Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grzegorz Paszkiewicz, manager Casus Finanse

Grzegorz Paszkiewicz, manager Casus Finanse

Money.pl / 2007-08-01 20:01
Komentarze do wiadomości: Grzegorz Paszkiewicz, manager Casus Finanse .
Wyświetlaj:
elzbieta50 / 89.228.206.* / 2013-04-12 14:35
MAM NADZIEJĘ,ZE I WAS SPOTKA KARA!!I ZE WAMI ZAJMIE SIE WRESZCIE ORGAN ŚCIGANIA !!
elzbieta50 / 89.228.206.* / 2013-04-12 13:33
Pracownicy tej firmy to szarlatany ,bez skrupułów wydzwaniają po kila razy dziennie zastraszają!!i sa bez jakich kol wiek skrupułów bez kultury osobistej a przecież każdy z nas ma swoje prawa!! i wie ze musi spłacic zadłużenie ..tylko jakim kosztem!! ludzie sa nekani i psychicznie nie dawaja rady z pracownikami firmy CASUS FINANSE.I to nie jest prawda ze firma chce sie dogadac z dłuznikiem.Nie pozwalaja dojść do słowa..Czy tak działa porzadna firmA???Te wyzwiska pod katem dłużnika sa nie na miejscu i tylko nalezy nie niezwłocznie powiadomic organy ścigania za nękanie !!A pracowników to chyba z łapanki maja!!
pauladda / 78.8.4.* / 2015-06-18 02:43
zanim osądzisz ludzi którzy tam pracuje popatrz na siebie jaki biedny jestes bo masz dlug, ty zapewne tez dzwoniłes kilknascie razy zeby wziac gotowke a oddac w terminie to nie laska?
zapoznaj sie na poczatku z umowa ktora podpisales biedaczku ty maly taki poszkodowany przez wlasne wybory a teraz windykacja cie sciaga jak to nazywasz, jak mi ciebie szkoda
xxx1037 / 46.186.98.* / 2012-09-20 22:08
Posłuchaj Paszkiewicz!Najpierw weź się do pracy ale uczciwej i produktywnej,a potem wyciągaj łapy po cudze pieniądze!!!!Nie znasz żadnej sprawy od początku do końca ( myślę tu np: o sprawach bank- dłużnik)a stajesz po stronie tego mocniejszego:( Nie tego uczy nawet to twoje karate.Co chcesz się dorobić na ludzkiej krzywdzie? Co to masz za fachowców w tej twojej firmie jak zatrudniasz amatorów za psie pieniądze i żądasz od nich skuteczności za wszelką cenę!Żenada!Trzeba było do prezesa Amber Gold pana P. pojechać po długi względem tysięcy polskich obywateli!!![...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
tralala / 89.75.62.* / 2012-08-06 18:00
Każda firma windykacyjna jest firmą złodziejską i lichwiarską,żerującą na cudzym nieszczęściu a prymat wśród nich wiedzie Casus finanse.
elzbieta50 / 89.228.206.* / 2013-04-12 14:33
to jest koszmar,moja znajoma splaca co miesiac po 500zl a oni wydzwaniaja do nie 2 razy dziennie straszaja ja dziewczyna jest u kresu zalamania nerwowego znalazla sie w szpitalu serduszko nie wytrzymalo takie naporu nekania przez pracownikow i na dodatek z kwoty 7,500zl po kilku dniach zadłuzenie wzroslo do ponad 8000zł.Jak to jest mozliwe??!!Zamiast kwota zadłuzenia malec to wzrasta wiec ile trzeba splacic by pan prezez mógł sie zajesc!!to tylko PROKURATOR MUSI SIE ZAJĄC TĄ FIRMĄ NO I MEDIA!!
elzbieta50 / 89.228.206.* / 2013-04-12 13:39
NIE !!! NIE KAZDA TAKA FIRMA ZATRUDNIA TAKICH ''BANDYTOW''KTORZY STRASZA!!LECZ TO TYLKO ŚWIADCZY ZLE O WŁASCICIELU FIRMY JAKICH ZATRUDNIA PRACOWNIKOW.PRZECIEZ TO NIE DZIKI ZACHOD!!MAMY PRAWO KTORE ROWNIEZ OBOWIAZUJE!!I CHRONI NEKANYCH PRZEZ WAS LUDZI KTORZY I TAK MUSZA SPLACOC ZADLUZENIE CHOC NIE ZAWSZE BANK ICH O TYM POINFORMUJE ZE KONCÓWKA ZADLUZENIA ZOSTALA SPRZEDANA TYLKO DLA TEGO ZE NP..STRACILO SIE PRACE LUB ZLODZIEJ PRAcodawca nie wyplaca wynagrodzenia!LECZ WY NA UGODY NIE IDZIECIE KAZECIE SOBIE PŁACIC CO TYDZIEN JAK LICHWIARZE!!WSTYD!@!
Witold Borkowski / 83.21.219.* / 2009-11-04 18:04
Zawsze mnie cieszy kiedy przeczytam że bratnie ,, dusze,, po zakończeniu kariery porwały się z ,, motyką na słońce,, i osiągnęły sukces.
Stara japońska maksyma mówi że jeżeli nie możesz znaleźć własnej drogi musisz ją sobie zbudować. No i z tego co widzę to zbudował Pan Panie Grzegorzu tę drogę. Moje gratulacje.
Tą którą mi zakodował mój młodszy ode mnie trener będę pamiętał do końca życia. Jeżeli będziesz miał wątpliwości w walce czy zwyciężysz to przegranym będziesz ty.
Andrzej Rękas / 89.19.90.* / 2008-10-06 18:29
Panie Grzegorzu z niecierpliwoscia czekam na wasze wejscie na gielde. Powodzenia
/ 90.156.42.* / 2007-08-03 18:09
teraz jest łapanka i szukanie ludzi na gwałt, a wiadomo kogo w takiej sytuacji sie zatrudnia, "średniaków", którzy zanim sciągną kase to musza sie niezle napocic, a i tak większosc tematów położą, najlepsze jest to ze pani B. cos nie bardzo idzie rekrutacja, myśle, że poszla juz fama w srodowisku i ludzie nie chca isc do Casusa, rynek windykacyjny we Wrocławiu nie duzy, wiec wiadomości szybko sie rozchodzą.
Borewicz / 62.87.131.* / 2007-08-02 11:07
"wśród nich przede wszystkim profesjonalni negocjatorzy i licencjonowani detektywi"

Po komentarzach wcześniejszych czytelników śmiem wątpić w te słowa.... może ktoś to zweryfikować i dać obraz tego co teraz jest ?!
Replikant / 2007-08-01 22:41
kiedyś było dobrze... ale wszystko do czasu
/ 90.156.42.* / 2007-08-01 21:16
kiedys to rzeczywiscie była szanujaca sie firma, teraz podobno coraz gorzej sie ma i nie zanosi sie zeby bylo lepiej, najlepsi ludzie odchodza.

Najnowsze wpisy