Home Broker - warto?

becia77 / 2011-05-27 13:44
witajcie,
zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania, myślicie że usługi Home Brokera warte są swojej ceny? jakie są wasze opinie na temat tej firmy?
Wyświetlaj:
monika688 / 89.79.142.* / 2014-08-03 09:29
Home Broker wsadza ludzi na miny finansowe doskonale zdajac sobie z tego sprawe.
Proponuja zakup mieszkan na wynajem z 7-9 % procentowym zyskiem (condo hotele) wiedzac, ze to walek, a prezes Chechlacz (deweloper) bankrutuje firme za firma, nie placi wykonawcom, i zostawia jeleni napedzonych przez Home Brokera z wielomilionowymi hipotekami, a juz na pewno bez zyskow. Poczytajcie KRS, http://mielnoresort.fora.pl
Podobnie bylo w Rozewiu, Sopocie, Mikolajkach.
UWAGA!!! Nowe walki juz w sprzedazy.
joanna_zettt / 2014-07-14 09:58
Ja również mam złe wspomnienia z Home Brokerem. Kiedy sprzedawałam swoje mieszkanie w Koszalinie, sprawą zajęła się pani X, której jedynym celem było jak najszybsze pozbycie się mieszkania, nawet po niższej cenie. Kontakt z nią był utrudniony, a finalnie wyjechała gdzieś podobno i sprawę musiał przejąć jej kolega. Nie polecam
Ewa397 / 37.209.128.* / 2014-07-04 15:25
Osobiście mam jak najgorsze zdanie o Home Broker. Byłam zainteresowana zakupem mieszkania we Wrocławiu za ich pośrednictwem. Umówiłam się z pracownikiem Home Brokera, który okazał się być bardzo nieuprzejmy, arogancki i opryskliwy. Byliśmy umówieni na oglądanie mieszkania na jednym z dużych wrocławskich osiedli. Pracownik HB wskazał mi miejsce spotkania bardzo daleko od miejsca, gdzie znajdowało się mieszkanie, co było uciążliwe o tyle,że w celu obejrzenia mieszkania wykorzystałam przerwę lunchową w pracy. Na miejscu pracownik HB nie chciał odpowiedzieć na żadne moje pytanie dotyczące mieszkania, zarządał (dokładnie tak, żadna prośba) wglądu do mojego dowodu osobistego, z którego chciał spisać dane. Jednocześnie podsuwał mi (zaznaczam przed odpowiedzią na jedno pytanie na temat mieszkania, nie mówiąc już o jego oglądaniu) do podpisania umowy. W dodatku kłamał jak z nut, że takie jest prawo. Jestem prawnkiem, więc prawo gospodarcze w tym dotyczące obrotu nieruchomościami znam doskonale. Pracownicy HB toz wykli naciągacze o zerowym profesjonalizmie. Odradzam po stokroć.
rosse777ski / 77.253.23.* / 2014-08-04 23:35
wciskają ludziom kit , wiedząc ze deweloper to kanciarz /Mielno resort ,Mikołajki i dwie inne /zapewniali że jest ok .i warto inwestować ,poświadczenie nieprawdy .Jak najdalej od tej firmy jak chcesz zachować pieniądze. Ostrzegam
Dorota549 / 31.128.13.* / 2014-06-26 13:03
Przez półtora roku pewne biuro z Częstochowy nie umiało sprzedać zadłużonego mieszkania.Jako pełnomocnik właściciela zawarłam umowę z częstochowską filią Home Broker-zależało mi na szybkiej sprzedaży.I co się okazało?Profesjonalizm i fachowość w każdym momencie.Podpowiedzi co jak kiedy i gdzie załatwić aby były wszystkie niezbędne dokumenty, zaświadczenia, wymeldowania i inne sprawy.Mieszkam 300 km od Częstochowy więc załatwienie wielu spraw sprawiało kłopot ale pomógł przedstawiciel częstochowskiego HB.To była trudna transakcja ale dzięki obecności i opiece pani Moniki udało się ją sfinalizować.Gdybym musiała powtórzyć historię to tylko z firmą Home Broker.Prowizja też była rozłożona na raty i możliwa do spłaty dopiero po uzyskaniu pięniędzy za mieszkanie(a z powodu obiegu dokumentów trochę trwało zanim nabywca przelał kasę).Napiszę jak na allegro:POLECAM FIRMĘ Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
izabela / 46.113.129.* / 2014-06-26 13:53
Kupiłam mieszkanie w Częstochowie przy współpracy z Home Broker, również brałam przez nich kredyt.Obydwoje agentów finansowy i nieruchomości wykazali się dużą wiedzą i chęcią pomocy. Nie mam co na tę obsługę narzekać wręcz przeciwnie. Pani Monika i Pan Krzysztof to osoby godne polecenia.Prowizja nie była duża w porównaniu do innych biur w Częstochowie.
Janin401 / 89.77.41.* / 2014-06-25 08:00
Myślałam, że nie będę musiała się tu pojawiać. Przecież to, że biuro załatwiło wszystko szybko i sprawnie, łącznie z przekazaniem mieszkania i spisaniem wszystkich umów do gazowni i elektrowni wydawało mi się naturalne i nie konieczne do pisania. Aczkolwiek koleżanka, której poleciłam Home Broker z czystej ciekawości poszła dopytać co proponują jej inne biura i tym zmotywowała mnie do odwiedzin na tym forum. Mówiąc że już współpracuje z Home Broker wszystkie inne biura (dosłownie wszystkie u których była) mówiły jej żeby uciekała od Home Broker daleko i lepiej poczytała na internecie z kim chce współpracować. Ona oczywiście posłuchała i po przeczytaniu wszystkich złych opinii (bo zdecydowanie te przeważają) zrezygnowała. Bardzo mnie to zirytowało bo uwierzyła obcym ludziom. Dlatego tu jestem i szczerze chcę polecić tą agencje nieruchomości. Nie było jakiś super rewelacji, ale nie było niczego co pisali poprzednicy. Ktoś niżej napisał, że nie ma o nich żadnej dobrej opinii, ja mam na to swoją teorię: nikt nie powie przecież "ale smaczne masło, takie maślane", ja też nie miałam zamiaru pisać "Dobre biuro, wszystko poszło sprawnie i szybko" - bo przecież po to poszłam do biura by nie mieć kłopotów. I to by było na tyle w tym temacie. POLECAM!
zadowolony 8 / 31.61.138.* / 2015-01-23 17:24
Odwołuję do Moich wcześniejszych odpowiedzi.
Bardzo często praktykowane tez w mojej branży (sprzedaż) bardzo duża konkurencja. Jak to mówią konkurencja nie śpi. Oto z czym ja się ostatnio spotkałem. Staram się pracować najlepiej jak potrafię i dzięki temu mam bardzo dużo klientów którzy mi ufają. Jeden z nich na spotkaniu ze Mną opowiedział mi historię, która pasuje do tej powyżej. Jeden Pan od "konkurencji" trafił na mojego klienta i próbował sprzedać swój "produkt". Mój klient nie był zainteresowany i powiedział że ma juz cos podobnego od konkurencji. Jak moj konkurent dowiedział sie o tym zaczal zamiast sprzedawać swoj produkt zaczal sprzedawac adresy stron na ktorych pisze jaki to moj produkt jest ch.... i jaka moja firma jest ch... przeglądałem te strony i polowa tego co tam pisło to była jakaś lipa wyssana z palca a druga polowa mogla byc prawdziwa bo w koncu jestesmy ludzi i mozemy sie z kims nie porozumiec lub byc niezadowoleni. Tyle w temacie.
niunIa t x t / 89.151.41.* / 2014-06-19 23:31
Nie polecam oszukała mnie Pewna kobieta nie bd mowila po imieniu , z mieszkaniem bylo zadłużone a twierdziła ze nie jest o maly wlos nie kupilam kota w worku nie polecam ...najlepszym biurem nieruchomosci jest biuro Polnoc ,naprawde godne polecenia ...pozdrawiam .
Dorota549 / 31.128.13.* / 2014-06-26 12:53
Jako pełnomocnik sprzedawałam mieszkanie bardzo zadłużone.Przecież wszystko opiera się na dokumentach.Przedstawiciel Home Broker z Częstochowy miał świadomość zadłużenia mieszkania,ale pomagał i podpowiadał co jak i gdzie załatwić.
Nawet prowizję -owszem,ponegocjacjach ale jednak-mogła zapłacić z opóźnieniem i w ratach.Częstochowski HB mało że bez zarzutów to z dużą pochwałą.
Miszel78 / 87.207.253.* / 2014-05-26 22:26
NIE WARTO!!!!
Jeśli internet nie jest Ci obcy, sam znajdziesz sobie albo te same oferty znacznie taniej albo inne znacznie lepsze. Spędziliśmy kilka miesięcy z Panem Konradem z Home Broker i każda propozycja jaką nam przedstawiał była nietrafiona albo to pod względem ceny albo standardu mieszkania jakiego szukaliśmy. Szkoda było naszego i jego czasu. Czasami oferty były zupełnie z kosmosu. Mówiliśmy ze szukamy mieszkania do 500 tys. a pokazywał nam takie za 750 tys. Totalna pomyłka. Biorą ogromne prowizje, które obniżają jeśli założysz konto w Getinie. Tyle że po założeniu tego konta prowizja nadal jest jedna z najwyższych na rynku - koło 3% plus człowiek zostaje z niepotrzebnym kontem, którt nie jest darmowe. Mydlą oczy dodatkowo jakąś kartą rabatową do 500 sklepów - Home Profit z której normalny człowiek nigdy nie skorzysta, bo kto kupuje meble w Meble Kler? Nawet z "super rabatem" 5 % trzeba zostawić tam majątek. Ogólnie polecam omijać dużym łukiem Home Brokera zarówno jako doradcę ds. nieruchomości jak i usług finansowych. Ogólnie kupiliśmy mieszkanie bezpośrednio i zaoszczędziliśmy prawie 100 tys. vs to co musielibyśmy zapłacić kupując to samo mieszkanie za pośrednictwem Home Broker.
wrocławiak / 109.243.150.* / 2014-05-21 10:00
Witam umowę zawarłem 13.05.14,po telefonach ze strony biura pojawiła się na inter. DOPIERO 20.05.14 ABSURD,oczywiście z błędami.Mały profesjonalizm nie usłyszałem nawet przepraszam, natychmiastowe rozwiązanie umowy z mojej strony.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!
kupujący / 213.146.39.* / 2014-05-06 23:23
Po pierwsze nie można się umówić bezpośrednio pod mieszkaniem bo trzeba się spotkać w biurze , gdzie dwóch krawaciarzy wciska Wam kit nt. aktualnej oferty kredytowej itp. Trzykrotnie mówiłem, że najpierw oglądamy mieszkanie, później rozmawiamy o finansach ale byli głusi na moje słowa. Straciłem czas na dojazd i spotkanie a nie widziałem nic poza biurem. Wychodząc od nich, miałem wrażenie, że zanim tam wszedłem już wiadomo było, że nie zobaczę mieszkania które mnie interesuję. Sztuczne techniki sprzedaży są dla mnie tak żenujące, że aż słabo. Polecam jedynie omijać firmę SZEROKIM ŁUKIEM.
Zdegustowana / 205.175.202.* / 2014-08-11 10:49
Potwierdzam!
Jechałam 250 km, żeby obejrzeć mieszkanie, na które byłam umówiona za pośrednictwem Home Broker-a. Gdy już dotarłam do siedziby (oczywiście najpierw spotkanie w siedzibie) "szanowna pani" z uśmiechem na ustach powiedziała, że mieszkanie zostało już sprzedane! Nie usłyszałam, przeprosin, mało tego na moje pytanie dlaczego zamiast oglądać konkretne mieszkania, w sprawie których się dzwoni ww. pani odpowiedziała, że nie biorą klientów z ULICY!
Pani od finansów: zadałam proste pytanie, w jaki sposób wyliczyła moją zdolność kredytowej, nie wiedziała o co mi chodzi, zaczęłam się więc dopytywać co wchodzi w oblczanie tej zdolności i jak to jest brane pod uwagę, odpowiedziała, ze NIE WIE i to excel jej liczy...
Na koniec zrobiło się niemiło i zostałam posądzona o agresywne zachowanie podczas, gdy to ja byłam obiektem ataku ze strony tych dwóch kobiet.


ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
sprzedająca / 46.76.127.* / 2014-08-17 10:32
Chcieliśmy wystawić za ich pośrednictwem dom na sprzedaż, pani w biurze była niemiła, nie widząc nawet zdjęcia domu założyła, że nie jest w takim standardzie wykonania jak mówiłam i również usłyszałam, że nie jest to biuro dla ludzi z ulicy, hahahaha, do tego prowizja jaką 'zaproponowali' jest kosmiczna :)
DMS / 5.172.246.* / 2014-04-26 11:08
Powiem tak, każdy wini każdego bo źle wybrał itd. Jak kupujesz w sklepie makaron to nikt nikomu nie pomaga bo znasz owy makaron... jak idziesz kupić mieszkanie czy auto albo zainwestować swoje pieniądze to idziesz do firmy by Ci pomogła, pracuję w tej branży od dawna i wiem jedno, klient zazwyczaj NIE CZYTA TEGO CO PODPISUJE, to że zdarzają się doradcy którzy żerują na klientach "imbecylach" którzy się niczym nie interesują to zupełnie oddzielna kwestia. HB jest największą firmą w Polsce, mają dużo świetnych produktów i duże możliwości, wszystko zależne jest od KLIENTA, jak klient chce to będzie współpracować i zarabiał... powiedzcie mi jedno, dlaczego na tym forum są w dużej mierze tylko opinie negatywne? Odp. jest prosta, piszą je ludzie którzy nie interesują się swymi pieniędzmi itd. taka sama sytuacja jest z rynkiem forex, każdy kto zakłada konto jest zdania że będę super i za tydzień będę milionerem... a prawda jest taka że inwestują nie zaznajomiwszy się w temacie i później skargi do garbatego że ma garba... jak to kiedyś powiedziała Halinka z Kiepskich... jest to objaw klasycznego debilizmu!
Miszel78 / 87.207.253.* / 2014-05-26 22:44
Jak KLIENT miałby czytać to co mu podsuwają do podpisu to dnia by nie starczyło. Powinni wskazywać punkty najistotniejsze z punktu widzenia KLIENTA
sklepikarz / 178.42.122.* / 2014-05-22 15:51
i co z tego wynika??? Tak czy inaczej podejście do Klienta w HOME BROKER jest do gów....ane. Wymóg podpisania umowy jedynie i niepodważalnie tylko w biurze, mało przkonujące, małoprofesjonalne i odstraszające przez wszystkim co z HB związane. Samo nawijanie makaronu o potrzebach klienta i o dbaniu o własne finanse - trywialne i degradujące do rangi marnego handlowczyka z HB
Michał.M / 217.7.150.* / 2014-04-07 12:06
Wiele juz zostało powiedziane ale dodam swoje 5 groszy. Trzymajcie sie od nich jak najdalej.
Tutaj już niektórzy opisywali gorsze przypadki od moich wiec nie będę się zagłębiał. I niestety zupełnie zielony z zamiarem kupienia mieszkania trafiłem do nich. Więc w skrucie: wcisneli mi konto zktórego nadal nie wiem czy udało mi się zamknąć (po pół roku walki), a potem to totalny brak zainteresowania, brak ofert i telefony co 1-2 miesiące "czy nadal jestem zainteresowany kupnem mieszkania?"
Gorąco nie polecam.
Dede003 / 193.187.53.* / 2014-04-01 10:19
Witam,
Miałem niestety "przyjemność" korzystania z usług tego nieszczęsnego biura i nikomu nie polecam HB. Na początku wszystko ładnie pięknie a po podpisaniu umowy okazało się że mieszkanie jest zadłużone, że jest tam zameldowanych kila osób i inne historie. Pośrednik przed podpisaniem umowy twierdził że z mieszkaniem jest wszystko w porządku jak widać nie było. (zaznaczam że bez umowy w UM niczego się człowiek nie dowie, więc tak naprawdę jest się skazanym na podpisanie umowy i wtedy można coś sprawdzać na własną rękę). Jak się potem okazało pośrednik był w komitywie ze sprzedającym. Za wszelką cenę chcieli mi sprzedać mieszkanie a na akcie notarialnym nie spełnili by warunków umowy (zaświadczenie z UM że w mieszkaniu nikt nie jest zameldowany - a było kila osób) zadatek oczywiście przepadł.
Co najlepsze pośrednik chce ode mnie wyciągnąć pieniądze za prowizje. Ja się pytam za co ? w tym przypadku to chyba za to że pokazali mi mieszkanie bo nic nie sprawdzili ani w urzędzie ani w spółdzielni (a może sprawdzili ale zataili wszystko, cwaniaki).

Uważajcie na to biuro.
MONIKA676 / 194.31.35.* / 2014-03-29 10:05
Uważajcie na umowę. Słowo zaliczka, zadatek jest bezzwrotny. W wyniku odmowy udzielenia kredytu mój zadatek (2000PLN) nie został zwrócony. Ponadto była wystawiona faktura za usługę biura nieruchomości (czyli pokazanie mieszkania). Kredytu nie otrzymałam a fakturę na 3000 PLN muszę uregulować. Sprawę skierowali do KOMORNIKA i muszę 3000 ( z odsetkami) zapłacić.
Nieuczciwe zachowanie. OSTRZEGAM
Magda824 / 46.170.248.* / 2014-03-29 17:01
A nie czytala Pani wczesniej umowy? Wszystko jest tam dokladnie opisane. Tak to wlasnie na runku wyglada. Kupujacy nie ma pojecia co robi i potem oskarza posrednikow o nieuczciwosc.
Sugeruje nastepnym razem czytac ze zrozumieniem umowy.
Kazdy sprzedajacy chce otrzymac zadatek. Nikt nie godzi sie na zaliczke poniewaz sprzedajacy tez musi czekac i wstrzymywac mieszakanie.
Moze mogla Pani lepiej sprawdzic swoja zdolnosc kredytowowa aby uniknac takiej niespodzianki.
rozbawi ony przez HB / 91.150.147.* / 2014-11-08 23:06
Powyższą odpowiedz pracownika HB wprost pokazuje z kim mamy do czynienia - zwykli naciągane żerują cy na klientach którzy nie czytają umów. To jakby w komisie samochodowym dać umowę że 100 PLN za pozwolenie obejrzenia auta, które w połowie nie jest tak dobre jak line oferty komisu w necie
Magda824 / 46.170.248.* / 2014-03-29 17:01
A nie czytala Pani wczesniej umowy? Wszystko jest tam dokladnie opisane. Tak to wlasnie na runku wyglada. Kupujacy nie ma pojecia co robi i potem oskarza posrednikow o nieuczciwosc.
Sugeruje nastepnym razem czytac ze zrozumieniem umowy.
Kazdy sprzedajacy chce otrzymac zadatek. Nikt nie godzi sie na zaliczke poniewaz sprzedajacy tez musi czekac i wstrzymywac mieszakanie.
Moze mogla Pani lepiej sprawdzic swoja zdolnosc kredytowowa aby uniknac takiej niespodzianki.
UWAGA!!!! / 89.73.16.* / 2014-03-20 11:46
Szczerze odradzam!!!

Dlaczego?
Otóż:

1/ Nie uwzględniają preferencji klienta, co do przyszłego mieszkania/domu,
2/ Wysyłają pierwsze lepsze oferty (często te możliwie najdroższe!),
3/ Umieszczają na swojej stronie internetowej oferty atrakcyjne, ale już dawno NIEAKTUALNE!,
4/ Na maile odpowiadają ograniczając się jedynie do wysyłania kolejnych chybionych ofert!,
5/ Twierdzą, że oferty, które na stronie widnieją jako aktualne, a dawno zostały już SPRZEDANE! są niefortunnym błędem i w najbliższym czasie zostaną usunięte, a tak się nie dzieje,
6/ Są doskonale wyszkoleni w zakresie marketingu i trzeba na to uważać!,
7/ Sądzą, że potencjalny klient nie ma pojęcia o rynku nieruchomości i na siłę oferują mieszkania/domy z najwyższej półki cenowej!
8/ Oferty, które rzekomo można obejrzeć jedynie u nich w oddziale, to jawne kłamstwo!!! wszystkie oferty, które posiadają, dostępne są na ich stronie internetowej - to jedynie pretekst do spotkania i podpisania umowy!
9/ Ogromne prowizje!!!
10/ Poziom obsługi klienta na poziomie żenującym!
11/ Ostrzegam przed Panem Krzysztofem D. (oddział we Wrocławiu), pod żadnym pozorem nie podpisujcie umowy! Później wszystkimi możliwymi sposobami utrudniają jej rozwiązanie!

Wszyscy z Was, którzy mają choć odrobinę zdrowego rozsądku - przemyślcie dokładnie to, czy korzystanie z usług Home Brokera będzie dobrą decyzją. Nie wiążcie się umową, jeżeli nie macie 100% pewności! Zadawajcie pytania i brońcie się przed ich manipulacjami marketingowymi. Czytajcie opinie, zanim podejmiecie ostateczną decyzję! To wasze pieniądze/kredyty - szanujcie je, bo inni tylko czekają, żebyście stracili czujność. I zapewniam, że nie mają oni żadnych skrupułów przed tym, aby wyciągnąć od Was jak najwięcej. Oni żyją z prowizji i to nie małych! Bądźcie wnikliwi - pytajcie o wszystko - o stan prawny!, czy mieszkanie/dom nie posiada hipoteki, o koszty utrzymania, o sąsiadów, o to, w jakiej dzielnicy jest mieszkanie/dom. Bądźcie cierpliwi i na własną rękę (bez pośredników = HomeBroker i prowizji!) szukajcie lokum ze sprzedaży bezpośredniej od właściciela.

W obecnej sytuacji jest ogromna NADPODAŻ mieszkań (czyli jest ich więcej niż kupujących!), co oznacza, że ceny będą maleć!

Pozdrawiam!
JaJustyna / 31.61.140.* / 2014-03-31 23:08
Nie warto korzystać z ich usług. Naprawdę bardzo słabe kompetencje pośredników. Tak naprawdę najlepiej żeby klient sam dopilnował i zadabał o wszystko.
udzielają nieprawdziwych informacji, nie dbają o klienta, nie potrafią pomóc w najproszsztych sprawach (np. sprawdzenie planu zagospodarowania przestrzennego), ogólnie chodzi im tylko o to, żeby zgarnąć kasę (bardzo dużą) za prowizję. Oferty przez jich proponowane można znaleźć samemu lub w innych biurach (ja polecam Metrohouse, chociaż niestety transakcję przeprowadzałam z HB). W przypadku reklamacji usługi ingnorują wszystkie maile, pisma i telefony, sami strasząc komornikiem.
NIE POLECAM. Naprawdę trzeba uważać.
Marek1978 / 62.21.40.* / 2014-05-24 22:20
Pachnie to kolejnymi naciągaczami, a nawet grupą przestępczą, czemu tego nikt do prokuratury nie zgłosi?
Jola S / 89.76.31.* / 2014-03-27 08:19
OSTRZEGAM przed tą pożal sie firmą. Banda oszustów nie dajcie sie nabrać W moim przypadku nie wywiązali sie z umowy ale trzeba zapłacic za niewykonane czynnosci. U mnie to była tranakcja ,, niby'' wiązana . Miałam u nich sprzedać mieszkanie i kupiec też z nimi drugie. i na te druga tranzakcja miała być bez prowizji. NIE PRAWDA OLALI mnie równo .
Mieszkanie musiałam kupic przez inną agencje o wiele uczciwszą tylko tyle ze dodatkowo musiałam zapłacic . W związku z tym wpłaciłąm im troche mniej pieniędzy . Oczywiscie napisałam reklamacje do Dyrektora Chlebowskiego ale przez poł roku nie dostałam odpowiedzi . Bo po co .
Zglosili moja niedopłaconą fakture do firmy windykacyjnej. Banda oszustow i złodziei.
Ale nie daruje im .
antybankster / 89.66.113.* / 2014-03-27 09:07
Jola S.
Nie stresuj się.
Prześlij na prv: antybankster@gazeta.pl: kopię zawartych umów, fakturę (jeżeli masz) oraz wezwanie do zapłaty. Opisz dokładnie sprawę. Jeżeli masz rację, to możemy Cię reprezentować w tym postępowaniu.
pawopablo / 77.252.156.* / 2014-03-17 07:45
Moja opinia - kiedyś sprzedali moje mieszkanie - szybko, za odpowiednią , cenę - byłem bardzo zadowolony.
Teraz próbują sprzedać mój dom. Kompletny bałagan - żle określony metraż, lokalizacja i cena.
Interweniowałem osobiście. Na początek dostałem opr że ogłaszam się w innych biurach, potem sami nie mogli znależć mojej nieruchomośći, a jak znależli to w całkiem innej lokalizacji poza tym ciągle mnie namawiają do obniżenia ceny. Nie wiem czy warto. nie wiem co wymyślą szczerze mówiąc nie mam do nich zaufania i boję się przekrętu

Najnowsze wpisy