Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gronkiewicz-Waltz: Warszawa stawia na rozwój przedszkolaków

Gronkiewicz-Waltz: Warszawa stawia na rozwój przedszkolaków

Wyświetlaj:
S.Skórka / 83.28.205.* / 2013-09-01 23:33
Szanowni Państwo
Tą ustawą pozbawiliście pracy kilkadziesiat tysiecy ludzi którzy prowadzili własną działalnośc,placili podatki/!!!!!!/mieli odpowiednią wiedzę i umiejetnośći.To skandal na skalę europejską jak rząd który szuka większych dochodów do budżetu jednym ruchem pozbawia pracy
taką liczbę osób,mających własne firmy.Moja córka zaczęła naukę tańca w Pałacu Młodzieży jak miala 12 lat.Startowała przez 15 lat w turniejach taneczych,szkoliła sie u najlepszych fachowców jak Pawlowicz,Augustin Egurola czy u
Państwa Sakowskich/Później rozpoczeła studia pedagogiczne na APS w Warszawie,na których otrzymywała stypendium za dobre wyniki w nauce
od Ministra.Chciała łączyć pasję z pracą zawodową.Wzięła kredyt na samochód,trzy miesiące temu urodziła dziecko,miala plany na przyszłośc,ale KTOŚ wpadl na pomysł wprowadzić zmiany w czerwcu lub lipcu 2013.Bez zadnego uprzedzenia,bez wyprzedzenia w sierpniu dowiedziała się że dalej prowadzenie zajęć jest niemożliwe.Jak państwo posiadające olbrzymie możliwosci,potężny aparat administracyjny moze dopuścić do sytuacji tak lekceważącej szeroką grupę nauczycieli.Przedszkole za 1zł ok ale dodatkowe zajęcia nie były obowiązkowe /!/to była dobrowolna decyzja rodziców.W planach mają to prowadzić nauczycielki,angielski,taniec.To jest bardzo mało czasu,zeby przez kilkanaście dni nauczyć Panie w przedzkolach angielskiego,tańca ,itd.Moja zona pracuje w Państwowym Przedzkolu ponad 30 lat i wiem od źródła jak to jest.
Bardzo proszę o odpowiedź,nie mogę zgodzić się z faktem że to jest realne.Sz.P.Szumilas jest z siebie dumna,ale to co mówi ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.
NIKT NIE POMYŚLAŁ ŻE ZA TYMI ZAJĘCIAMI DODATKOWYMI STOJĄ NORMALNI,ZWYKLI LUDZIE,KTÓRZY CHCĄ REALIZOWAC SWOJE PASJE PODPARTE SOLIDNYM I FACHOWYM WYKSZTAŁCENIEM,pOSIADAJĄCY STOSOWNE ZDOLOŚCI ZAWODOWE.
Bardzo proszę o odpowiedź
Z poważaniem S.Skórka
i wtym pociecha / 145.237.87.* / 2013-08-09 12:55
i prosżę jaka zapracowana, jak się przypadkiem nie zastawi, to się postawi. A czas mimo to robi swoje i wizerunek zacnej damy zdecydowanie kapcanieje.

Najnowsze wpisy