Forum Polityka, aktualnościKraj

Grupiński mówi o lojalce Kaczyńskiego

Grupiński mówi o lojalce Kaczyńskiego

Money.pl / 2014-12-15 08:38
Komentarze do wiadomości: Grupiński mówi o lojalce Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
acomitam / 109.241.112.* / 2014-12-16 07:25
Stary ubek Grupiński szuka tematów zastępczych. Pewnie jak zwykle oficer prowadzący go nakręcił więc gada.
taki sobie / 188.146.249.* / 2014-12-15 11:43
Zapytajcie Niesiołowskiego co powiedział o swojej narzeczonej na pierwszym przesłuchaniu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ACdeusz / 31.182.226.* / 2014-12-15 10:54
To zwykła próba dyskredytacji. Nie mogą przeżyć tak dużego protestu przeciw manipulacji wyborczej.
Cztery lata temu w mazowieckim również doszło do niespotykanego wzrostu głosów nieważnych. Opozycja podniosła wrzawę, skończyło się na głosach oburzenia i niedowierzania. Okazuje się że był to okręg w którym pilotażowo wprowadzono głosowanie do sejmików za pomocą kart zbroszurowanych.
Co robi rząd z tak niepokojącym zdarzeniem? Zarządzono szczegółową analizę głosów nieważnych pod kątem przyczyn tak wysokiej ilości nieważnych głosów. Przy następnych wyborach nie może przecież dojść ponownie do, tak istotnego procentowo, uszczerbku demokracji w środku Europy. Zrezygnowano z umieszczania na pierwszej stronie listy nr 1. ponieważ prowadzi to do niedemokratycznego faworyzowania takiej listy. Najlepiej to czują dawcy reklam. Cena reklamy na pierwszej stronie, lub na okładce, jest nieporównywalna do tej samej reklamy w środku periodyku. Na okładce broszury do głosowania umieszczono informację dużymi literami że karty do głosowania są w środku i można oddać głos tylko na jednej z nich i tylko na jedną osobę. Wybory poprzedza kampanią informacyjną w której kładzie się nacisk na sposób głosowania za pomocą broszury wyczerpująco ilustrując prawidłowe czynności.
Uf , rozmarzyłem się. Tak by postąpiono w każdym, demokratycznym, praworządnym szanującym się kraju Europy i świata.
W PO-landzie obowiązują jednak inne standardy. Wszystkie chwyty są dozwolone by otrzymać się przy korytach. Jeżeli zrobiono analizę głosów nieważnych w poprzednich latach to raczej nie po to by ich im zapobiec.
Wygrana PIS już była chyba wkalkulowana. Niepokojące jednak były prawdziwe sondaże i wynik w nich koalicjanta który balansował powyżej progu wyborczego ale w granicach błędu. Przypadkiem, w który zaczynamy wątpić, listę nr 1 losuje PSL i lista ta jest „na okładce”. Pojawiają się „ubożuchne” spoty informacyjne dotyczące kart wyborczych i głosowania ale ani mru, mru że karty do sejmików będą zbroszurowane. Co należało by, w tej sytuacji, ocenić jako dezinformację. Natomiast pełną parą rusza długotrwała, solidna kampania „przedwyborczo-społeczna” we wszystkich kanałach telewizji „zaprzyjaźnionych”. Wynika z nich ze przekraczaniem szybkości 50 km w terenie zabudowanym mają problem tylko odbiorcy jedyniesłusznych telewizji. Widzowie innych telewizji mogą się pozabijać. Nie ma żadnych świętości. Cel uświęca środki. Wykorzystuje się do tej kampanii nawet środki PFRON-u . Będzie ich mniej dla inwalidów. Choć kampania „społeczna” skończyła się wraz z wyborami to telewizje te murem stoją za „prawidłowym” procesem wyborczym. Protesty opozycji całkowicie niezasadne i w ogóle o co im chodzi. Przypomniano sobie o „imperium” o. Rydzyka a wszyscy którzy pojawili się na rocznicy Radia Maryja, według tego przekazu, skompromitowali się w przeciwieństwie do tych którzy pojawiali się na rocznicach u gen. Jaruzelskiego, gen. Kiszczaka lub u Urbana.
W Polsce na pewno już nie jest śmieszno.
he1212ku / 5.226.117.* / 2014-12-16 14:10
czy można nieprzekonanego przekonać.Wątpię. Ale ?
Wszystko można kwestionować,jeżeli się przegra. Ale to robią tylko ludzie bardzo słabi,niedołężni i pokrzywdzeni przez życie.Broszura , a włąśniwie miejsce na liście było losowane. Ja zwykle nie zwracam uwagę czy to jest PiS,PO,SLD czy PSL.Na pierwszej stronie skreslam jakiegoś wybrańca. Bo z nikim nie znam się i nic o nim nie wiem, Oni sami się nie propagowali bym na kogoś głosował. A zresztą taka masa kandydatów,że trudno jest się połapać. Przy mnie kilka osób skreslało w tej książce kilku kandatów,bo uważali ,że na każdej stronie należy kogoś skreślić. Błędem jest to ,ale kandydaci nnie dotarli do wyborców. Błędem jest również wystawianie przez jakąś organizację 10 - 20 kandydatów. W danej organizacji powinny być prawybory i po wylosowaniu pozycji wyborczej elektorat głosowałby na organizację a nie na człowieka.też by to nie było sprawiedliwe ale ułatwiałoby to wyborcom podjęecie decyzji.
debos / 95.49.68.* / 2014-12-15 11:12
Ja, jeśli to kogoś interesuje nie tyle nie mogę przeżyć mamifestacji a jako ortodoksyjnie kochający Polskę nie mogę się pogodzić z tym, że są w naszej Ojczyźnie tacy którzy mobilizują ludzi dla złej sprawy, dla własnego interesu politycznego a przeciw państwu którego nie szanują. Bo przecież kto jest przy zdrowych zmysłach, wie, że to była wielka ściema, manipulacja i kompletna nieprawda. Wybory nie zostały zfałszowane a Polska jest wolna, suwerenna o niezagrożonej demokracji a wolność słowa jest tak daleko posunięta, że nawet byle pętak może opluwać demokratycznie wybrane władze, lżyć i obrażać instytucje i organa nasego państwa. Można a nawet trzeba się spierać co zrobić aby zapewnić szybszy rozwój gospodarczy, jakie działania podjąć aby ludzie mogli więcej zarabiać i dostatniej żyć, aby gospodarka była coraz bardziej nowoczesna, konkurencyjna. Bo to są tematy na dzisiaj. Ale do tego trzeba jakiejś wiedzy, pomysłu a o to trudniej. Bredzić o Smoleńsku, sfałszowanych wyborach i z takim kłamliwym przesłaniem wałęsać się po ulicach mojej kochanej Warszawy bardzo łatewo. Tylko po co. Co ten marsz przyniósł. Kogo on w ogóle ożywił natchnął jakąś energią do działania?
lolo pindolo / 78.131.154.* / 2014-12-15 11:14
Pan tak na poważnie? Pan nie czuje sensu hasła?
Pani premier też była w ZSL..w razie co:-) A jej mąż w PZPR i robił karierę w prokuraturze..
Udaje pan że Jaruzelski został osądzony, Ciastoń i inne Kiszczaki cierpią ostracyzm publiczny itp?
Daj Pan spokój z chybionymi porównaniami..
debos / 95.49.68.* / 2014-12-15 11:38
Nie. Ja takiego sensu nie widzę. Dla mnie jest ważne co i jak pani premier zrobi dzisiaj. O Jaruzelskim, Kiszczaku już nie mówiąc o takich Ciastoniach w ogóle nie staram się pamiętać. A jeśli już to na pewno ta historia nie jest tak prymitywnie prosta i płaska jak się wam biedacy wydaje. Oni musieli odejmować decyzje i jeśli bym ich oceniał to na podstawie dokumentów a nie emocji. Zresztą ja nie napisałem tego co Ty człowieku mi przypisujesz. Ty tak zawsze?
LemingFlute / 84.10.43.* / 2014-12-15 10:44
Wniosek z tego co mówi mało rozgarnięty Frasyniuk jest prosty: musiał sam kilkukrotnie podpisywać SB-ckie papiery bo go kilkukrotnie zatrzymywano i jakoś wychodził.
A zezowany peowiec jest jak wachmistrz Flanderka z powieści o Szwejku:"wprawdzie aparatu fotograficznego przy nim nie znaleziono, ale to nie znaczy, że nie fotografował dworców kolejowych, bo gdyby miał aparat to by fotografował". Dlatego właśnie wachmistrza Flanderkę z Putimia dowódca nazywał najgłupszym żandarmem.
debos / 95.49.68.* / 2014-12-15 10:10
Ja przypominam, że nawet dygnitarze partyjni byli internowani a co dopiero czołowi opozycjoniści. Odnoszę wrażenie, że im kto mniej walczył z komuną, im kto mniej się narażał albo wręcz stał za firanką tym dzisiaj głośniej drze japę. Może po to aby sobie dodać animuszu. W końcu dzisiaj już wolno krzyczeć precz z komuną. Dzisiaj pałą nie przyleją nawet jeśli się wałęsa ze sztandarami po to aby destabilizować sytuację manipulacjami i fałszywymi hasłami.
pol2014 / 81.210.106.* / 2014-12-15 10:47
Jak widać nie brakuje ciągle zwolenników Urbana i PRL-u.Rządzący PO-bolszewicy chętnie przyznają się do spuścizny PRL-u i czerpią z niej pełnymi garściami.Nie sądzę żeby post-PZPR-owska PO była zdolna do przemiany w kierunku proeuropejskim.Trzeba poczekać na nowe pokolenia i stopniową przemianę związaną z demografią.Będzie to proces długi.
debos / 95.49.68.* / 2014-12-15 11:27
Dziwne myślenie. W społeczeństwie zachodzą cały czas jakieś procesy. Nic się nie zatrzymuje, na nic nikt nie czeka. A jeśli już są tacy co czekają to oni są w Polsce alew jakimś sensie na emigracji. Szczególnie w Polsce przemiany są błyskawiczne. Przez dwadzieścia pięć lat Polska z kraju zapyziałego, szarego. dziadowskiego, zamieszkiwanego przez w większości ludzi z zapijaczonych wsi i ich niecywilizowanych potomków stała się krajem dosyć nowoczesnym, właściwie nardzo nowoczesnych jak na krótki okres jaki minął. Jasne, że są jeszcze tacy jak Ty którzy jeszcze siedzą z głową zanurzoną w komunie, PRL itd. Ale dla takich jest już coraz mniej miejsca wśród nas a coraz częściej ich miejsce jest w skansenie. No ale wasz wybór mamuty.
konus / 94.254.145.* / 2014-12-15 10:09
Mam jedno jedyne pytanie do wszystkich dyżurnych PiSokomuchów.
Co robił Jaruś K. 13.12.1981? :)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
debos / 95.49.68.* / 2014-12-15 10:19
Przepraszam, że jako niepisokomuch zabiorę głos i do twojego pytania dodam od siebie drugie pytanie do pisokomuchów. Co robi dzisiaj Jaruś K. i dlaczego pisokomuchy na to mu pozwalają za nic mając dobro naszej kochanej Ojczyzny?
taki sobie / 213.158.219.* / 2014-12-15 09:55
Premier Kopacz , to taki Dyzma w spódnicy. Jak ,ktoś tak mierny może zostać premierem?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zapytajnik / 89.229.168.* / 2014-12-15 20:50
Do "taki sobie"- jeśli jesteś taki mądry to pokaż co TY potrafisz. Może się nie spietrasz?
Claus Corssen / 185.6.54.* / 2014-12-15 09:22
Pani rodem z ZSL chlapnęła głupote a Grupinski musi się tłumaczyc. Ale jeszcze wiekszą , koleją gafę zaliczył Komorowski wspominając ostatnio o stanie wojennym ""...fajnie ze mozemy smiac sie z tych zdjęć z tych scen" To z "Niezaleznej " bo w meinstrimie tego nie publikują..
H Szatkowski / 2014-12-15 09:40
A więc Money.pl nie jest też w 'mainstreamie':-)))

http://news.money.pl/artykul/rocznica-stanu-wojennego-to-byl-podly-czas-,207,0,1676495.html
ryszardw / 83.7.106.* / 2014-12-15 08:50
czy ktos, kto kłamie i ktos, kto nie umiał prowadzic ZOZ-u w Szydłowcu moze bycwłasciwym premierem duzego kraju
ryszardw / 83.7.106.* / 2014-12-15 08:47
przez długi czas myślałem ze pani Kopacz i koledzy z PO to walczacy o racje politycy.



Teraz wiem ze to -----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
rotan / 194.181.137.* / 2014-12-15 08:41
Rząd Platformy Obywatelskiej z Ewą Kopacz na czele gra teczkami i dobrze wie że sfałszowanymi co udowodniły sądy.
starod / 89.71.135.* / 2014-12-15 14:30
[...] Wyrok sądu mówił o tym, że lojalka nie była oryginałem. Nic nie było o tym, że to fałszywka.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
m-53 / 95.49.176.* / 2014-12-15 08:38
No to wiemy czym będzie się zajmował rząd, prasa i PO w najbliższym czasie.
Zmasowany, brudny atak na Kaczyńskiego.
kółko i krzyżyk / 77.255.43.* / 2014-12-15 09:50
Kto sieje wiatr, zbiera burzę.
no i do czego są zdolni / 213.158.217.* / 2014-12-15 12:48
odgłos "warknięcia" Grupińskiego w partyjny fotel, burzą nazywasz?

Najnowsze wpisy