Forum Forum inwestycyjneFundusze

hossa czy da sie przewidziec jej poczatek???!!!!!!

hossa czy da sie przewidziec jej poczatek???!!!!!!

lukaszn19 / 2008-11-07 01:30
oczywiscie moim zdaniem da sie i mysle ze juz udalo okreslic pozio ostateczny ale .......moze zaczne od poczatku
kreowany przeze mnie poziom 10 200 chyba mimo wszystko zwiodl mnie, skad takie wnioski?: otoz wszystkie projekcje fibonacciego nakladaly sie na kolejne ramienia niemal ze idealnie (stad tez dalem syg. na forum do kupowania) i wszystko wygladalo idealnie az do ostatnich spadkow, zaczely mnie niepokoic (szczegulnie ich zasieg) poniewaz na wykresach sporzadzanych prze zemnie do tej pory zawsze mialem okreslone wsparcia i opory od ktorych indeks odbijal sie po drodze do wyznaczonego celu tym razem spadki zaczely sie w momencie gdzie nie mialem umieszczonego rzadnego oporu,na poczatku myslalem ze to tylko korekta, ale przeciez nie mialem na wykresie zadnych syg. do tak glebokiej korekty i wtedy zaczelem szukac wyjasnienia w roznych zrodlach ........i wtedy zorietowalem sie ze gdzie popelnilem blad i gdzie lezy rozwiazanie ;) wrocilem do pewnej ksiazki by sie upewnic ze wszystko robie zgodnie z wytycznymi i wydaje mi sie ze okreslilem nie tylko koniec obecnych spadkow ale i calej bessy........;) i tak poziom odbicia obecnych spadkow to okolo 8 300 (nie mam na mysli poziomu zamkniecia, moze to byc minimum dzienne) czyli moze odbic nawet jutro od tego poziomu gorny zasieg to okolo 9 500 (oczywiscie na DJI) (czyli jezeli moje nowe wytyczne sie sprawdza poziom 10 200 uznam za bledny poziom docelowy) oczywiscie to tylko moje przypuszczenia, w krotce sie okaze
Wyświetlaj:
gggofer / 2008-11-07 09:41 / portfel
co jakiś czas patrzę na
http://www.money.pl/gielda/swiat/niemcy_dax
i tak sobie myślę .....
lukaszn19 / 2008-11-07 01:32 / Tysiącznik na forum
dokladne dane i czynniki ktorymi sie kierowalem wysle w sobote do wszystkich osob ktore do mnie napisaly oraz poziom poczatka hossy z wytlumaczeniem
J.S. / 2008-11-07 18:52 / Bywalec forum
czesc lukaszn19
Możesz wysła mi swoje "obliczenia" na maila jrja@op.pl
Z góry dziękuje
lukaszn19 / 2008-11-08 00:25 / Tysiącznik na forum
napisz na moj lukaszn191@gmail.com
max1224 / 2008-11-07 09:26 / Tysiącznik na forum
poczytaj
http://www.money.pl/gielda/komentarze/artykul/waza;sie;losy;odbicia,115,0,383603.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy