-01-26 14:12
Co za różnica kto bedzie wice, wiadomo ze pos łowie i tak nie mają swojego zdania bo w głosowaniu liczy sie dyscyplina glosowania. po co wogole wybierać posłów. Strata czasu i pieniedzy!!!!!!!Poslow powinno być 5-ciu z kazdego wojewodztwa/////
lolop689 / 89.230.232.* / 2013-01-26 14:12
Nie tak dawno p.Grodzka wypowiadała się iż większosc posłow na głosowaniu nie wie i nie rozumie o co tam chodzi , rece podnoszą bo inni podnoszą , była tym rozczarowana , jednak wszyscy mają posadki , ciepełko itd. a może cos zmieni .
ad1970 / 83.238.230.* / 2013-01-26 14:05
Gardzić czy współczuć? albo po prostu wyrazić w sercu żal i smutek, bo co to za uwikłanie! i to ma być szczęście? droga? ileż na tej twarzy prawdy wypisanej..., ot tak się kończy poprawianie dzieła Boga. Rozumiem trochę, lecz nie popieram.
chichot dona / 188.33.32.* / 2013-01-26 15:56
Współczuć zdecydowanie współczuć.
Ale nie pani Grodzkiej ale ad1970 właśnie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy