Forum Forum finansoweBanki

Grupa trzymająca SKOK-i

Grupa trzymająca SKOK-i

Money.pl / 2006-07-13 14:06
Komentarze do wiadomości: Grupa trzymająca SKOK-i.
Wyświetlaj:
cdd / 84.172.124.* / 2006-07-13 17:14
a Skoki sa dla nich konkurencja. Dodatkowo Platformersi maja mozgi zalepione slina ze zlosci ze sa wyoutowani z mozliwosci rzadzenia. Wiec rzucaja tym swoim blotem. Ta partia okazala sie wyjatkowo podla bez zadnej politycznej klasy. Tusk i rokita to przegrane watazki ktore chwytaja sie przyslowiowej ostatniej deski i niskich pobudek zeby tylko zasiac wsrod opinii publicznej troche niepokoju. Mial racje Jaroslaw Kaczynski nazywajac was lzeelitami. Ta partia nie probuje nic zbudowac dobrego dla polski, jej strategia to obalenie rzadu prezydenta pisu. Na szczescie nowy premier to wyjatkowej jakosci w polskich warunkach gracz polityczny i takich jkrzykaczy ak rokita wciaga nosem
marzena / 213.102.139.* / 2006-07-13 22:55
ciekawa jestem co pan wciągnął nosem, bo pisze pan bzdury i to zupełnie niegramatycznie ( nazwiska pisze się z wielkich liter), graczem politycznym pan Kaczyński to może i jest, nie jestem aż taka małostkowa żeby uczciwei tego nie przyznać, ale nauczmy się tego, że wszyscy wobec prawa maja być równi, banki SKOKI, partie i tp.a jeśli to trzeba uciszyć, bo klientami SKOK-ów, są wyborcy PIS-u i reszta ma być cicho, to ja właśnie będę krzyczeć bardzo głośno, basta!!! dosyć równych i równiejszych
obserwował / 83.20.188.* / 2006-07-14 09:30
Pani Marzeno po co ten sarkazm, skrzywiony nosek i marsowa mina, nie warto, uroda to dar dany od boga, nalezy o niego dbać , zabiegać ale nie pustoszyć swojego prtfela i drugiej połówki >> na drogie kosmetyki. Tupnięcie nóżka też ma swoje znaczenie, może działać emocjonalnie az się zatraci skarcony, ale tu musi być bliskość obok bliskości co zwiękksza szanse na powstanie zjawiska przyciągania. Pamiętam fragment wierszyka o kotku " I stupka cherubka i łydki , widoczek dla oczek niebrzydki, im dalej wstępuje w głębię wód, tym wyżej spudniczki wznosi przód"
Zatem Pani Marzeno prosze zachować wlasciwa proporcję bo może stać się co dalej wymyślil autor: " I w nóżki dziewuszki oczy wpil i patrzy w najrzadszy czar co sił.." itd. SKOKI to dobra inicjatywa , to bicz na banki aby nie podnosiły oplat za usługi bankowe które są najwyzsze w europie.
marzena / 213.102.144.* / 2006-07-14 23:25
boże jak pan pieknie kłamie ( to z Undergroundu), chyba jest pan miłośnikiem posła Cymańskiego, taka swoista wrażliwość poetycka , na szczęscie nie pustoszę portfela , bo mnie stać na dobre, polskie kosmetyki, bliskośc zapewnia mi mój ukochany małżonek, innej nie potrzebuję, współczuję,że musi pan wbijać w nóżki ........., aha spódniczka piszemy przez o z kreską, podejrzewam ,że gdyby pan prowadził tę okropną działalność gospodarczą i jeszcze do tego chciał zarobić( a fe, kazać sobie płacić za wykonanie usługi, nieładnie ty kapitalistysty krwiopijco!!!), to pewnie chciałby aby jakaś tam konkurencja ( żeby wybiło te wszystkie krowy Kowalskiego)działała na równych zasadach, prawda?widzi pan , no ja prosta dziewczyna ze wsi mam takie jakieś dziwne poczucie sprawiedliwości, jak wszyscy mają takie same możliwości, to zawsze wygra najlepszy i zawsze SKOK-i będą miały klientów, ps. w zupełności się zgadzam, że opłaty w bankach są skandalicznie wysokie i też mnie to wkurza-to tak gwoli sprawiedliwośći , jeszcze raz pozdrawiam
Spiderx / 87.206.63.* / 2006-07-13 19:33
Prezydent wdając się w międzynarodową polemikę z piątej klasy dziennikarzyną z brukowca dał poPiS swojej skuteczności :) Mam nadzieję, że premier nie pójdzie tym śladem, choś bliźniacy pewne zachowania mają w genach.
Slawek_z_Krakowa / 83.17.24.* / 2006-07-13 17:22
Sam to wymysliles czy Ci Ojciec Dyrektor podpowiedzial?
Coz, jakie Kartofle, taki elektorat
Mops / 83.22.255.* / 2006-07-13 16:54
Cały ten zgiełk sugeruje ,że sprawa niekoniecznie musi być czysta. Jeżeli wszystko jest w porządku to przedstawia się odpowiednie dokumenty i wyjaśnia sprawę . Przecież sam premier in spe będąc z wizytą na GPW nie mógł się nachwalić transparentności spółek publicznych. Tym bardziej więc posłom z partii mającej prawo w nazwie powinno zależeć na czystych regułach postępowania. No chyba ,że się przyjmie tezę ,że całe to gadanie o przejrzystości to jedynie gadanie.
zdenek / 2006-07-13 16:51 / Tysiącznik na forum
PO zajmuje się więszymi prawdziwymi bankami
SKOK-i stanowią dla nich coraz poważniejszą konkurencję
więc niema się co dziwić że tak zajadle atakuje PIS.
niech PO zajmie się lepiej aferą warszawskiej grupy inwestycyjnej WGI której współtwórcą był pan Olechowski.
kradzież 10 000 000 zł z kont klientów i prowadzenie podwójnej księgowości powinno zostać wyjaśnione
być może pieniądze te finansowały kampanię Tuska iPO
Slawek_z_Krakowa / 83.17.24.* / 2006-07-13 17:20
buahaha, uwielbiam takich pseudo-fachowcow jak Ty. Czy Ty czlowieku w ogole rozumiesz pojecie "podwojna ksiegowosc"? Jestes na tyle zaufanym czlowiekiem, ze widziales na to dokumenty? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. No i ta rzekoma "kradziez". Sam te kwote 10 mln zl wyliczyles? Rozmawiales z ludzmi, ktorym z kont zniknely te pieniadze? Rozumiem, ze jestes audytorem, ktory badal sprawozdanie finansowe i znalazl dowody potwierdzajace Twoje "rewelacje". Bo orzeczenia Sadu w tej sprawie skazujacego jakichs politykow PO szczerze mowiac nie widzialem. A Ministerstwo Sprawiedliwosci i Prokuratura sa Wasze. Podobnie zreszta jak i reszta kraju.
Ech, kiedys narod pozna sie na Waszym cynizmie i obludzie, na tym obrzucaniu blotem wszystkich, ktorzy nie naleza do tej Waszej zafajdanej partii i maja inne zdanie niz te Wasze Kartofle. Juz nie tylko Polska ale i caly swiat sie z Was smieje.
Mops / 83.22.255.* / 2006-07-13 17:11
Upał + propaganda dają o sobie znać. Widać to wyrażnie po wypowiedzi powyższej. To co robisz jest typowym świństwem gdyż sugerujesz popełnienie przestępstwa przez konkretne ugrupowanie polityczne. Oczywiście takie coś jak dowody potrzebne ci już nie są. Tak to działanie znanej rozgłośni radiowej oraz styl debaty narzucony przez jedną z partii politycznych spowodował ,że Polacy ze sobą rozmawiać normalnie nie potrafią . Dzisiaj dominuje rzucanie oszczerstw bez względu na to jakie one by nie były absurdalne.
To nic ,że p. Olechowski nie był żadnym założycielem WGI. To nic ,że to prokuratura powinna się zająć sprawą WGI ( zresztą akurat się zajmuje ) a nie PO ,która nawet gdyby chciała nie jest przecież organem państwa o uprawnieniaćh śledczych lecz partią polityczną. To nic ,że nikt jeszcze nikomu nie udowodnił kradzieży a członkowie byłego Zarządu WGI są na wolności. To nic wreszcie ,że podana kwota domniemanego przekrętu jest wyssana z palca ( pieniądze klientów WGI zostały zablokowane decyzją władz amerykańskich na koncie firmy Wachowia i KPWiG jest zobligowana do nie podawania stanu konta do publicznej wiadomości). Wszystko się zrobi i każdą bzdurę się napisze ,tylko w imię czego? Nie wierzę ,że jest to bezinteresowne. Każdy absurd ma swoje granice. Z jednym się zgadzam w 100% , sprawa powinna zostać wyjaśniona jak najszybciej a ewentualni winni ukarani. Problem w tym ,że to PiS jest władny tego dokonać a nie PO.
Slawek_z_Krakowa / 83.17.24.* / 2006-07-13 15:55
Panie Zawisza, co za merytoryczna odpowiedz. Jestem pod glebokim wrazeniem. Jak nie ma argumentow to zawsze sie mozna obrazic, prawda panie posle? Niech Pan jeszcze doda, ze to atak "ukladu" na mityczna IV Rzplita...ten argument zawsze tak swietnie Wam wychodzi...
staś / 83.16.246.* / 2006-07-13 14:06
Jacek Tarnowski szef biura politycznego K. Marcinkiewicza też w Skoku pracował.
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-13 16:16
Grupa trzymająca SKOK to ludzie-niewolnicy panów w sukienkach. Proszę sobie wyobrazić, że w niektórych SKOKACH zanim zaczną rozmowę o kredycie,chcą wiedzieć,czy człowiek jest katolikiem i czy chodzi do kościoła. Innymi słowy trzeba iść do towarzasza księdza i wziąć odpowiednie zaświadczenie. I co, nie jesteśmy dużym CIEMNOGRODEM w środku Europy? Dzisiejsza władza to przedłużenie ręki kleru. Nie służy tym,którzy ją wybrali,lecz tym ,przed którymi na kolana pada.
Felek / 195.238.245.* / 2006-07-14 08:12
A co Kościół ci przeszkadza tyle lat walczyliście z Kościółem i wiarą jakoś wam nie wyszło
Nieznany / 212.76.37.* / 2006-07-13 18:43
Sam tego doświadczyłeś czy PO Ci powiedziało
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: