Forum Polityka, aktualnościKraj

Grupiński: związki partnerskie to nie wrota piekielne

Grupiński: związki partnerskie to nie wrota piekielne

Wyświetlaj:
acomitam / 91.238.233.* / 2013-01-25 09:45
Poseł Grupiński powinien w jakiś sposób dać dowód, że związki partnerskie to nic takiego starsznego i go nie brzydzą. Stanąłby np. do posła Biedronia otworem, albo choć umówił się z nim na randkę. Byłyby kwiaty, całuski, a może i coś więcej, kto wie. W ten sposób poseł Grupiński by się uwiarygodnił i jego tezy nabrałyby innego znaczenia.
rembert2 / 2013-01-24 10:09 / Tysiącznik na forum
Sondaze spadaja to PO gada o homo ,in vitro i innych tematach zastepczych-rzetelnie rzadzic jest niestety trudniej
koń jaki jest każdy wie / 159.205.139.* / 2013-01-24 09:56
O pozytywnej stronie diabelstwa w Mistrzu i Małgorzacie :))))
ghsrhrh / 193.109.212.* / 2013-01-24 09:53
Homoseksualizm występuje w naturze wśród różnych gatunków, w przeciwieństwie do celibatu. I co tu jest zboczeniem???
Polacy to naród ciemny, ograniczony, zastraszony przez panów w sukienkach. Stąd ksenofobia, szowinizm, antysemityzm.
rembert2 / 2013-01-24 10:13 / Tysiącznik na forum
Ilez to razy slyszy sie o ciemnogrodzie jak roznego rodzaju dziwaki chca zeby uznac ze zwiazek dwoch panow czy pan to normalna rodzina-jak zaczniecie robic sobie dzieci uznam ze macie racje he he
deboos / 83.12.121.* / 2013-01-24 10:00
to ze występuje nie znaczy ze jest normalny. to taki "wypadek" przy pracy natury. głownym celem isnienia wszystkich organizmów żywych na ziemi jest posiadanie potomstwa i zapewnienie gatunkowi przetrwania. pary homoseksualne z natury rzeczy dzieci miec nie mogą i nic tu nie da zaklinanie rzeczywistości i podpieranie sie przykładami ze na Alasce widziano jak jeden pan renifer drugiemu panu reniferowi usiłował wsadzić
mimak / 2013-01-24 10:28
posiadłeś prawo do definiowania co jest "normalne" ? odbierasz innym prawo do szczęścia twierdząc że to "wypadek przy pracy"? czysty szowinizm. zero empatii i zrozumienia tematu.
deboss / 83.12.121.* / 2013-01-24 10:48
to nie ja definiuje co jest normą a co nie. mądrzejsi ode mnie zdefiniowali pojecie "normy". Jezeli 95% populacji zachowuje sie w pewien sposób a 5% w inny- to normą jest zachowanie większości. wasze zaklinanie rzeczywistosci przypomina mie scene z filmy Monty Python i swiety graal - walki z czarnym rycerzem który mimo postępującego pozbawiania po kolejnych odnóży uparcie twierdził ze nadal jest zdolny do walki. czasmi prawde trzeba przyjac do wiadomosci i sie z nia pogodzic.
mimak / 2013-01-24 11:11
Nie możesz zrozumieć że normą jest 95% hetero + 5% homo ? to jest norma. tak zawsze było i będzie... demokracja to nie dyktatura większości !!! to poszanowanie praw mniejszości.
"pogodzić" - 5% ludzi ma mieć gorsze życie bo 95% ma kaprys myśleć inaczej ? uznanie związków jest wygraną 5% ale nie stratą 95%. to nic nie kosztuje a wręcz odwrotnie - zyskuje na tym całe społeczeństwo.
mimak / 2013-01-24 09:09
"Legalizacja związków partnerskich nikomu niczego nie odbiera i nikomu niczego nie narzuca."
.465 / 151.88.22.* / 2013-01-24 09:01
Panie pośle niestety są to wrota piekelne
deboss / 83.12.121.* / 2013-01-24 08:38
ustawa o związkach partnerskich to tylko kolejny mały kroczek w drodze do przejęcia przez mniejszośc władzy nad większością. Kiedyś były tylko apele o zezwolenie na parady miłości i możliwośc manifestowania swojej odmienności. Podobno to miało wystarczyc gejom do szczęścia. Jak juz to dostali to teraz chcą legalizacji związków partnerskich. Po legalizacji zażądają prawa do adopcji- bo w końcu są "rodziną" a rodzina powinna posiadać dzieci. Mniejsza o to ze jest to niemożliwe ze względów naturalnych, biologicznych. ONI CHCĄ!!!!!! Nie od dzis wiadomo ze to grupa bardzo egoistycznie i hedonistycznie nastawiona do życia. Potem po PRAWIE do adopcji nadejdzie zapewne żądanie zapewnienie przez państwo OBOWIĄZKOWEJ dostawy takiej parze potomka preferowanej płci. Jak zabraknie w sierocińcach to pewnie odpowiednie instytucje państwowe bedą zabierać pod byle pretekstem dzieci "heretykom" bo przeciez taka rodzina złożona z mężczyzny i kobiety to samo zło. Takie przypadki były juz zdaje sie z Norwegii
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - mimak.]
deboss / 83.12.121.* / 2013-01-24 09:43
co ci sie w mojej wypowiedzi nie podoba mimak?
mimak / 2013-01-24 10:24
Twoja wypowiedź obraża mnie i inne osoby homoseksualne.
deboss / 83.12.121.* / 2013-01-24 10:37
ale w jaki sposób? co z tego co napisałem jest nieprawdą? Ze na początku chcieliscie tylko mozliwości manifestowania odmienności na paradach i twierdziliście ze o zadnych zwiazkach partnerskich i adopcji nie ma mowy? Czy twierdzenie ze mężczyzna nie może zajśc w ciąże i urodzic dziecko jest fałszywe? Pod koniec mojego postu faktycznie troche spekuluję że może się stać w przyszłości ale czy nie mam prawa do wyrażenia swojego zdania w tej sprawie? A gdzie tolerancja dla odmiennych postaw i poglądów którą wy ( otwarci, postepowi, tolerancyjni) podobno macie a my ( ksenofobiczne, szowinistyczne, homofobiczne świnie wg waszych określeń) nie mamy? Jak widzę tolerancja wg homo wygłada tak ze ja mam was tolerowac a wy mnie mozecie opluwać. A ja was toleruję ale nie lubię. I co mi zrobisz?
mimak / 2013-01-24 11:02
"grupa bardzo egoistycznie i hedonistycznie nastawiona do życia" - wszechwiedzący jesteś czy jak ? t
nie zgadzam się na bezpodstawne i krzywdzące oceny. Skąd taki pogląd?? Znasz chociaż jakiegoś geja albo lesbijkę osobiście?? Nie masz pojęcia o czym piszesz...
Swobodne wyrażanie poglądów nie może obrażać uczuć innych osób. A ty mnie obrażasz.
deboss / 83.12.121.* / 2013-01-24 11:22

Polacy to naród ciemny, ograniczony, zastraszony przez panów w sukienkach. Stąd ksenofobia, szowinizm, antysemityzm.

mnie to obraża

Najnowsze wpisy