Forum Polityka, aktualnościKraj

Gronkiewicz-Waltz: To ja stworzyłam RPP

Gronkiewicz-Waltz: To ja stworzyłam RPP

Money.pl / 2009-03-25 18:50
Komentarze do wiadomości: Gronkiewicz-Waltz: To ja stworzyłam RPP.
Wyświetlaj:
historyk / 89.77.24.* / 2009-03-29 16:42
Proponuje postawić pomnik HGW na szczycie stadionu którego remont tak hojnie dofinansowała właścicielom mediów, ale oprócz tak szczytnych osiagnięć jak utworzenie RPP niewiele wychodzi ze zbiarania psich odchodów w Warszawie pomimo licznych wyborczych deklaracji i naśmiewania się przez tę bogobojną prezydent z Marcinkiewicza, który nic w sprawie odchodów nie zrobił.
weneca@wp.pl / 2009-03-25 18:50
ale dzieki prof. Balcerowiczowi rada zaczela dobrze pracowac musial naprawic to co Walcówna schrzanila
Rob-Roy / 194.169.228.* / 2009-03-28 21:38
Jeśli pani HGW tak samo prowadziła Bank NBP i Radę RPP jak teraz Miasto to dziwić się nie należy, że droga wychodzenia przez rozstąpione morze czerwone była tak długa...
Rok temu pani Walc do modernizacji ciągu ściekowego oczyszczalni "Czajka" lekką ręką dopłaciła o 274 mln EUR wiecej Warbudowi niż to się im należy (vide Artyk. we WPROST nr 3 ze stycznia 2008 r.)... Stąd wszystko inne stoi ( sypiaca się Toruńska, most północny, obwonice, dziurawe ulice, brak farby na pasy - vide b. Em.Plater, slimaczące się i nienaturalnie drogie metro itp.) bo nie ma kasy i nie ma skąd brać. Nie dało się sprzedać SPECu więc dziura w budżecie się powiększa, a do tego kryzys i opcje i finanse lecą w dół ... Cóż kłania się zarządzanie ryzykiem - podstawa rozsądnej gospodarki komunalnej. Już niemal 180 lat temu wieszcz Adam pisał "Mierz siły na zamiary..." i tu Hania nie odrobiła lekcji bo "mierzyć " dobra wspólnego nie umie (a i z pojęciem dobra publicznego wyraźnie ma na bakier...)
MerekM / 2009-03-25 19:30
to pani tez daje 60mln na premie dla urzedasow
marax / 83.6.146.* / 2009-03-29 09:30
Musiała dać wysokie premie dla urzędników bo przecież premie rozdziela się wg klucza (szefowie otrzymują wielokrotność najniższej premi). Przecież któryś z dziennikarzy napisał, że wice prezydenci dostali po 25 tys zł, to ile HGW wzięła? Poza tym jest teraz biedna !!!! Mało zarabia w stosunku do fuchy w NBP, gdzie wypłacała sobie po 450 tys zł miesięcznie.
nkn / 89.229.131.* / 2009-03-29 12:04
Obszczekując Pis, udając fachowca i napadając na ludzi rozsądnych wygrała wybory głosami nieuków, którzy teaz wstydzą się do swojej głupoty przyznać.

Najnowsze wpisy