Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Grupa TVN wznawia we wtorek emisję reklam

Grupa TVN wznawia we wtorek emisję reklam

Money.pl / 2010-04-12 16:15
Komentarze do wiadomości: Grupa TVN wznawia we wtorek emisję reklam.
Wyświetlaj:
traurig / 192.76.162.* / 2010-04-13 09:33
tragedia jest ważna ale kasa jeszcze ważniejsza
Sindar / 2010-04-12 21:19 / Bywalec forum
Właśnie widać jak TVN się przejęła tragedią. Nawet nie potrafią wytrzymać do końca trwania żałoby narodowej. Co się dziwić jak to niemiecka stacja - dla nich liczy się sprzedaż i sprzedaż naszych spółek i najlepiej jeszcze cudownym Niemcom. Co będzie następne ? KGHM, PGE ? parszywce ?
Kasa Kasa Kasa..
Krzyż na drogę tej stacji.
wos / 95.49.77.* / 2010-04-12 21:28
też mi się nie podoba ale jak nie mają na chleb to co muszą z czegoś żyć
Sindar / 2010-04-12 21:37 / Bywalec forum
Nie maja na chleb ? Tam dziennikarze są najlepiej opłacaną grupą w PL. Juz na wstępie dostajesz kilka - kilkanaście tysięcy. Naprawdę przez te kilka dni nie zbawiło by ich.
Poza tym jak sobie wyobrażasz że będzie pogrzeb prezydenta a oni Ci puszczą reklamę piwa czy jakiegoś proszku do prania w trakcie ?
Trzeba nie mieć szacunku i chyba nie myśleć zdrowo żeby coś takiego wprowadzać.
Ale czego więcej można oczekiwać od TVN..
początkujący_inwestor / 79.187.227.* / 2010-04-12 22:03
Tyś głupi jak ten prałat z Przemysla i ten dyrektor z Torunia. Sam jad. Tvn to najlepsza TV nikt tak jak oni nie potrfaią przedstawić tragedii (czy to śmierć Papieża czy ta tragedia) zapraszają wszystkich, widać tam szczere łzy (Monika Olejnik dziś z Michałęm Kamińskim). To TV która nie sięga do kieszeni twoich i moich żyje z reklam. Chyba nie powiesz mi że ten oszołom Pospieszalski z publicznej jest cokolwiek wart ?
Sindar / 2010-04-12 22:26 / Bywalec forum
Nie jestem za TV publicznym. Ale za TVN tez nie. Mydlenie oczu i nic więcej. Szlachetni dziennikarze powiadasz ? Spójrz na archiwum i zobacz jakie jady głosili na twojego prezydenta i na współpracowników. A później sie zastanów nad elementem szczerości.
Druga sprawa krytykuje zarząd który podejmuje decyzję w TVN. Taka decyzja nie powinna mieć miejsca jeżeli chcą byc naprawdę solidarni z tą tragedia jaka nas dotknęła.
Ot taka mała prawda.
Aleksandra Poznań / 81.219.87.* / 2010-04-12 16:32
Informuję ,że również rezygnuję z oglądania TV emitujących reklamy w trakcie trwania żałoby narodowej.REKLAMODAWCY nie dajcie się zwariować to dla WAS będzie antyreklama !!!
WolnyWybor / 77.253.11.* / 2010-04-12 16:15
Informuje, ze przestaje ogladac TVN.
początkujący_inwestor / 79.187.227.* / 2010-04-12 21:04
A jak z TRWAM? No tam jest festiwal jadu. Przeczytałem dzisiaj homilię z Przemyśla oraz wypowiedź Rydzyka. Powiem krótko skandal. W pierwszym przypadku takie słowa nie powinny paść w kościele, a w drugim ten człowiek powinien zostać zamkniety w jakim klasztorze bez prawa kontaktu z kimkolwiek
wos / 95.49.77.* / 2010-04-12 21:30
pomódl się to zrozumiesz
początkujący_inwestor / 79.187.227.* / 2010-04-12 21:43
A znasz szczegóły o których pisałem czy podesłać tobie linki? Może wtedy ty zrozumiesz. O ile jesteś chrześcijaninem to chyba znasz ten fragment Pisma św w którym złapano cudzołożnicę i przyprowadzono do Jezusa a on zapytał ją i nikt cię nie potępił i ja cię nie potępiam ale idź i więcej nie grzesz? Otóż śmiem twierdzić, że taki Rydzyk nie zna Pisma św. bo gdyby znał on a także ten prałat z Przemyśla to nigdy takich słów nie byłoby w ich ustach.
początkujący_inwestor / 79.187.227.* / 2010-04-12 21:00
A jak z publiczną?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy