Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Handel z Chinami. Jest nowy program

Handel z Chinami. Jest nowy program

Money.pl / 2012-03-12 14:09
Komentarze do wiadomości: Handel z Chinami. Jest nowy program.
Wyświetlaj:
Johnny Bravo188 / 101.229.139.* / 2013-01-23 13:53
Ostatnio poszukiwalem jakiejs firmy ktora pomoglaby mi importowac towary z Chin po niskich cenach. Odkrylem jedna bardzo dobra www.impexcon.hk i kupilem przez nich sporo walizek i troche galanterii skorzanej z logo mojej marki. Polecam gdyby ktos chcial cos sprowadzic do Polski bo maja dobre ceny i sa solidni.
Heniek L. / 2013-01-23 15:03
Tylko że zazwyczaj towar który jest sprowadzany z Chin , mówię o rzeczach , jest tak nafaszerowany jakimis substancjami chemicznymi że aż strach ubierać to na siebie, czy czasem nie wypali nam skóry.
2+2 = 4 / 2.134.159.* / 2012-03-12 18:05
Mówią o niej "chińskie szachy". Ale o co z tym Go chodzi naszym? Urzędnicy będą teraz grali w Go zamiast produkować durne papiery? To ja jestem za!
tadeusz.W. / 77.45.44.* / 2012-03-12 17:49
Jacyście wszyscy są bezdennie głupi ! Chinole wykończyły dziesiątki branż stosując całe lata dumping.Teraz chcecie aby tu zainwestowali bo u nich siła robocza za droga? A czemuż to panowie ministry jest w Europie bezrobocie? A dlaczego nawet głupiego kwasku cytrynowego nie produkuje nikt w Europie? Jak długo będziecie skracali tydzień pracy, wydłużali urlopy, mnożyli święta i podnosili pensje dla tej sfery budżetowej, która PRZEŻERA podatki małego i średniego biznesu. Ile jeszcze zwolnień dostaną wielkie sieci handlowe aby nas małych ale Polaczków rozjechać. Czy chińskie przedsiębiorstwa w zamian za inwestycje dostaną dopłaty, ulgi podatkowe i zostaną wyłączone z pod jurysdykcji państwa tak w strefie podatk óów jak i prawa pracy? Gotów jestem uwierzyć, że się na to zgodzicie bo wy politycy nie myślicie o kraju i obywatelach... .
unita / 80.50.238.* / 2012-03-15 15:40
Ot i cała prawda o handlu z Chinami. Czy te miernoty z USA i tej całej UE nie widzą tego, że ten kryzys powstał tylko dzięki temu, że zamiast pomnażać kapitał produkcją. Te durnie chcieli dobrobyt budować na manipulacjach giełdowych. Ot i rypnęło toto tak, że do tej pory się pozbierać nie mogą.
A wystarczy tylko skończyć handel z Chińczykami. Zabronić rodzimemu kapitałowi inwertowania w krajach azjatyckich a reszta sama się zrobi.
Po co zbroić chińczyków. Żeby tylko Chiny czasem nie wleźli zbrojnie do Europy. Bo dziś nie ma takiej siły, żeby ich mogła zatrzymać. A u nich jest teraz nie za wesoło, bo się biedna gawiedź zaczyna buntować. Więc albo wywołają wojnę, albo będą mieć druga rewolucję.
m-53 / 83.24.47.* / 2012-03-12 14:09
cyt: "nierównowaga handlowa, jaką wiele państw notuje w wymianie z Chinami, nie byłaby groźnym zjawiskiem, gdyby rekompensował ją import kapitału"

Rzeknę wprost. IDIOTA.
Krótko mówiąc oni nam koraliki a my im ziemię i fabryki
W potrzebie / 2012-03-12 14:41
Było by bardzo dobrze gdyby Polska zaczęła handlować z Chinami!! To potężny rynek zbytu!!

Najnowsze wpisy