Forum Polityka, aktualnościKraj

Gwiazdy motywacji już wkrótce w Polsce. Najlepsi z nich za wystąpienie biorą milion dolarów

Gwiazdy motywacji już wkrótce w Polsce. Najlepsi z nich za wystąpienie biorą milion dolarów

Wyświetlaj:
Polak! / 89.231.50.* / 2015-10-18 09:25
To najlepszy dowód w jakim bagnie żyjemy a tych oszustów za kraty tam ich miejsce !
gargulec / 83.8.190.* / 2015-10-18 09:23
Zwykłe tatałajstwo robi duże pieniądze.Tylko dziwię się głupocie ludzi ,którzy im za to płacą takie pieniądze
ziko / 91.230.115.* / 2015-10-18 09:18
skoro tak dobrze i pewnie sie zarabia to po co się tym chwalić, samemu zarabiać, a nie ględzić bzdury dla poklasku i oszustwa! Kanciarze z podziemnej gwiazdy
zakręcony / 85.254.158.* / 2015-10-18 09:16
Cóż , sposoby na zarabianie kasy są różne . Dla mnie śmieszni są doradcy i trenerzy biznesu , którzy z dobrego serca doradzają bogatym ludziom , jak mają być dziesięć razy bogatsi . Ciekawa jest także sprawa " spin doktorów " którzy potrafią wykreować na etat prezydenta państwa każdą miernotę , oczywiście prócz siebie .
obserwator974 / 87.207.19.* / 2015-10-18 09:12
Niestety w dzisiejszym świecie kierowanym patologiczną chciwością liczy się "opakowanie" a nie "towar". Stąd tyle bylejakości. Jak facet nie ma nic konkretnego do zaproponowania, to zatrudnia takiego magika od socjotechnicznych sztuczek. Ale te sztuczki nie czynią tego, że ten facet nagle ma coś do zaproponowania. A wszystko to można podsumować cytując klasyka: ch d i k k.
Polacco / 37.190.149.* / 2015-10-18 08:53
Bajki dla frajerów, których można doić jak bezmyślna krowę... Korzystałem z takich szkoleń i niestety jedyne co z nich sie dowiedziałem to ze trzeba iść do celu po trupach, oszukiwać klientów, przyjaciół, wspólników bo ja jestem najlepszy, najwspanialszy i mi sie należy...
Rozwinięty / 176.111.138.* / 2015-10-18 08:42
Ocywiście na te spotkania pójdzie tysiące niedorozwinietych ludzi (IQ
madre / 188.31.100.* / 2015-10-18 08:10
Przestańcie szczuć już tymi pieniędzmi. Odnotowaliście "klik"? Zarobiliście kolejne 10 groszy? Robicie z ludzi metkę. Ale chyba o to chodzi we współczesnym świecie, który to... niszczymy kłamstwem, obłudą i fałszem. Tak jak w tym artykule. Tylko jak już zniszczymy ten świat to... nie będzie gdzie uciekać.
kalchas / 88.88.199.* / 2015-10-18 08:05
Kto płaci taki szmal tym idiotom wciskającym kit.
Jeśli jesteś dobry w tym co robisz nie potrzebny ci koleś od motywacji, biorący kasę za nic.
To jest przykład jak można wycisnąć z ludzi mamonę p******* w stołek i dłubiąc w nosie.
mesio / 77.252.103.* / 2015-10-18 07:24
Polacy nie gęsi!!! spadać z tym biznesem, prawda jest że te korporacyjne wyprane mózgi pokemonów wierzą w takie kity a w większości z nich którym się udało dopiąć do kariery daleko by spojrzeć w lustro! Ludzkość zmierza do podłego chciwego życia tego chcecie? Niestety te słoiki lubią ten styl podgryzania w korporacjach. Nie generalizuję ale tak 85 % to robi i jest lepiej cwana i wyrafinowana w działaniu od Nas mieszczuchów.
marco135 / 78.8.203.* / 2015-10-18 06:43
100 milionow 200 milionow miliard za godzine - swiat ginie dochodzi do absurdow. jak gwiazdy motywacji tak idealnie kierują karierami to widze ,ze to co robia im przynosi kolosalne dochody a ludziom wciska się w sposób inteligentny ciemnotę. Czy wielcy tegi swita Biil Geats,Rockefeler, Sorosz,Batler korzystali z ich rad ODPOWIEM NIE
xyz2015 / 38.130.87.* / 2015-10-18 06:17
"Nie mam pojęcia. Mogę tylko powiedzieć, że ciągle nam jeszcze bardzo daleko do Stanów Zjednoczonych, gdzie rynek jest kilkadziesiąt razy większy." i bardzo dobrze, ze w Polsce jest inaczej. W Stanach każdy na wszystkim i na każdym chce zarobić. Nigdzie na świecie nie ma tylu oszustów ilu tam. Wmawiają ludziom co maja myśleć jak maja żyć, co maja jeść, kogo słuchać i kogo oglądać, jaki dom kupić, żeby pochwalić się przed innymi i przez to przez chwile się poczuć dowartościowanym etc. A tak naprawdę zdecydowana większość Amerykanów czuje się mala, słaba i zakompleksiona, ale przede wszystkim nieszczęśliwa. Uwierzcie mi, ze coraz więcej Amerykanów wyjeżdżając zagranice widzi jaki syf moralny i dno w relacjach międzyludzkich ma u siebie: ciągle ta samotność, wyobcowanie, gdzie ludzie nie potrafią ze sobą przebywać i normalnie żyć. W Polsce wcale pod tym względem nie jest tak źle, nie dajcie sobie tego wmówić.

Nie wszyscy w Ameryce są tacy jak opisałem powyżej, ale gros - na moje oko to 85% się do tego zalicza.
szyderca820 / 142.4.206.* / 2015-10-17 16:34
Beka z ludzi, którym jakiś "coach" mówi wmówić, że są wyjątkowi, żeby się za siebie wzięli. Najsłabsze jednostki w społeczeństwie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy