Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Hofman: Jest wręcz dramatycznie źle

Hofman: Jest wręcz dramatycznie źle

Money.pl / 2011-04-12 10:49
Komentarze do wiadomości: Hofman: Jest wręcz dramatycznie źle.
Wyświetlaj:
stary emigrant / 93.165.21.* / 2011-04-12 17:01
jak by nie patrzec panie HOffman ( nawet biorac pod uwage pana rodowe pochodzenie ) ma pan racje
emerytka plus / 83.23.57.* / 2011-04-12 16:15
czy ten piękniś Hofman to jest z Konina ?
Zygmunt07 / 62.152.136.* / 2011-04-12 15:50
Panie Hofman jest Pan w wielkim błędzie. Pan nie mówi ale warczy jak bardzo groźny pies- mamy tego już dość. Żałoba wymaga pokory ,spokoju
i modlitwy.A co widzieliśmy w dniu 10.04- to wstrętna i haniebna walka o władzę. Miałem głosować na PIS obecnie nie zagłsuję nigdy.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-04-12 18:28
A ja zagłosuję na PIS. Dosyć plucia na Polskę.
wku....iony / 77.255.155.* / 2011-04-12 15:02
A co to kogo obchodzi co myśli byczek pisopicek.
Paszoł on won.
drozdzik / 2011-04-12 12:41
dojdą do władzy a będziemy mieć pozamiatane
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 14:02
Nie dojdą.
Niepisiak / 77.255.155.* / 2011-04-12 15:05
Nie dojdą bo mądrzy światli Polacy nie pozwolą na rządy ciemnoty, zacofania, fałszu i obłudy ala kaczor czy ojdyr.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-04-12 18:31
Dojdziemy do władzy. Dojdziemy. Nie ma innej opcji. A jak dojdziemy to rozliczymy wszystkich kolesi i innych złodzieji z Pomyłki Obywatelskiej. Ale uczciwi z PO nie mają się czego obawiać.
Pilsener / 2011-04-12 12:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"świadczą o chłodnych stosunkach naszego kraju" - a odmowa wizyty, wypięcie zadu czy zamykanie granic na pewno je ociepli, haha

W polsce politycy realizują prostą politykę zagraniczną: jeśli sąsiad ma samochód, to zamiast się starać, by nas podwiózł wolą kombinować, jakby go tu zarysować, spuścić powietrze z kół i tak dalej.
Todd / 80.55.169.* / 2011-04-12 12:12
Och ten Hofman denerwujący trochę jest - taki uładzony, piękny, jakże on nie pasuje do tych utrudzonych i siermiężnych ludzi spod krzyża a przecież dzięki nim egzystuje o Prezes J z tymi zdartymi podeszwami pasuje ale Hofman raczej nie, no a te zmiany aut o których pisze Fakt (co roku auto nowe, nie do końca nowe ale sprowadzone za 60 tys zł) to już w ogóle niepasujące - a Prezes J to toleruje??? Skandal gdy ludzie wg nich w Polsce głodują itd.
Wszystkie fobie Jarosława / 91.94.40.* / 2011-04-12 13:59
Ale jakie piękne, tłuste podgardle mu zwisa, prawie jak u samego prezesa. No może ciut mniejsze, ale prezesowi nawet w tym nikt w pisie dorównać nie może, bo gdyby spróbował to zaraz z partii wylatuje.:-)
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 14:24
Trzeba jednak zaznaczyć, że oni wszyscy przy prezesie chlopaki i dziewczyny na posylki. No może poza Macierewiczem. Ten w PIS ma jakieś prawa.
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 13:51
Nie mial prezes nic lepszego to sięgnąl po Hofmana. To jest tymczasowe. To jest Hofmana pięć minut. Nie sadzę, żeby więcej. Takich jak on lażą po ulicach cale stada. Prezes sie znudzi i wyrzuci na zbity pysk bez żalu i straty dla kogokolwiek.
tade / 83.2.33.* / 2011-04-12 11:25
Mianujcie;
Kaczyński prezydent
Macierewicz premier
Dubieniecki finanse
Giertych prawo
Lepper gospodarka
Mikke polityka
Moczulski Minister Obrony Narodowej
i zaraz się wszystko poprawi
wara! / 193.109.225.* / 2011-04-12 13:08
odpieprz się od mikkego.
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 13:54
Pod ochroną? Może i racja tyle lat w polityce i poparcie na poziomie blędu statystycznego. Takiego to malo chronić, taki to potrzebuje pomocy.
tade / 83.2.33.* / 2011-04-12 13:22

odpieprz się od mikkego.

a to dlaczemu,
przecież polityka to jego chleb powszedni
yhy123 / 79.191.55.* / 2011-04-12 11:34
Co to ma być? Przypomnę może to PO stała się spadkobiercą idei A.Leppera skoku na zysk NBP.

Politycy Platformy lubią sielanki, lubią też sielankę serwować Polakom, ale widać jak na dłoni jak wygląda pozycja Polski w relacjach z sowietami - Jesteśmy sprowadzeni na kolna.

Ginie Prezydent RP, a Donald Tusk oddaję sprawę wyjaśnienia katastrofy sowietom i od tak umarza Gazpromowi 1,2 mld złotych długu z tranzyt gazu.

Warto przeczytać:

http://biznes.onet.pl/wielki-brat-rzucil-polski-rzad-na-kolana,18567,4201244,prasa-detal

Co to ma być? Przypomnę może to PO stała się spadkobiercą idei A.Leppera skoku na zysk NBP.

Politycy Platformy lubią sielanki, lubią też sielankę serwować Polakom, ale widać jak na dłoni jak wygląda pozycja Polski w relacjach z sowietami - jesteśmy sprowadzeni na kolna.

Ginie Prezydent RP, a Donald Tusk oddaję sprawę wyjaśnienia katastrofy sowietom i od tak umarza Gazpromowi 1,2 mld złotych długu z tranzyt gazu.

Warto przeczytać:

http://biznes.onet.pl/wielki-brat-rzucil-polski-rzad-na-kolana,18567,4201244,prasa-detal
tade / 83.2.33.* / 2011-04-12 11:37

Co to ma być?

Nie zrozumiałeś, szkoda.
Ironicznie dopasowałem stanowiska.
Co może nie pasują?
Byłby to gabinet wybitnych specjalistów.
jake 1 / 93.105.64.* / 2011-04-12 11:24
Zgłupiał nie tylko prezes ale i jego cała klika pisuarowa.
~Kris / 2011-04-12 11:34 / Tysiącznik na forum)
Nie sądzę, żeby to była głupota (poza prezesem - bo on się wymyka racjonalnej ocenie)

To jest obrzydliwy oportunizm: skoro dostaję dobrą kasę za to, że nawołuję do wojny z Rosją, to będę to robił.

Jest wy tym też równie obrzydliwa kalkulacja: że przecież mój głos nie wystarczy, żeby sprowokować Rosję, więc nic się złego nie stanie..., a jak gaz trochę podrożeje, to nawet lepiej - dokopie się przy okazji rządowi, i może jeszcze przejmiemy władzę, a wtedy, to dopiero sobie pohulam...
JAG1 / 83.20.18.* / 2011-04-12 11:19
Hofman: "Jest wręcz dramatycznie źle."
Źle z umysłem Prezesa.
Prezes zgłupiał, rady na to nie ma.
RRonald / 95.48.129.* / 2011-04-12 12:12
za to dobrze ma się Twoje tchórzostwo i zniewolenie, hahaha
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 13:59
A czego to niby się boi?
(@) / 89.79.218.* / 2011-04-12 12:33
JAG1 musi kręcić nie złe lody, niczym posłanka Beata Sawicka, skoro broni tej kliki słońca Peru.
Hofman: JAKI JA JESTEM GENIALNY / 195.117.255.* / 2011-04-12 11:13
DYPLOMACJI I POLITIKI NAUCZYŁEM SIĘ W KOŁYSCE . RELACJE POLSKI Z ROSJA POWINNY DOTYCZYC TYLKO SMOLEŃSKa I TABLICY, no ew. KATYNIA. ZERO WYMIANY HANDOWEJ, ZERO WSÓLPRACY
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 11:18
zawsze i to od tysiecy lat stoi przed nami dylemat w tz " wielkiej polityce" czy naszych relacji pojedynczego czlowieka- " miec czy byc...." i do dzisiaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi choc ja optuje za BYC
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 13:58
To jest pytanie na które kazdy sam sobie musi odpowiedzieć. Dla Ciebie może "być" a a dla kogoś innego " mieć". I nikimu nic do tego.
greg64 / 77.115.86.* / 2011-04-12 11:09
Ciekawe, że zarówno Ceneo i ~Kris nie przyjęli do wiadomości faktów o ciężarówkach, gazociągu. Po prostu nie interesują Was fakty ale gest takie jak opisał residentpalast.
Oczywiście jest tak dobrze, że po kilku latach włażenia w d... mamy takie sytuacje a z tego co pamiętam to co pół roku ogłaszane jest, że przez cieśninę Pilawską też będziemy pływać.
najlepiej dajmy buziaka, wypijmy z nimi kieliszek i nadstawmy tyłek a na pewno będzie lepiej.
no ale jest temat mo gadać o tym latami ..latami ..latami .. / 195.117.255.* / 2011-04-12 11:29
czemu nie dokonamy przekopu mierzeji? Czy naprawdę nie stać nas na tak skomplikowane techniczne przedsiewzięcie jak wykopanie rowu o dł 3 km i zabetonowanie jego boków? plus kladka samochodowa
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 11:33
by;ly juz plany przekopania mierzei pare kilometrow przed Krynica Morska- banda ekologów, mieszkancy KM podniesli wrzask..potem byly jakies " naciski" i pies...zdechl..nie ma sprawy... :-(
~Kris / 2011-04-12 11:27 / Tysiącznik na forum)
Ja nie dyskutuję z faktami - oczywiście, że działania Rosji są dla nas niekorzystne.

... ale działania PiS prowadzą do eskalacji konfliktu: są głupie, nieodpowiedzialne, i szkodliwe dla Polski. Można je tłumaczyć tylko chęcią mobilizacji najgłupszej części elektoratu, która w całkowitym oderwaniu od rzeczywistości wyobraża sobie, że polscy ułani wskoczą na konie, i pognają na Moskwę, żeby pokazać Rosjanom, kto tu jest najsilniejszy.
RRonald / 95.48.129.* / 2011-04-12 12:10
chłopcze, jesteś reprezentantem tchórzostwa PO i SLD, i tyle.
szpileczkamalutka / 77.255.40.* / 2011-04-12 11:53
Twoje komentarze i ich ilość wskazuje , że piszesz dużo,... zastanawiam się jednak, czy starcza ci czasu na używanie rozumu? Na razie widzę, że tylko tacy jak Ty podkręcają konflikt. Podejrzewam, PO płaci ci za pisanie tych komentarzy. Chyba masz u nich etat.
~Kris / 2011-04-12 13:18 / Tysiącznik na forum)
Masz rację: to że dużo piszę wskazuje że piszę dużo : ))

Nie trzeba być na etacie w PO, żeby potępiać awanturę nakręcaną przez PiS. Można to robić z wewnętrznego przekonania, że PiS postępuje w tej sprawie głupio i nieodpowiedzialnie, a patrząc na wyniki wyborów uważa tak zdecydowana większość społeczeństwa.
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-04-12 10:59
Histeria, nie jest dobrym doradcą, zwłaszcza w polityce. W odniesieniu do stosunków z Rosją zachowujmy proporcje i świadomość naszego miejsca, potencjału, specyfiki czasów. Polonocentryzm, romantyczna niestety i mało realna wiara w nasz narodowy mesjanizm, nasze przeznaczenie do odegrania szczególnej roli, to dobre elementy ku pokrzepieniu serc, ale nie w realnej polityce.
W stosunkach Polski z Rosją, nieuchronne jest pojednanie oparte na consensusie wartości. Wzorem winni być Niemcy oraz Francuzi i Verdun.
Szerzej na ten temat na stronach: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 11:07
raczysz sobie chyba zartowac! o jakim pojednaniu mowisz??? Alzacja i Lotaryngia ktora przechodzila z rak do rak poczawszy od czasow wojny francusko pruskiej z 1870 do dzisiaj jest zarzewiem zgrzytow- vide np programy TV- ARDE, RTL, 3 SAT, ZDF..Mlodzi z Francji wyjezdzaja do pracy do Niemiec..i nie zalezy im specjalnie na pracy na roli OD 20 lat Niemcy powolutku wykupuja ziemie ( w ich mniemaniu ktora im sie nalezy i historycznie czesciowo tez! ) i dochodzi do tego ze merem w malych miasteczkach kompletnie zdominowanymi przez niemcow jest takze Niemiec! a ostatni -"mohikanie"-dziadkowie zyjacy tam -rodziny francuskie sa juz realnie na wymarciu...Rzad w Paryzu krew zalewa ale nie moze nic zrobic... tak wyglada takze " wzorzec relacji niemiecko-francuskich"... z perspektywy paru tys kilometorw ew na podstawie relacji internetowych rzeczywiostosc " skrzeczy" inaczej....
~Kris / 2011-04-12 10:55 / Tysiącznik na forum)
... ale jak zagłosujecie na nas, to będzie dobrze, bo wtedy wypowiemy wojnę Rosji, Niemcom, Żydom, i telewizji TVN, w wyniku czego staniemy się wielkim mocarstwem!
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 14:06
TVNowi nie wypowiedzą. Zalożę si się, że oni oglądają glównie TVN.
swiatla / 77.255.40.* / 2011-04-12 11:50
aleś to sobie wymyślił. długo kombinowałeś? piszesz tyle komentarzy powtarzając wydumane bzdety. Bo PiS mówi co innego: szanujmy siebie, inni będą nas szanować. O interesy Polski trzeba dbać, tak jak dbają o swoje interesy Niemcy, Amerykanie, Francuzi. Mądrzy politolodzy powtarzają, że aszą szansą jest współpraca z najbliższymi sąsiadami , z którymi mówiąc jednym głosem możemy stać się partnerem do dyskusji z Rosją i innymi dużymi krajami Europy. To jest idea PiS. O tym mówiła w imieniu PiS w Sejmie 8 kwietnia 2010 r. , na dwa dni przed katastrofą, krytykując chaotyczną politykę zagraniczną Tuska Grażyna Gęsicka, a co ciekawe - w podobnym tonie wypowiadała się w imieniu SLD Szymanek-Deresz.
Nie można zyskać szacunku wciąż liżąc partnerowi buty.
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 14:09

Nie można zyskać szacunku wciąż liżąc partnerowi buty.

Trzeba być debilem żeby coś takiego napisać.
kaplica / 95.49.163.* / 2011-04-12 13:46
Mowi ze " Mądrzy politolodzy powtarzają, że naszą
szansą jest współpraca z najbliższymi sąsiadami , z którymi
mówiąc jednym głosem możemy stać się partnerem do dyskusji z
Rosją i innymi dużymi krajami Europy. To jest idea PiS

Naszy sasiadem jest tez Rosja, z tego co pisze wynika ze wspolpracujac i mowiac jednym glosem z Rosja mozemy stac sie partnerem do dyskusji z Rosja i to jest idea PIS

Otoz to jest brednia i pustoslowie
VIVAA / 89.76.220.* / 2011-04-12 13:10
Czy "spiepszaj dziadu", to jest właśnie ten szacunek PiS-u, o którym piszesz? A chaotyczną nie jest postawa JK, kiedy to do braci Rosjan ciepło się wysławiając za niedługo zmienił swoje nastroje i wypowiedzi były już w innym tonie?
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 13:52
czy jak jeden z najbardziej prominentnych dzialaczy PO- "Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie" a clue to " dorznac watahe"..o to jezyk godny przedstawicieli wladzy...
A spieprzaj dziadu to juz dawnio zostalo ustalone - to zwrot niezbyt- fakt udany- do jednego z obszczyjmurkow ktory zaczal ublizac kaczynskiemu zdjecie bylo w interneciei natychmiast poznano who is who....
ale wiem wiem sa i inne standardy..ot np
Minęły raptem dwa miesiące i przed Pałacem Prezydenckim zebrał się już kilkutysięczny tłum skandujący do nieżyjącego Lecha Kaczyńskiego „Spieprzaj, dziadu, spieprzaj, dziadu!”. A następnego dnia wyrocznia liberalnej-rozowej części społeczeństwa – „Gazeta Wyborcza” – napisała, że przed Pałacem Prezydenckim odbyła się „radosna i pokojowa manifestacja”.
„Spieprzaj, dziadu” wykrzyczane do niedawno pochowanego, tragicznie zmarłego prezydenta kraju okazało się „radosną manifestacją”, czymś normalnym, dopuszczalnym, a nawet sympatycznym! ot full luzactwo......... Żaden autorytet nie zaprotestował, nie zawył z oburzenia. Co więcej – premier uznał, że powinniśmy mieć więcej poczucia humoru i dystansu do siebie. Skakanie po grobach zostało usankcjonowane.
Skoro to jest OK, to podpite gowniarstwo i szczyle wychodzące w nocy z położonej naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego knajpki nie czuli już żadnego oporu, by nasikać do znicza płonącego pod krzyżem. Krzyż z puszek „zimnego Lecha” jest dowcipnym grepsem.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 10:49
podsumowaniem tego wszystkiego jest komentarz ktory cytuje za jednym z forumowiczow dot relacji polsko-rosyjskich i wypowiedzi Tuska :

"To tak, jakby wstając od pokera, bez gaci i zegarka, wydał oświadczenie: „ Nie miałem większych złudzeń, że to szuler i oszust, czytałem wcześniej kroniki policyjne i orzecznictwo sądów, wyrok na wyroku, nie licząc spraw umorzonych z powodu śmierci świadków, ale to, że oszukiwał pomimo wcześniejszych deklaracji o przyjaźni i przełomie, że dodatkowo ukradł mi kożuch i telefon, po czym jeszcze poprosił o ładowarkę i etui, jest dla mnie zaskoczeniem. Tym niemniej w imię przyjaźni, bo przecież nietrudno machać szabelką, nie na tym polega nasza polityka zagraniczna, by dać dobry przykład, ściągam spodenki i pochylam się w geście dobrej woli. Ładowarkę przyniosę jutro, bateria powinna na razie trzymać.”

Albo, schodząc z boiska, wsparty na wiernym Grasiu, kuśtykając boleśnie, udzielał wywiady zaprzyjaźnionej telewizji: „ Nie miałem większych złudzeń, wiedziałem, że nie mogę oczekiwać fair play od kogoś, kto umie grac jedynie w salonowca i kto został zdyskwalifikowany w połowie krajów świata, jednak fakt, że użył do gry bejsbola, jest dla mnie przykry. Tym niemniej, w imię przyjaźni, zgodziłem się, choć, właściwie, jak teraz o tym myślę, to on mnie nawet nie pytał, żeby w jego drużynie grało 18 zawodnikow w tym dwóch bramkarzy i czterech sędziów. Nawet się zdziwiłem, po co mu dwaj bramkarze, skoro ich bramkę wyniesiono na zaplecze, ale co tam, w sumie to u nich naturalne. By dać wyraz naszej chęci przezwyciężenia trudnych zaszłości zaproponowałem, by grać trzema piłkami i zobowiązałem się , by nasi piłkarze ich nie kopali, a jedynie turlali, skacząc na jednej nodze do tyłu. Mimo tego pokazu dobrej woli przeciwnicy wykazali się brakiem zrozumienia i szacunku dla reguł fair play, pod koniec meczu ściągając nam majtki i wsadzając w naturalne otwory tulipany. Nie może być akceptacji dla takich zachowań i będę naszych rosyjskich przyjaciół namawiał, by tego więcej nie robili, w każdym razie nie publicznie, przed kamerami, bo nam mogą słupki zjechać w dół, jak te spodenki, nie przymierzając.”

Najnowsze wpisy