Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Hejterzy. Prawdziwa zmora marketerów

Hejterzy. Prawdziwa zmora marketerów

Money.pl / 2015-03-06 08:08
Komentarze do wiadomości: Hejterzy. Prawdziwa zmora marketerów.
Wyświetlaj:
anna492 / 83.29.210.* / 2015-04-08 11:57
Mam dwóch hejterów w domu, męża i syna. Obydwaj kierują się zawiścią i zazdrością, chociaż nie mają do tego podstaw i powodów. Byłam obrażana po wielokroć w najokrutniejszy sposób, ale hejtowanie od najbliższych jest najbardziej bolesne, a przy tym niesprawiedliwe, gdyż oni chcieli mnie zniszczyć, aby siebie wywyższyć. Werbalne obrażanie było tylko jedną z metod przemocy domowej. Mąż wielokrotnie zakrzykiwał mi własne myśli, rozpraszał uwagę, abym nie mogła się skupić nad jakąś czynnością i gorzej ją wykonać. Syn ma również niewyparzony język, a powodem zazdrości jest chyba fakt,
że pochodzę z miasta, z rodziny lekarskiej,
a oni są ze wsi, i mąż nie ma żadnego wykształcenia, ale jest cwaniakiem. Oni mają cechy psychopatów, są narcyzami, niewdzięcznymi i chamskimi, i nie piszę o tym z chęci zemsty, ale niestety stwierdzam fakty. Nie mają jednak w sobie żadnej samokrytyki, a tym bardziej empatii, aby przyznać się, że krzywdzą słabszych od siebie, a tak wiele im pomogłam, aby mogli być tym, kim są. To strasznie niesprawiedliwe, próbowałam bronić się różnymi sposobami, ale takie zadręczanie mnie wykończyło, i doprowadziło do działania w afekcie i próby samobójczej. Czym innym jest obrona firmy, dobrej marki, a czym innym jest obrona własnej osoby przed domowymi hejterami. Zostałam zadręczona w domu, ale moja rodzina ich popiera, gdyż jestem słabsza i mam inne od nich poglądy, a oni są materialistami i mąż im pomaga, bo na zewnątrz jest obrotny i potrafi naprawiać sprzęty, za co nie muszą płacić. Matka pod jego wpływem, odrzuciła mnie jako dziecko, a jego faworyzowała, ponieważ on potrafi się ,, wkupić" i mówi ludziom to, co chcą usłyszeć, a matka ma prawdopodobnie chorobę Munschausena, więc dla niej liczy się
tylko kariera, wygodnictwo i bogactwo. Instytucje państwowe nie pomogły mi, zanim nastąpiły dramatyczne wydarzenia. Ze strachu, nie potrafiłam nawet nagrywać tego, w jaki sposób oni mnie szkalowali i maltretowali psychicznie. W domu zrobili mi gehennę, a byli przy tym całkowicie bezkarni. Moje małżeństwo jest przekleństwem, a syn został wychowany na hejtera i stalkera, chociaż studiuje i od niedawna pracuje. Mąż nie pozwolił mi go wychować na dobrego, normalnego człowieka, albo ma takie geny. Oni są sadystami, którzy mówią okropne słowa, znęcają się nade mną i patrzą jak to na mnie wpływa. To są psychopaci, którzy mieli na celu oszukać mnie finansowo, wykorzystać i zniszczyć, w tym doprowadzić do rozstroju zdrowia i załamania nerwowego, aby mnie ośmieszyć i zająć moje miejsce w rodzinie, bo oni kierują się wyłącznie celami materialnymi. Potrafili nawet zrobić mi antyreklamę, nie tylko w najbliższej rodzinie, która ma jakiś majątek, bo syn jest pozbawiony wszelkich skrupułów, a na zewnątrz obaj sprawiają dobre wrażenie. Takiego koszmarnego życia, nie życzę nikomu.
Sędzia100 / 37.31.19.* / 2015-03-08 15:03
mGang ikona pazerności!
Canes / 79.191.86.* / 2015-03-08 10:48
Trzeba być ignorantem, by pomylić ignorację i ignorancją. Ech, redaktorzyno... Za PRL-u wierszówki to byś nie dostał.
Micztery / 213.218.116.* / 2015-03-06 11:41
Nie ma polskiego odpowiednika słowa "hejter"?
TomKs1 / 159.245.16.* / 2015-03-06 09:11
Nie chciałbym wyjść na hejtera, ale ignorancja to nie to samo co ignorowanie.
he.t.. / 83.11.255.* / 2015-03-06 09:03
Hejter czy marketer ?
tyytytyty / 88.199.162.* / 2015-03-06 08:12

Jednak hejterstwo to działanie z nieco innej kategorii. Jest to usilne wyrażanie złych opinii bądź wprost obrażanie konkretnej osoby, produktu lub marki, bez względu na to czy zaszedł jakiś powód do krytyki.

czyli jak przy okazji wypowiedzenia umów przez Plusa wypomnę cały szereg jego innych nieuczciwych zagrań wobec konsumenta (mnie) sprzed lat twierdząc że to chyba taki korporacyjny statndard to już jestem hejterem bo ośmieliłem się połączyć wiele faktów w jeden schemat?
Zgodnie z takim rozumowaniem to cały powyższy artykuł jest hejtem na temat hejtu i powiązanych form krytyki.

Najnowsze wpisy