Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Guenter Grass przeszkadza niemieckim politykom

Guenter Grass przeszkadza niemieckim politykom

Money.pl / 2012-04-10 12:11
Wyświetlaj:
vvvvvbbbbbbbfffffffffff / 212.14.47.* / 2012-04-10 12:27
Jedyny na Świecie Europejczyk ktory ma odwagę na powiedzenie prawdy o lobby Żydów z Izraela i USA którzy uprawiają kłamstwo polityczne na temat rzekomego zagrożenia dla pokoju na Wschodzie ze strony Iranu. Tymczasem realnym zagrożeniem jest Izrael który od kilkunastu lat stymuluje i realizuje konflikty i wojny na Bliskim Wschodzie oraz przetrzymuje kilka mln. Palestynczyków w "Koncentration Lager Strefa Gazy". Taka jest prawda obiektywna.
Ale to już było...i wróci ?! / 80.55.247.* / 2012-04-10 12:54
Mniej więcej podobne tezy wysuwał swego czasu inny przedstawiciel socjalistów niemieckich - Adolf Hitler. "Gratuluję" Grasowi (zresztą walczył jako SS-man dla Adolfa) i tobie doborowego towarzystwa!
vvvvvbbbbbbbfffffffffff / 212.14.47.* / 2012-04-10 13:07
Izrael odpowiada za mordy na cywilnej ludności Palestyny to jego żoldacy strzelają do Palestynczykow w tym do dzieci jak do zajęcy. Odpowiada za przetrzymywanie w nieludzkich warunkach kilku mln. Palestynczyków w "Koncentration Lager Strefa Gazy". Przeżycia Żydów podczas holokaustu nie usprawiedliwiają zbrodni reżimu Izraelskiego dokonywanych od ponad 40 lat na Palestynczykach. Natomiast te wszystkie napady żoldaków Izraelskich na pokojowe konwoje z pomocą humanitarną dla głodujących Palestyńczyków stawiają reżim Izraelski poza nawiasem społeczeństw cywilizowanych.
Jak już porówniujesz to DOKŁADNIE ! / 80.55.247.* / 2012-04-10 13:22
W holokauście zginęło około 5 MILIONÓW Żydów. Podaj dane strat palestyńskich za ostatnie 40 lat jak już jesteś taki chętny do porównywania! Idiota.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-04-10 15:31
Dziekujemy ze na koncu swojego tekstu podpisales sie.
pomo dore / 2012-04-10 13:51 / Tysiącznik na forum
stwierdzenie "jak juz porównujesz to dokładnie" kłóci sie z frazą "około". Poza tym twoje 5 mln to juz ostateczna wersja? ja czytałem o 3,5 mln. było już 4 mln a dawno temu to chyba i o 2,8 mln sie otarło. Te 5 mln to tak dla większego wrażenia????? mam z wrażenia paść na kolana bo jak nie to mnie oskarżysz o "kłamstwo oświęcimskie"????? A gośc ma ci podac te staty w % zabitych do populacji danego narodu? A może proporcja Palestyńczyków zabitych w odwecie za zabicie Żyda? bo cos ostatnio było 20 Palestyńczyków za 2 rannych Żydów a jakiś czas temu chyba 10 tys. Libańczyków za jednego porwanego żołnierza izraelskiego + pół Libanu w gruzach po nalotach i ostrzale
"Były" SS= "Były" SB / 80.55.247.* / 2012-04-10 12:15
"byli" SB-cy...
pomo dore / 2012-04-10 12:11 / Tysiącznik na forum
powiedział głosno to co miliony myśla po cichu ale w ramach politycznej poprawności i obawy o posądzenia o antysemityzm publicysci i politycy go zadziobią

Najnowsze wpisy