Forum Polityka, aktualnościKraj

Hasło wyborcze PO. Przebije "Polskę w budowie"?

Hasło wyborcze PO. Przebije "Polskę w budowie"?

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2011-08-29 23:25 / Tysiącznik na forum
Ja też słyszałem takie hasło...."Głupi jak graś"
rembert2 / 2011-08-28 19:55 / Tysiącznik na forum
Przez ostatnie cztery lata zamiast dzialania slyszelismy hasla POpaprancow-zyje sie coraz gorzej a zamiast swobod i wolnosci gospodarczej mamy kolejne zakazy,coraz wieksza kontrole obywateli i brak odpowiedzialnosci rzadzacych-olac ich wszystkich
Werna / 178.180.33.* / 2011-08-28 18:21
Ooo!! Co tam nowego Graś? Posesja wysprzątania? Ordnung muss sein cieciu, więc żebyś nie musiał dostać kopa od miemieckiwego właćsiciela - lepiej tyle nie gadaj lecz łap za miotłę!!!
Swoją drogą bardzie ci do twarzy z miotłą jak z mikrofonem.
Ceneo / 79.191.228.* / 2011-08-28 15:47
Dotąd myślałem, że Pan Minister Paweł Graś jest Rzecznikiem Rządu RP, teraz widzę że jest także rzecznikiem Platformy Obywatelskiej.
Czy kierownictwo Platformy nie widzi w tym nic niestosownego?
Zdecydowanie wolałbym, aby Pan Rzecznik koncentrował się na sprawnym informowaniu opinii publicznej krajowej i zagranicznej o polityce Rządu RP. Platforma ma chyba swojego Rzecznika Prasowego.
Jeżeli Pan Minister chce natomiast być rzecznikiem Prasowym Platformy, winien co najmniej urlopować się na swoim dotychczasowym stanowisku. Nie jestem zainteresowany jako podatnik partycypować w kosztach prowadzenia kampanii wyborczej Platformy, jak i każdej innej partii.
Tego wymagałyby standardy.

Niestety w partiokracji Unia personalna stanowisk partyjnych i stanowisk rządowych jest nieuchronna.

Szerzej na temat partiokracji na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Elektro Devil / 2011-08-28 13:46 / Tysiącznik na forum
Fani PO cieszą się podwyżką VAT i zagarnięciem ich składek z OFE.

po wygranych wyborach przez tą partie czekają na nas kolejne "prezenty"
marzyciel-8 / 89.77.45.* / 2011-08-28 12:09
Tylko, że to nie ma aż tak dużego znaczenia.
Niech Hofman obrazi jeszcze jakiś elektorat, prezes jaro popluje jadem z trybuny i w ogóle PiS nie będzie się liczył w wyborach, więc nie będzie potrzeby tworzyć żadnych haseł wyborczych :)))
Co by tu jeszcze sprzedać, rozwalić i gdzie wypędzić młodych / 46.113.237.* / 2011-08-28 11:38
Najlepsza byłaby piosenka pt. "Majty". Jej tekst idealnie oddaje sposób działania i cel PO:
"Chcemy by tu wyrósł fioł
Naprzód marsz chcemy szoł
Chcemy cudów co wylecą z szafki
Chcemy cudu, chcemy kochać
Chcemy ściągć barchanowe majty."
satyr / 84.10.193.* / 2011-08-28 10:26
Podaję hasło "zamiast w kącie trzepać prą..e głosuj w narodowym froncie", chodzi o front Polski w budowie.

Najnowsze wpisy