Forum Polityka, aktualnościPolityka

Grupa emerytów kontra pikietujące pielęgniarki

Grupa emerytów kontra pikietujące pielęgniarki

Wyświetlaj:
antyterrorysta / 195.116.34.* / 2007-06-20 17:17
Nie rozumiem na co czeka premier... Sporowadzić Dorna zrobi z tym porządek raz, dwa.
obserwator / 2007-06-20 15:45 / Tysiącznik na forum
emeryci kontra pielęgniarki to znak ze strajk pielęgniarek jest polityczny, idiotyczny, nienawistny, zły go szpiku kości. Pielęgniarki nie sa w stanie oszukać emerytow słowami ktore sa nieprawdziwe. Emeryci byli w szpitalach , widzieli prace pielegniarek nie mają złudzeń że pielęgniarki źle pracuja , że wiecznie są niezadowolone, ze pracuja po uwazaniu. W szarej strefie pielegniarki dorabiaja niemało, za granica sa tymczasem dobrze widziane, bo maja chrześcijańskie korzenie, że nie pomoga zrealizować ideii zaglady która zowie sie eutanazja.. Jak długo jeszcze, to dobre widzenie naszych pielegniarek bedzie trwać, jezeli od łożek odchodzą, lekarze sa z nimi, to jest chore to zniewaga dla emerytow. Emeryci nie wykupuja lekarstwa bo sa drobie. Emerytów jest duzo, placa składki na NFZ, to sa duże pieniądze, dlaczego chca wziąć te pieniądze lekarze i pielęgniarki bez wyliczonej pracy , wydajności pracy. Lepiej brać pieniądze za podpis, cora z więcej i więcej, dorabiać na prywacie, a starzy pacjenci maja odlezyny, umierają bo nikt o nich nie zadba jak nie mają pieniedzy. Tak się dzieje, nikt tego nie skontroluje, nikt nie strawdzi, Art 68 konstytucji jest martwy, NFZ jest niekontrolowalny przez pacjentów, to chory system, lekarze chca zarabiać dużo za duża , bez odpowiedzialności lub ją ograniczać do minimum, namnozyło się specjalistow i przyjdzie sie leczyc samemu bo kolejki do specjalistów wąskotematycznych nie pozwolą w ktotkim czasie zdiagnozować pacjeta, prędzej umrze niz się doczeka. A tu za rogiem czeka zakład pogrzebowy bo i po smierci umarlak z woli lekarzy tez ma swoja wartośc. Życie jest niesamowicie skomplikowane i dla pechowców zawsze bedzie pod gorke.
pielmiech / 212.2.100.* / 2007-06-21 11:59
czy NFZ to twór lekarzy? Czy to ich wina że rząd kradnie emerytów pieniądze? To emeryci smarują ręce lekarzy klejem! Emeryt nie da- lekarz nie weźmie...Gdyby nie podziurawione przepisy nie było by teraz tyle nienawiści kierowanej w pracowników państwowych szpitali...
Pooh / 2007-06-21 09:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Bardzo wybiórcze obserwacje. A tak naprawdę nie masz pojęcia o problemach w systemie ochrony zdrowia. Bardzo dużo przemilczasz /np. sprawę KRUS/. A uogólniające inwektywy uogólniające: "a starzy pacjenci maja odlezyny, umierają bo nikt o nich nie zadba jak nie mają pieniedzy." są obraźliwe np. dla Pielęgniarek z mojego oddziału. Słowem - wypowiedź świadcząca o braku możliwości lub chęci zrozumienia przyczyn kryzysu.
wewóra / 83.24.83.* / 2007-06-21 00:03
skłaki na NFZ płacą wszyscy, są one 2x mniejsze niż w Czechach i Słowacji czy na Litwie, za te pieniadze dostają
wiecej niż w krajach ościennych, ale koniec wyzysku i żadne
zmasowane nagonki nic nie dadzą bo czy ktoś chce czy nie
dopiero teraz kończy się PRL
Hipokrates / 86.63.112.* / 2007-06-20 22:50
Observator jest imbecylem do potęgi 44,niech zapłaci
do NFZ za łóżko szpitalne to go wyleczę elektrowstrząsami
obserwator / 2007-06-21 07:27 / Tysiącznik na forum
można mnie obrzucać inwektywami, ale ja zapytalem się Trybunału Konstytucyjnego czy weźmie moj wniosek na wokandę, bo boje się o zdrowie ludzi ktorzy nie zasługują zeby ich wykreślać z kolejki na zabieg czy operacje, Trybunał odmówil bo zwykły obywatel nie ma prawa. Doradzono mi ze mam zwrocić sie do Rzecznika Praw Obywatelskich, zwrociłem sie z wnioskiem i zostal on negatywnie zalatwiony. Rzecznik oświadczył iż strajki lekarzy są legalne, lekarze i pielęgniarki sa pracownikami, że art 68 Konstytucji nie daje podstaw do roszczeń zatem obywatel nie podstaw prawnych wynikających z kontroli placonej skladki na ubezpieczenie społeczne. To co mi odpowiedziano jest skopmplikowane prawnie, ale zrozumieć można że skladka na NFZ to danina wynikajaca z ustawy i musi być placona bo tak przewiduje prawo. Lekarze i pielęgniarki o tym wiedzą że pacjenci podatnicy nie mają prawa do kontroli co sie dzieje z ich olbrzymimi zebranymi w NFZ pieniedzmi. Nie pogodzilem sie z odpowiedziami udzielonymi mi przez TK i RPO i odesłałem cały materiał do Sejmu, z prośba o udzielenie odpowiedzi i przyjecie wniosku, żeby uniemożliwić lekarzom samowolne skreślanie uzgodnionych kilka miesiecyy temu zabiegów i operaci. Dotychczas nie otrzymałem odpowiedzi na mój wniosek z Sejmu. Natomiast widzę że eskalacja strajkowa narasta, pacjenci nie sa potrzebni, pieniadze potencjalnych pacjentow sa potrzebne od zaraz bo je skrzętnie zgromadzili w NFZ i jest z czego brać. Lekarze i pielęgniarki starjkuja, a samorzady odpowiedzialne w terenie milczą. Może tak sie dzieje im wiecej niegodziwości mówia liderzy PO, SLD, PSL tym wiecej szkodzą samorządy w ktorych wiekszość stanowią radni PO, SLD , PSL. Ten strak lekarzy i pielegniarek jest polityczny, przeciwko spoleczeństwu, kołnierzyki zajęly miejsca pozostawione przez robotników ktorych nie ma i nie strajkują w Polsce. Górnicy, kolejarze to nie robotnicy, za dużo przywilejów dodatkowych, podobnie nauczyciele którzy zamiast uczyć postaw patriotycznych i etycznych bawia się w strajki, a nie sa robotnikami są funkcjonariuszami w liczbie 600000 nauczycieli.Jezeli nikt rozsadny nie potrafi powiedzieć lekarzom i pielęgniarkom że postępuja nieetycznie, wbrew przysiędze to nasze spoleczeństwo jest chore i nazwanie mnie imbecylem jest nietrafne.
..MP / 195.90.107.* / 2007-06-21 00:09
Lamiesz regulamin tego forum
b.lagodny / 194.176.105.* / 2007-06-20 18:01
Regulamin forum
obserwator / 2007-06-20 15:45 / Tysiącznik na forum
emeryci kontra pielęgniarki to znak ze strajk pielęgniarek jest polityczny, idiotyczny, nienawistny, zły go szpiku kości. Pielęgniarki nie sa w stanie oszukać emerytow słowami ktore sa nieprawdziwe. Emeryci byli w szpitalach , widzieli prace pielegniarek nie mają złudzeń że pielęgniarki źle pracuja , że wiecznie są niezadowolone, ze pracuja po uwazaniu. W szarej strefie pielegniarki dorabiaja niemało, za granica sa tymczasem dobrze widziane, bo maja chrześcijańskie korzenie, że nie pomoga zrealizować ideii zaglady która zowie sie eutanazja.. Jak długo jeszcze, to dobre widzenie naszych pielegniarek bedzie trwać, jezeli od łożek odchodzą, lekarze sa z nimi, to jest chore to zniewaga dla emerytow. Emeryci nie wykupuja lekarstwa bo sa drobie. Emerytów jest duzo, placa składki na NFZ, to sa duże pieniądze, dlaczego chca wziąć te pieniądze lekarze i pielęgniarki bez wyliczonej pracy , wydajności pracy. Lepiej brać pieniądze za podpis, cora z więcej i więcej, dorabiać na prywacie, a starzy pacjenci maja odlezyny, umierają bo nikt o nich nie zadba jak nie mają pieniedzy. Tak się dzieje, nikt tego nie skontroluje, nikt nie strawdzi, Art 68 konstytucji jest martwy, NFZ jest niekontrolowalny przez pacjentów, to chory system, lekarze chca zarabiać dużo za duża , bez odpowiedzialności lub ją ograniczać do minimum, namnozyło się specjalistow i przyjdzie sie leczyc samemu bo kolejki do specjalistów wąskotematycznych nie pozwolą w ktotkim czasie zdiagnozować pacjeta, prędzej umrze niz się doczeka. A tu za rogiem czeka zakład pogrzebowy bo i po smierci umarlak z woli lekarzy tez ma swoja wartośc. Życie jest niesamowicie skomplikowane i dla pechowców zawsze bedzie pod gorke.
milicjant / 83.12.183.* / 2007-06-20 14:49
Może to ormo-wcy ???
Tomasz.S. / 83.7.7.* / 2007-06-20 14:06
Nie jestem zwolennikom strajków, ale gdy władze rozpuszczają nasze pieniądze na: becikowe, IPN, CBA, NIK,
na tabuny nowych urzędników i nagrody dla nich, oraz na inne propagandowe cele, to niestety, muszę przyznać rację protestującym pracownikom służby zdrowia. Wspierająca
rząd, wynajęta grupa emerytów, liczy na profity w postaci podwyżek emerytur - oj zawiodą się na tym.
mateleo / 2007-06-20 14:24 / Bywalec forum
Bo był układ z lekarzami Państwo mówiło tak: wy udajecie że pensje które wam dajemy starczają na życie a my udajemy że nie widzimy że bierzecie. CBA rozwaliło chcą lub nie chcąc ten układ.
jak miło / 157.25.157.* / 2007-06-20 13:50
Budowa PRL-bis postępuje. W PRL-u PZPR przeciwko "niegrzecznym studentom" wysyłał aktyw robotniczy. Teraz przeciwko "niegrzecznym pielęgniarkom" PIS wysyła przewodnią siłe narodu 4RP - moherki.
daasdffa / 83.13.52.* / 2007-06-20 17:05
mohery won z kraju a najlepiej na ksiezyc

Najnowsze wpisy