Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Hiszpanie szykują cięcia. Na giełdach będzie gorąco

Hiszpanie szykują cięcia. Na giełdach będzie gorąco

Wyświetlaj:
synonim / 2012-09-27 14:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PKB w USA 1,3% a ich indeksiki akcji na szczytach 4-letnich

To pewnie to giełda "dyskontowała" ha ha ha ha ha
synonim / 2012-09-27 14:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wybijcie sobie 2800 z głowy leszcze
synonim / 2012-09-27 14:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
1,3% PKB w USA

Recesja już puka do drzwi
synonim / 2012-09-27 14:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Quwa, ale nuda, ja pitolę, ruch w obrębie 0,1% na indeksach od kilku godzin

Gdzie są te mądrale co nie maja czasu pisać na forum bo są zajęci trzepaniem mega kasy na tych "mega ruchach" ha ha ha ha ha
leszcz z ulicy / 89.68.103.* / 2012-09-27 14:25
Najpierw skutecznie odstraszasz od tego forum, a potem narzekasz na brak towarzystwa. Baba jesteś?
synonim / 2012-09-27 16:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja od niczego nie odstraszam tylko piszę jak jest
24h na forum / 91.150.178.* / 2012-09-27 16:05
brawo bardzo celna uwaga:)
Eternit / 78.8.207.* / 2012-09-27 13:58
Jeśli chcemy w Polsce więcej dzieci, czyli miejsca na nie, budować trzeba nie 100 tysięcy, ale do pół miliona mieszkań rocznie. Jak to zrobić?

Więcej... http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,12539336.html#ixzz27fd30nlb
--------------

Media promują scenariusz, który doprowadził Hiszpanię do bankructwa, masowego bezrobocia i prawdopodobnie niedługo do rewolucji.
synonim / 2012-09-27 13:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Skutki kryzysu eurolandu będą negatywnie odczuwane w regionie jeszcze przez kolejną dekadę

http://www.pb.pl/2672113,96122,e-amp-y-jeszcze-dekada-ze-skutkami-kryzysu

Ale indeksiki akcji, gdzie nikt nie trzyma papierów dłużej niż tydzień, już teraz "dyskontują poprawę" ha ha ha ha ha
gorąco się robi / 77.254.39.* / 2012-09-27 13:33
"... Jeszcze trochę i byle iskra może wywołać gigantyczny europejski pożar, nie tylko pod Akropolem czy w Madrycie. Dotychczasowe lekarstwo w walce z kryzysem okazuje się gorsze od samej choroby. Europejczycy nie chcą być dłużej niewolnikami, którzy dodatkowo muszą jeszcze za to słono płacić. Los wielu narodów został już przypieczętowany, są dziś tylko kawałkiem sukna, z którego bankowi krawcy utną tyle, ile im będzie trzeba. Kończy się dotychczasowy model turbo-kapitalizmu opartego na długach, spekulacji i nierównościach. Nadchodzi czas fundamentalnych zmian w świecie, w tym w światowych finansach. Miejmy nadzieję, że nie ominą one też Polski...."
Eternit / 78.8.207.* / 2012-09-27 14:01
Europa jest przeludniona.
Na szczęście pełno jest lemingów, a jak wiadomo jak populacja lemingów robi sięzbyt duża to lemingi masowo skaczą ze skał.
Może jużczas by ktośpokazał eurolemingom właściwy kierunek.
leszcz z ulicy / 89.68.103.* / 2012-09-27 14:27
>Europa jest przeludniona.

Szkoda, że na brązowo.
gorąco się robi / 77.254.39.* / 2012-09-27 13:31
"... Strajkuje sektor publiczny, uczelnie, ośrodki badawcze, akademie. 12 października – strajk szkolny.

Włosi sprzeciwiają się cięciom wynikającym z przeglądu wydatków dokonanego przez premiera Contiego (redukcje zatrudnienia i finansowania badań publicznych, wzrost opłat za studia), co może ich zdaniem doprowadzić do upadku wielu dziedzin nauki. Uważają, że badania naukowe, edukacja, szkolnictwo wyższe, nie są już postrzegane jako motory rozwoju kraju, ale jako balast do cięcia, z czym się nie zgadzają.

Domagają się potwierdzenia prawa do edukacji, odpowiedniego popytu inwestycyjnego, przestrzegania zasad naukowych i organizacyjnych, obrony godności zawodu pracowników publicznych.

Jutro w Rzymie będą miały miejsce przemarsze pracowników sektora nauki, organizowane przez ich związki zawodowe FLC (Federazione dei Lavoratori della Conoscenza) i FP (Federazione dei Lavoratori della Funzione Pubblica - pracownicy sektora publicznego) pod patronatem Włoskiej Generalnej Konfederacji Pracy (CGIL) ..."

http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/75208,jutro-strajki-generalne-we-wloszech
gorąco się robi / 77.254.39.* / 2012-09-27 13:29
"... -Część bezpieki od dwóch lat próbuje pozbyć się JE Donalda Tuska. Po prostu lepiej nawet niż my widzą nadciągającą katastrofę.

- Jakiego spodziewają się scenariusza?

- Myślę, że na jesieni będziemy mieli raczej rozwiązanie siłowe niż nowe wybory.

- Co Pan przez to rozumie?

- Zamieszki uliczne i wkroczenie wojska.

- Kogo rząd będzie pacyfikował?

- Moim zdaniem, wiele osób ma już tego, co się dzieje, dość. Nie tylko narodowcy. Przede wszystkim prowincja. Warszawa i inne wielkie miasta żyją z podatków, czyli grabieży obywateli....

... - Rząd uspokoi sytuację przy pomocy wojska. Co dalej?

- Nie „rząd”. Jeżeli dojdzie do poważnych zamieszek, wojsko uspokoi sytuację, zamykając polityków w kryminale!

- Wierzy Pan w przewrót wojskowy już w tym roku?

- To wynika z wyliczeń ekonomistów. Najdalej w przyszłym, a listopad to dla Polaków niebezpieczna pora… "

http://nczas.com/wiadomosci/polska/korwin-mikke-na-jesieni-spodziewam-sie-rozwiazania-silowego/
Eternit / 78.8.207.* / 2012-09-27 14:03
Już dawno pisałem, że Tusk działa jak kiedyś Gierek a więc jego następca bedzie działał jak Jaruzelski.
synonim / 2012-09-27 13:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dzień po ogłoszeniu QE3 był u nas wyskok na dużym obrocie więc jak ci goście co wtedy nabrali zaczną sypać to będzie ciekawie
synonim / 2012-09-27 13:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Tylko nasze kontrakty spojrzały w dół i od razu podskok na LOP-ie
r56 / 77.114.20.* / 2012-09-27 12:25
Czy na tym forum działa jakaś zorganizowana grupa,która straszy kataklizmem.Komu normalnemu by chciało się to pisać?
debos / 83.6.3.* / 2012-09-27 12:57

Czy na tym forum działa jakaś zorganizowana grupa,

Chyba raczej nieformalna. Prawdą jest jednak, że uwili sobie tutaj gniazdko niezadowoleni, malkontenci, może nawet masochiści. Wieszczą i czekają na kataklizm który jednak nie nadchodzi. Nie mogą się doczekać kiedy nadejdzie aby mogli choćby już na łożu śmierci, w ostatnim swoim tchnieniu powiedzieć - a nie mówiłem. Wtedy mogliby w spokoju zamknąć oczy.
i teraz zaklinają rzeczywistość / 91.150.178.* / 2012-09-27 16:08
no tak to już jest wysprzedali się w samym dołku 1250pkt na wig 20 różnej maści janlewo-synomimy i teraz chciałyby odkupić żeby tak spadło do 1000pkt a wtedy i tak nie kupiliby bo nie łapie się spadających noży
matuszka / 83.22.235.* / 2012-09-27 16:08
Jeszcze do tego poniżej. Jest też taka opcja,że Janki ruszą na szczyty od razu.Ale różnie może się zdarzyć.I jak pewnie łatwo to zauważyłeś,każda moja opcja kończy się atakiem i nadbiciem szczytów z 2007 roku,szczytu wszechczasów. I to w ciągu paru tygodni...może dwóch,w najbardziej optymistycznej,a może trzech,lub czterech w wersjach bardziej pesymistycznych.W tym też czasie WIG20 powinien zaliczyć 2600p. Tak skromnie licząc(może nadbije?).To powinno być osiągalne jeszcze w tym ruchu.Później głębsza korekta(budowa prawego ramienia o-RGR)...a po korekcie,pod koniec roku....no właśnie...gdzie będzie WIG20,gdy EUR/USD zaliczy choćby minimalny("ustawowy")zakres rażenia o-RGR...1,45(a może i 1,50?).Jeśli przy 1,35 byłby na 2600p.... Taką mam wizję przyszłości.Teraz należałoby obserwować,czy coś może stanąć temu na przeszkodzie. Na razie nic takiego nie widać.A pamiętajmy o Chinach...tam może być pozytywna spodziewana niespodzianka.
to KONIEC / 31.175.118.* / 2012-09-27 12:49
Nie, po prostu postaraj się zrozumieć, a wiem że to trudne, że TO KONIEC gospodarki jaką znamy. KONIEC
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wichajster / 62.93.44.* / 2012-09-27 12:07
Szacunek,
ostatnia szansa na wzrosty ;-) Sierpniowe dane o nieoczekiwanym wzroście bezrobocia, kolejna fala ekonomicznej emigracji i powszechny druk pustego pieniądza pozwalają na głośny śmiech z zakładanego w budżecie przez drobnego doliniarza Wicka z rządu premiera cudaka przyszłorocznego wzrostu gospodarczego w wysokości 2,2%. Obstawiam, że w takim tempie będą następowały miesięczne spadki wartości spółek giełdowych w przyszłym roku :-)
muppet show / 62.87.214.* / 2012-09-27 12:06
najbardziej rosną ostatnio PBG , Polimex , Trakcja itd, same bankruty i śmieci to koniec wzrostu zawsze oznaczało
synonim / 2012-09-27 11:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Śmieszą mnie leszcze pouczający tu innych co jakiś czas, że ci co tu piszą na pewno nie zarabiają bo jakby zarabiali na giełdzie to nie mieli by czasu na żadne forum. Jest to największa brednia jaką można wypocić bo wszystkie badania dowodzą, że im większa aktywność i częstość transakcji tym większe straty. Każdy kto choć odrobinę liznął tematu wie też, że najlepsi spekulanci zawierają stosunkowo mało transakcji - niektórzy tylko kilka razy w roku a są nawet tacy co zawierają nie więcej niż dwie transakcje w roku (po prostu polują tylko na te pewne duże ruchy na rynku, których jak widać od roku jest bardzo mało). Warren Buffet zawiera bardzo rzadko transakcje, były lata gdy przez cały rok nic nie kupił

Tak więc kolejny mit leszcza upadł
24h na dobe / 91.150.178.* / 2012-09-27 16:12
no ty to na pewno zarabiasz bierzesz jednocześnie opcje put i call czyli 'wiem ze nic nie wiem' i zarabiasz na stelażu angazując 1% kapitału, ale widocznie dla ciebie parę złotych ma jakieś znaczenie
synonim / 2012-09-27 16:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no ty to na pewno zarabiasz bierzesz jednocześnie opcje put i call czyli 'wiem ze nic nie wiem'


Ty też nic nie wiesz tylko wydaje ci się, że coś wiesz. A ja jestem realistą - to nas różni

Zacznij publikować swe pozycje i szybko się o tym przekonasz tutaj razem ze wszystkimi. No ale nie sądzę, że masz do tego jaja


1% kapitału, ale widocznie dla ciebie parę złotych ma jakieś znaczenie


Moje 1% to twój cały kapitał razy ileś - ja już nie potrzebuję giełdy do zrobienia pieniędzy a ty tak i szarpiesz się na daytradingu w iluzji zrobienia milionów. To nas różni
debos / 83.6.3.* / 2012-09-27 13:04

że ci co tu piszą na pewno nie zarabiają bo jakby zarabiali na giełdzie to nie mieli by czasu na żadne forum.

To jest bzdurą jeszcze z innego powodu. Ile może czasu zająć napisanie postu? Minutę, dwie?
synonim / 2012-09-27 13:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To jest bzdurą jeszcze z innego powodu. Ile może czasu zająć napisanie postu? Minutę, dwie?

Dokładnie

A ile czasu zajmuje zajęcie pozycji na rynku? Jeszcze mniej - kilka sekund
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy