Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Gubernator Smoleńska: Jestem zaskoczony

Gubernator Smoleńska: Jestem zaskoczony

Money.pl / 2011-04-10 12:25
Komentarze do wiadomości: Gubernator Smoleńska: Jestem zaskoczony.
Wyświetlaj:
Błażej12 / 2011-04-11 14:02
No a co innego miał powiedzieć? Przecież nie to że takie rozkazy wydali mu z Moskwy...
szlamowka / 91.4.44.* / 2011-04-11 12:54
Jesli nie zmieni sie w podrecznikach do histori rosyjskiej mlodziezy klamstw z okresu przynajmniej Drugiej WS to niezrozumialych moze byc wiele tablic nie tylko w Smolensku.Rosja nie chce tak szczeze przyznac sie do klamstw ,ktore narobil poprzednik Stalin i w ten sposob udowadnia swoja kontynuacje i lacznosc z NKWD ,KGB i obecnymi wykonawcami takich SLUZB.Polacy powinni wiedziec, ze na tablicy w Katyniu w ktorym to zostalo bestialsko zastrzelonych strzalem w potylice ok. 4500 oficerow, lekarzy adwokatow, podobno niektorzy pochodzenia zydowskiego( ? ) JEST napisane ,ze byli to" ZOLNIERZE STRZELAJYCY". To jest obraza i wierutne klamstwo i nastepny dowod na trudnosci Rosji do przyznania sie do bestialskiego mordu na polskiej inteligencji.Katyn jest grobem i reprezentuje tez pamiec o 18 tysiacach innych polskich oficero wojskowych i policjantow toze bestialsko zamordowanych strzalem w tyl glowy(ze zwiazanymi rekoma), ktorych resztki spoczywaja w Ostaszkowie k.Tweru(kalininskiej oblasti),Starobielsku,Piatichatkach na Ukrainie i w wielu innych miejscach bylego zssr.Na koniec wyjasnie dlaczego taki obrot sprawy maja stosunki polsko-rosyjskie, a na pewno nie beda w przaszlosci lepsze, choc bada je polska wierchuszka retuszowac i przedstawiac w "dobrym" swietle.Otoz wyjasnil to sam Putin(widocznie skrycie kontynuuje stalinizm),ktory powiedzial ,ze " najwieksza katastrofa 20-ego wieku byl rozpad ZWIAZKU RADZIECKIEGO.To wszystko tlumaczy dlaczego tablica w Smolensku nie byla zrozumiana przez ludnosc rosyjska.Teoria "swoje" A PRAKTYKA SWOJE:
MICHAŁ-10-04-2011_2 / 87.105.191.* / 2011-04-10 13:31
W TYM DNIU NIE WYLADOWAŁ W KRAKOWIE! Oj, odwazny ten nasz prezydent, mocno odważny!
Myślę, że nie powinien lecieć do Moskwy/Smoleńska, gdyż MOŻE BĘDZIE WIAŁO!
bolesław1 / 178.235.48.* / 2011-04-10 12:29
Takie mętne i krętackie wyjasnienia . A co innego moga powiedzieć , jak w nocy na sposób złodziei podmieniali tablice ? . Normalnie wstyd - mogli dać po prostu rosyjskie tłumaczenie , anie po świńsku postępować - ale taki już widocznie mają charakter . To wydarzenie jednoznacznie wskazuje że do cywilizacji rosjanom jeszcze wiele brakuje .
oportunio / 213.108.119.* / 2011-04-10 17:22
Jak bolesław 1 bedzie w rosji carem/prezydentem to pozmienia lub nie pozmienia wszystkie tablice jak zechce.
Ale nie jest, ba uwaza , że rosjanie musza mu sie wytłumaczyc.
Niestety nie musza ,a le jak bolesław1 bedzie carem lub co najmniej prezydentem rosji to będa musieli, no nie?
sibut / 85.198.196.* / 2011-04-10 12:25
niebożątko -zaskoczony
oportunio / 213.108.119.* / 2011-04-10 17:19
Mnie tez dziwi , ze zaskoczony, powinien sie spodziewac, że w polsce nie daruja mu suwerennych decyzji. ma konsultowac z Polska i juz, nawet kiedy nie musi.
Fakt , mogli okazac dobra wole i skonsultowac sie ze strona polską. Ale tego nie zrobili, w osji tez sa siły którym nie zalezy na dobrych stosunkach z Polską. Tak samo ja w Polsce sa siły którym zajezy na jak najgorszych stosunkach z Rosją.
Niestety Polska stoi na słabszej, duzo słabszej pozycji. z Rosja liczyczyc musza się stare kraje UE i USA, polska w wiekszości spraw, przeszkadza tym krajom w dobrych kstosunkach z Rosją.
Dlatego to Polska powinna bardziej wazyc swoje wypowiedzi niz Rosja. Nie lubiący Polski i P{olaków bardzo skutecznie wykozystuja polskie pieniaczenie dla swoich celów. Wykozystuja przeciwko Polsce.

Najnowsze wpisy