Forum Polityka, aktualnościKraj

Grupiński: Obiecuję, że Platforma nie przejmie mediów

Grupiński: Obiecuję, że Platforma nie przejmie mediów

Wyświetlaj:
......... / 77.114.28.* / 2010-05-28 09:56
Niech wiecej płaca Lisowi i pozostałym i skamlą,że nie starcza z abonamentu i muszą puszczać reklamy.Jakoś inne stacje doskonale sobie radzą.Niech biorą z nich przykład to może przestaniemy płacić abonament.
Floyd / 2010-05-28 14:22 / Tysiącznik na forum
Ciekawe tylko dlaczego telewizja publiczna bije na głowę oglądalnością te wspaniałe prywatne stacyjki.
,.,. / 77.114.28.* / 2010-05-28 09:53
Jak PIS ma zarzadzac moimi pieniędzmi to od dzisiaj nie płacę abonamentu
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-28 14:02
O top właśnie PO chodzi nie dostana od TUSKA kasy będą musieli słuchać!!!
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 09:53
Krótko! Podsumowanie profesjonalnego działania PO. 254 punkty:

http://markd.pl/afery-po/

Po raz kolejny polecam!!
KPP-in-real / 78.8.145.* / 2010-05-28 09:50
rozgłośnia OJCA ADAMA (właścicielem jest Agora)
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-05-28 09:36
TVP jest kontrolowana przez okrągłostołowy, magdalenkowy układ i służy do ogłupiania i dezinformacji tubylców, aby:
1. Aby tubylcy nie wiedzieli, kim są!
2. Aby tubylcy, nie wierzgali przy ich dojeniu i strzyżeniu do krwi a owe dojenie i strzyżenie, uważali za coś normalnego, naturalnego!

I tak się dzieje - co widać na przykładzie niejakiego Binarka, który to Binarek, wręcz domaga się, bardziej intensywnego dojenia i strzyżenia! Nie wie tylko, że przy intensywniejszym strzyżeniu, mogą nie być oszczedzone, nawet jego pejsy!
rydzyk-belzebub / 62.121.76.* / 2010-05-28 09:34
co by tu jeszcze spieprzyć!!!-podzielić się łupami z kolesiami i ...być na fali,bo głupi lud to kupi
Binarek / 2010-05-28 08:07 / Tysiącznik na forum
Bardzo dobrze.
Gdyby wcześniej inna partia rozpoczęła od przekazania pisania ustawy reżyserom a wybór kandydatów uczelniom mielibyśmy dawno bezstronną i profesjonalną telewizję.

Mam nadzieję, że po odwołaniu 5 prezesa PiS w TVP coś w tej instytucji się zmieni.
sceptyk / 2010-05-28 14:37 / Tysiącznik na forum
Bezstronna telewizja reżyserów Wajdy i Kuca (czy z niemiecka jak sięobecnie pisze Kutza)??????
Uczelniom??? obiektywnym jak np. były rektor UJ Ziejka, umoczony po czubek głowy w tajną współpracę?????
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 08:32
Na całe szczęście jest jeszcze Internet, gdzie mozna sie dowiedzieć o wiele więcej niz ze szklanego ołtarzyka. Tutaj tez próbuje cenzurować informacje, ale z tym mu tak łatwo nie pójdzie. A o swoich widzach wypowiedziła sie szczerze idol POelektoratu, Tomek Lisek: "Ludzie (nie są tacy głupi jak sie wydaje - oni są o wiele głupsi...". Więc oglądaj sobie Parandowska na jedynce Binarek, Lisa na dwójce, Niesiołoa na TVN-ie i ciesz się z madrości od nich płynących. Wybór w sieci jest o wiele większy i róznorodniejszy - niebezpieczny dla PO na dzień dzisiejszy, dlatego rozumiem ,dlaczego pseudorząd robi wszystko aby maksymalnie opóznić utworzyenie sieci światłowodowej w Polsce.
Binarek / 2010-05-28 09:08 / Tysiącznik na forum
"Tutaj tez próbuje cenzurować informacje"

Tak oszołomowaty każdy czycha aby Cię ocenzurować.
Przestań pleść głupoty bo zakrawa to na manię.

Sieć światłowodowa w Polsce istnieje już od wielu lat ale trzeba czytać nie tylko przemówienia polityków aby o tym wiedzieć
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 09:40
"..Sieć światłowodowa w Polsce istnieje już od wielu lat ale
trzeba czytać nie tylko przemówienia polityków aby o tym
wiedzieć..." - no tak - jak istnieje w Warszawie i wiekszych miastach Polski to znaczy, że istnieje wszedzie Polsce - zgodnie z logika POwska to masz rację ( jeśli w Warszawie żyja ufoludki to w całym mazowieckim zyja). A ja radziłbym Ci poczytac porównania dotyczące dostepu do Internetu Polaków, oraz postępów w jej rozbudowie. A wiesz, że w rankingach dostepu do sieci jesteśmy już po 2,5 latach pseudorządów za Rumunia i Ukrainą? Co ty Binarek czytasz, ze masz tak głęboka wiedzę? A to czytałeś?
"..Mamy najmniej światłowodów w Europie, a polski rząd nagle rezygnuje z ustawowego obowiązku ich kładzenia w nowych budynkach - pisze "Gazeta Wyborcza".
W Polsce z łącz światłowodowych korzysta tylko 21 tys. gospodarstw domowych, czyli mniej niż 1 proc. Przegrywamy nie tylko z Holandią, Włochami czy Skandynawią, ale i z Bułgarią, Czechami, Słowacją czy Słowenią. Najgęściej opleciona światłowodami jest Litwa - korzysta z nich ok. 240 tys. abonentów, co oznacza, że szybki internet jest w niemal co piątym domu.
Popierany przez resort infrastruktury zapis o światłowodach przetrwał uzgodnienia międzyresortowe. Przepadł pod koniec zeszłego roku, gdy pracę nad projektem zaczął rząd - informuje "GW".
..." - z Onetu - tego który chyba czytasz?

6 marzez 2010 - http://biznes.onet.pl/rzad-w-muzeum-telekomunikacji,18568,3187501,1,prasa-detal

To tylko jeden wątek działalności "profesjonlistów"
Binarek / 2010-05-28 11:23 / Tysiącznik na forum
Oszołomowaty ale ty mieszasz wiele rzeczy

Światłowodowe sieci szkieletowe dochodzące do większości miast w Polsce ma wiele firm.

Chodzi Ci zapewne, choć sam o tym nie wiesz, o klienckie sieci światłowodowe FTTB, FTTH
Na kogo jednak nałożyć obowiązek tak kosztownych sieci skoro po dobrych pętlach miedziowych pójdzie 6-10Mb ?

UKE bardziej niż o przepustowości rzędu 200Mb, chodzi o pokrycie dostępem do internetu całego obszaru Polski a nie tylko nowych budynków gdzie internet i tak będzie jak nie od operatora to z kablówki

Wiem, że dobrze posługujesz się CtrL-C, Ctrl-V ale oprócz tego trzeba mieć trochę wiedzy w temacie
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 13:58
Binarek przestań zachowywać sie jak gówniarz i straszyć mnie pojęciami z budowy sieci ... .He, he ..akurat tutaj przyjacielu nie trafiłeś kompletnie i przestań sie dalej wygłupiać (jak myslisz, dlaczego mam czas pisać w czasie pracy a nie jestem na emeryturze - kto tak może robić?). Próbujesz czmychnąc w bok bo dostałeś kolejny przykład indolencji PRrządu? Dobrze wiesz (a może i nie wiesz? - w Pomatrixie część informacji jest zagłuszana), że chodzimi o pokrycie kraju sieciami światłowodowymi ( "petlami miedziowymi" to sobie możesz dzisaj łączyc wychodek z ogródkiem - tylko na takie dystanse do czegoś się jeszcze moga nadać). Mówimy o sieciach generacji NGA/NGN które zakładaja (szczególnie NGN) przylacze klienckie oparte praktycznie na siwatłowodach. 10 MB na miedz ( w porywach jakiś) - a tylko do oglądania HDTV potrzeba minimum 12-15 Mbit/s... Ale po co Polakom HDTV ? A szczególnie tym w małych miastach i wsiach. Grunt, że Binarek bedzie miał, nie? Ale nieważne ... Nie widzisz problemu to ci go inaczej wyłuszczę: Jest kasa na położenie sieci światłowodowej (z UE), jest jej zgoda na publiczne dotowanie takich przedsięwzięć (z UE), jest ogromne zapotrzebowanie na sieć szerokopasmową (przypomnijmy - w sieci takiej szybkość transferu powinna wynosić 2 Mbit/s), są ludzie i środki które takie sieci by kładły (bezrobocie) tylko nie ma komu wykonać projektów i ruszyć tego. A jest to głównie w gesti rządu profesjonalistów. I mówimu tutaj o tzw, obszarach szarych i białych na mapie informatyzacji - twój wywód o kablówkach , miedzi i operatorach dotyczy tylko obszarów czarnych - których UE nie wspomaga i uznaje za samodzielnie rozwijające sie (duża konkurencja operatorów). Nie myl gesi z łabędziam.
Binarek / 2010-05-28 14:39 / Tysiącznik na forum
Tak, tak Oszołomowaty
Proszę Cię o wyłożenie własnych środków na pokrycie siecią NGA/NGN Kurpi i Podhala

Na początek operator musi wyłożyć własne pieniądze ignorancie

Jeżeli sam tego nie zrobisz to jak piszesz wyjdziesz na gówniarza, Pieniądze są, Twoje super pomysły są a życie spędzasz przed kompem tworząc sobie wirtualny świat
Oszolomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 15:15
O rany, pieniądze na sieć łączące główne punkty w województwach, gminach (sieć pasywna) pochodzą waśnie z budżetu państwa i dofinansowania z uni. Gdy bedzie już siec to operatorzy juz sie znajdą - ja sam widzę mozliwości dla siebie tylko, że tam gdzie chciałbym wejśc to nawet komórki tracą zasięg. Wyłozą i znajdą sie na pewno. Nie stanie się natomiast tak gdy nie będą mogli oprzec sie na podstawowej sieci. Tutaj masz rację. A ta leży i jest właśnie w gestii rządu z opóżnieniem co najmniej 7 miesięcy (po niecałych trzech lat prac). Dlatego, jak to mówisz siedzę przed kompem i robię dla kogoś - czekam na ruch wspaniałego PRrządu ...
Wykrywacz kłamstw / 83.17.250.* / 2010-05-28 10:36
Powołujesz się na Gazetę Wyborczą - oj wstydź się !!!!
Przecież oni kłamią.
Jestem powaznie zaniepokojony bo robisz darmową reklamę Gazecie Wyborczej i zachęcasz innych do czytania - a fuj !!!
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 13:09
Przynajmniej nie zarzuci mi oszołomskich żródeł. Jak zawsze najbardziej niewiarygodnych.
POco? / 194.213.1.* / 2010-05-28 09:25
Oszołomowatemu posty może nie znikają,przynajmniej ja nie zauważyłem.Ale zauważyłem,że znikają wpisy niewierzącego ateusza
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 09:47
Miałem na myśli pomysły Tuska - nie wycinanie postów . Żle to napisałem, moja wina. Czyzby juz wszyscy nagle zapomnieli o liscie stron zakazanych wykonawstwa PO (przy okazji ustawy hazardowej)? Chodzi mi o to że takie podchody były juz robione i nie mam pewności, czy Tusku do tego nie wróci. Jaka mamy gwarancję, że po opanowaniu całości mediów w Polsce (chyba tylko z Rydzykiem mu nie wyjdzie) do tego się nie posunie?
Binarek / 2010-05-28 11:10 / Tysiącznik na forum
Masz na myśli pomysł aby sąd wpisywał na czarną listę strony pedofilskie i z hazardem. Nie przeszło

Ale chyba nie o takie strony Ci chodziło gdy pisałeś o wolności słowa?
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 14:33
A tutaj co nieco o braku cenzury w Tuskolandii:
"...O szykanach jakie dotknęły Ewę Stankiewicz pisze dziś Rz-pa i mówiły Wiadomości.
Super
Są jeszcze redakcje i dziennikarze którzy rozumieją co to znaczy wolność słowa i jak należy reagować gdy komuś dzieje się krzywda.
Zupełnie bez echa przeszło odwołania szefa publicystyki w TVP1 Pawła Nowackiego bez którego nasz film Solidarni 2010 nie miał by szans żeby pojawić się na antenie. Jeżeli czas żałoby narodowej w TVP1 był czymś wyjątkowym, jeśli okazuje się że transmisje na antenie publicznej jedynki zmasakrowały oglądalnością konkurencję, to m.in zasługa Pawła N. Poległ jako "ten do odstrzału" bo ktoś musiał beknąć za Solidarni 2010. Tak samo jak Anita Gargas za "Tow Generał" - słynny film o Jaruzelu. Im większy sukces, tym większe szykany... Pruszków rządzi !!!..."

Do tego trzeba dołączyć Zyzaka, którego doceniono w US ale nie w kraju nadwiślańskim ..
Binarek - to nie jest cenzura? Jakie jest twoje pojecie cenzury? Kula w łeb za wydanie ksiażki?
nnn / 83.16.248.* / 2010-05-28 08:19
Jak mniemam masz na myśli "tych" reżyserów i "tych" kandydatów uczelni ?
Binarek / 2010-05-28 09:05 / Tysiącznik na forum
Znowu mierzenie swoją miarą
Odpolitycznienie prokuratury Wam się nie spodobało bo Ziobro nie będzie miał się czym bawić

Teraz boicie się reżyserów i profesorów
Na strachu IV RP nie zbudujecie
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-05-28 08:13

Gdyby wcześniej inna partia rozpoczęła od przekazania pisania
ustawy reżyserom a wybór kandydatów uczelniom mielibyśmy dawno
bezstronną i profesjonalną telewizję.

a pisać kodeks karny powinni bandyci ?
Binarek / 2010-05-28 09:03 / Tysiącznik na forum
Piękne porównanie twórców do bandytów
Brawo socjalizm
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-05-28 12:38
no to może inaczej - ustawę hazardową powinien napisać Sobiesiak - w końcu jego dotyczy.
Binarek / 2010-05-28 13:56 / Tysiącznik na forum
Ależ dlaczego nie?
Ma on z pewnością większą fachową wiedzę niż politycy w temacie.
Taką ustawę powinien potem poprawić prawnik z komisji aby wprowadzić uregulowania chroniące społeczność.

Nie chodzi o to aby przedsiebiorców traktować, z góry jak przestępców i im nie ufać ale aby pokazać im koszty społeczne oraz ekologiczne ich przedsięwzięć i odpowiednio przed nimi społeczności zabezpieczyć
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 14:09
A prawa dla więżniów i pedofili powinni też pisać oni sami?? Binarek - ty to masz pomysły - Sobiesiak który chyba zakończył edukacje na podstawówce ( a potem piłke kopał tylko) ma nam pisać prawo? Bo ma wiedzę fachową? Na tyle dużą aby ministrami rządzić?To jest twoja wizja Tuskolandii? W sumie to nie wizja - przecież tak już jest, a ukazała to afera hazardowa. Ale jak widać, taka sytuacja jest tą właśnie, o której niektórzy marzyli ...

Acha!! - tutaj o josiągnięciach, wykształceniu i wiedzy (PObiznesowej, he, he) Sobiesiaka:
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35757,7101814,Ryszard_Sobiesiak___towarzyski_golfista.html
Binarek / 2010-05-28 14:29 / Tysiącznik na forum
Wiedziałem, że IV RP ma się opierać na wrogości wobec przedsiębiorców

Wolę jak państwo idzie na rękę podmiotom bo to one płacą podatki

Ty ekonomisto od siedmiu boleści najchętniej widziałbyś ich w więzieniach pomiędzy pedofilami.

Żałosny jesteś
Oszolomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-28 14:49
IV RP wrogiem przedsiębiorców? Udowodnij mi to, bo czegoś nie wiem. Chyba, ze takich przedsiębiorców, jak ci którzy dali dyla za granicę gdy im US zaczął sprawdzać kwity? To rozumiem ...
Sobiesiak i Stokłosa płacą podatki zapewne? Palikot tez na pewno płaci. I Dzrewiecki tez płaci ... Może zbuduję "teorię spiskową", ale ja w to po prostu nie wierzę .. Ty możesz. Ja płacę, moja rodzina płaci. Co do zasranej złotówki. Aby z tej kasy oddać Sobiesiakom i tym którzy zbudowlai platformę dla osłonych swoich interesw. I dla takich jest miejsce w więzieniu - masz rację. Tak to sie odbywa w normalnym kraju (Muldoch i ekipa - ostatni przykład). A w Tuskolandii takie osobniki bryluja na saloniach i w TVN, oraz iśmieją się w twarz prokuratorowi i sędziom. Znam przedsiębiorców którzy płacą uczciwie - stanowią ogromna większość, dorobili sie - jeden więcej drugi mniej, klną na ten "przyjazny" kraj, ale nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek z nich uznał proces powstania fortun dzisiejszych POmagnatów za normalny. Nie w warunkach jakie panuja w tym kraju. Kraju w którym 56 % PKB idzie na utrzymanie aparatu państwa, i nikt tego nie zamierza zmienić.
F_16 / 83.17.250.* / 2010-05-28 11:31
Bo emocje często są silniejsze od rozumu.
Gdyby użyć poprawnego porównania Kodeks Karny powinni pisać naukowcy zajmujący sie prawem karnym.
poprawnik / 78.159.87.* / 2010-05-28 08:02
obietnice az do obrzydzenia ,opluwanie aż do zmęczenia,gęby te same kłamstwa te same .....mam Was w d.....
nnn / 83.16.248.* / 2010-05-28 07:53
A czy macie już towarzyszu"apolityczną" ekipę do obsady odpowiednika "Szkła Kontaktowego" w TVP ? Tomasz Lis został przecież już oddelegowany do odpolityczniania "Wprostu" . To może Wajda - facet potrafi przyłożyć i jakby kto próbował politycznie sterować narodem - to on już wie co robić .
MN4 / 78.8.35.* / 2010-05-28 07:01
Neutralna telewizja jest dla PO bardziej użyteczna niż telewizja upolityczniona przez PO.
To byłby ich duży sukces.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy