Forum Forum finansoweInne

hipoteka przez internetowy kantor walut

hipoteka przez internetowy kantor walut

Kowalsky80 / 2013-05-30 15:34
Witam! Czy ktokolwiek z was spłaca swój kredyt/franki w taki sposób aby robić przez kantor internetowy przelew na ror, na którym znajduję się kredyt. Obiło mi się o uszy, że to całkiem fajne rozwiązanie. Ile można zaoszczędzić w taki sposób w jakieś przybliżonej perspektywie czasowej? Posiadam hipotekę w BZWBK. Czekam na odpowiedzi.
Wyświetlaj:
dolny / 83.27.167.* / 2013-06-02 22:27
Wydaję mi się, że te parę groszy nikogo nie zbawi, a nie masz stresu bo bank to nie kantor, i nagle nie przestanie istnieć. Mimo że kilka złotych drożej to śpisz spokojnie. Sam tak podchodzę do sprawy.
Vandame / 46.148.173.* / 2013-06-02 15:12
Odpukać w niemalowane, ale na szczęście nie mam żadnych kredytów w obcych walutach. Zdarza mi się dosyć często wymieniać kasę w kantoronline i zawsze korzystniej niż w stacjonarnym. Więc chyba lepiej dla ciebie jeśli u nich przewalutujesz.
kingadul / 31.1.231.* / 2013-06-01 21:12
Ja z mężem też spłacam już około roku przez kantor online i także do tego samego banku. Jest korzystniej, zawsze kilka złotych do przodu.
jarkom / 79.141.160.* / 2013-05-30 16:42
Najlepszym wyjściem w Twoim przypadku byłoby sprawdzenie po jakim kursie Bzwbk sprzedaję Ci franka, a po jakim kursie na przykład kupiłbyś w kantorze internetowym. Następnie przelał na rachunek kredytu. Ja akurat korzystam z kantoronline.pl ale oni automatycznie obsługują mój kredyt. Na to ile będziesz w stanie zaoszczędzić chyba sam możesz sobie odpowiedzieć.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: