Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Hossa rządzi się swoimi prawami

Hossa rządzi się swoimi prawami

Money.pl / 2006-10-18 17:15
Komentarze do wiadomości: Hossa rządzi się swoimi prawami.
Wyświetlaj:
cleanbuild / 2006-10-18 17:32
a jednak brs ma swoje 5 minut,czy osesek odkupil czy czeka na korekte?
osesek / 2006-10-18 17:46 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Pytany odpowiedam. Nie odkupiłem. Decyzję podejmę po opublikowaniu komunikatu podającego warunki fuzji BRS z IPX. Ja kilka razy miałem okazję sprzedać BRS po cenie wyższej niż 30 złotych. Żałuję, że nie sprzedałem.
Z warunkami fuzji może być różnie. Wysokość parytetu to nie wszystko. Ważnym jest co BRS zrobi z pokaźnym pakietem własnych akcji ( ma 61 % akcji IPX ). A jeżeli BRS te akcje przekaże do ....... Midasa, to wtedy ja już wolę nie wyobrażać sobie co stanie się z kursem. Może BRS te akcje umorzy ? Nie wiem. Dla tego poczekam na niusa.
A tak na marginesie to akcje BRS bez powodu lecą na pysk i bez powodu wzlatują w kosmos. Choćby dzisiaj. Kto poda przyczynę znacznego wzrostu kursu temu gwarantuję dozgonną wdzięczność.
Gutek / 194.116.134.* / 2006-10-18 20:30
Zbliża się zima a notowania Boryska zimą zawsze są najwyższe, co widać na wykresach.
Ponieważ BRS zaliczyl już w swojej historii poziom 36 zl, to sądzę, że najdalej w styczniu
przekroczy ten poziom, chociaż osobiście uważam, że zrobi to dużo wcześniej. Mam go od
10 lat i jest to mój najlepszy papier. Mogę jeszcze trochę potrzymać, powiedzmy do 50 zl.
Podobnie jak Ty Osesku, sprzedalem parę kilo, ale szybko go odkupilem i trzymam.
osesek / 2006-10-18 22:10 / Pan Tysiącznik
Bardzo orginalne wytłumaczenie wzrostów kursu BRS. Bardzo. Muszę jeszcze dużo i długo uczyć się tej giełdy. Dziękuję za objaśnienie. (:
rez / 2006-10-18 19:45 / Bywalec forum
po prostu trzeba bylo rozruszac dziada i wygenerowac soczysty sygnal kupna
Lechu / 2006-10-18 18:35 / portfel / Po prostu Lechu...
a moze wlasnie kwiat kupowal... tak mi cos przez mysl przechodzi...
osesek / 2006-10-18 18:40 / Pan Tysiącznik
Moim zdaniem dzisiaj ktoś umiejętnie sprzedawał .
Ale to jest subiektywna ocena.
Lechu / 2006-10-18 18:50 / portfel / Po prostu Lechu...
ostatnio wszystkie spolki z tej stajni byly podciagane takze mozliwe ze to wlasnie kwiatek... A co sadzicie o kursie kwiatka do pda i w trakcie pda? i jakie sa szanse ze nie bedzie pda tylko jakos inaczej to bedzie rozwiazane?
warren buffet / 2006-10-18 17:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Midas jeszcze da zarobic...... czeka na serie B, a potem tylko sam Karkosik wie co bedzie dalej......
osesek / 2006-10-18 17:56 / Pan Tysiącznik
Ale ja nie wiem
2wb / 2006-10-18 17:30 / Tysiącznik na forum
Ale dzisiaj nam wig20 wystrzelil az sie boje! zeby znowu nie skonczylo sie jak w maju, midwig to juz chyba nie pamieta co to jest korekta
warren buffet / 2006-10-18 17:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Zarząd HUTMEN S.A. informuje, że otrzymał dwie, drugostronnie podpisane, umowy zawarte z datami 11 i 15 września 2006 r. pomiędzy Hutmen S.A., a Marshall Brass z siedzibą w USA.
Łączna wartość prowizoryczna umów w przeliczeniu na PLN, wg średniego kursu NBP z dnia 17 października 2006 r., wynosi 27.800.800,00 PLN.


niezle... bedzie uP
witexaaa / 2006-10-18 18:08 / Bywalec forum
no a ja się obkupiłem dziś hutmenem i ciężko zastanawiałem czy dobrze robię ....:):):):)
2wb / 2006-10-18 17:32 / Tysiącznik na forum
Warren stresc info w dwoch slowach i wklejaj linki, bo takie cos to az sie ciezko czyta tak na szybko
warren buffet / 2006-10-18 17:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ok :)
warren buffet / 2006-10-18 17:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Zarząd Mostostal Zabrze - Holding S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 18 października 2006 r. otrzymał od BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (BPH TFI) działającego w imieniu BPH Fundusz Inwestycyjny Otwartey Aktywnego Zarządzania, BPH Fundusz Inwestycyjny Otwarty Stabilnego Wzrostu, BPH Fundusz Inwestycyjny Otwarty Akcji oraz BPH FIO Akcji Dynamicznych Spółek ("Fundusze") zawiadomienie o nabyciu akcji Emitenta oraz praw do akcji Emitenta VII emisji akcji serii C.

W wyniku rozliczenia transakcji w dniu 16 października 2006 r. BPH TFI posiada w imieniu Funduszy 694.765 akcji (słownie: sześćset dziewięćdziesiąt cztery tysiące siedemset sześćdziesiąt pięć) i 2.058.956 (słownie: dwa miliony pięćdziesiąt osiem tysięcy dziewięćset pięćdziesiąt sześć) praw do akcji, co łącznie stanowi 5,42% w potencjalnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu
Longterm / 2006-10-18 18:38 / Mostek Zwyciężymy!
To od jutra jedziemy, to już 3 instytucja która weszła ostatnio a wyniki się zbliżają i jeżeli mają się zgadzać z prognozą to będą rewelacyjne!
Ripley Holden / 2006-10-18 21:47 / Bywalec forum
Jeżli mają się zgadzać z prognozą to czy nie są w cenie akcji?
2wb / 2006-10-18 17:22 / Tysiącznik na forum
wie ktos co tak wystrzelilo Hyperiona? przejeli znowu cos? jakos nic nie moge znalezc
Ripley Holden / 2006-10-18 21:46 / Bywalec forum
Nie, chyba żadnych nowych info. Technicznie się wybił. Kiedyś musiał, strasznie był niedowartościowany. Moim zdaniem nadal jest, ale jak mam komuś polecać to tylko na dłużej, bo ci co teraz kupowali jutro sprzedadzą.
Aron-antyklerykał / 2006-10-18 17:20 / portfel / Bywalec forum
Witam forumowiczów.Mialem dziś wstajni znowu lidera AMLI od 9,6zeta. Porzegnałem z zyskim Polną od17 i Lentex od 23 zeta.Za sprzedane nabyłem BORYSZEW któremu życzę dalszego wzrostu . Pozdrawiam.
Gutek / 194.116.134.* / 2006-10-18 20:38
Lentexa dal nieźle zarobić. Caly czas obserwujemy zakupy przez osoby powiązane,
niezależnie od ceny. Byly zakupy po 26-28 zl, potem po trzydzieści kilka a nastepnie
powyżej 40 zl. Mam trochę - zarobilem nieco. Spodziewam się dobrych wyników.
warren buffet / 2006-10-18 17:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Dostawy miedzi przewyższały popyt na ten metal o 88 tys. ton w ośmiu pierwszych miesiącach tego roku - podało w środę Światowe Biuro ds. Statystyki Metali. Zużycie miedzi w Chinach, które są największym na świecie odbiorcą metalu, spadło w tym czasie o 7 proc. - podało biuro w opublikowanym komunikacie.


zapotrzebowanie spada, cena miedzi tez.... a KGHM tak jakby produkował mleko....

jestem mocnym bykiem, ale mocno zestresowanym bykiem...
lojka / 2006-10-18 17:20 / Tysiącznik na forum
znowu się stresujesz? może się napijemy to Ci pomoże
warren buffet / 2006-10-18 17:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wieczorem :-) lojka, jest czas zakupow, jest czas zarobku. kenobiego postow nie lubie, bo są monotematyczne. ale robi sie znow nam banka....

=============
Kenobi, poprostu jak sie zarabia to trzeba trzezwo ocenic sytuacje i kiedys powiedziec pas..... bo spadnie - i to z hukiem....

ale nie 2 lata pieprzyc o spadkach... teraz pisz. chetnie posłucham. bo sa ku temu przeslanki. Mnie kenobi 2 strony rynku interesuja i są atrakcyjne po równo, ciebie jedna.... i to nas rozni :)
Kenobi / 2006-10-18 18:59 / Uznany malkontent giełdowy
Warren! Kto tu pisze dwa lata o spadkach? Jak wiesz, z każdej informacji można wyciągnąć różne wnioski, słyszę je lub czytam w różnych komentarzach codziennie, tak że wcale nie jestem taki znów oryginalny. Przeciętny rynek byka trwa 3 lata, obecny - ma już cztery, nie uznajesz tego za monotematyczne? I nie jestem chyba odosobniony w swoich odczuciach jeśli spojrzymy na LOP na kontraktach, który cały czas rośnie, czyli wierzących w spadki też przybywa. Teraz przestają się liczyć jakiekolwiek argumenty - poza siłą pieniędzy. Ci, którzy mają ich więcej, robią z rynkiem z rynkiem co chcą i jak już pisałem będą go ciągnąć, aż wszyscy w końcu w to uwierzą i powstanie jak zwykle euforia, kiedy już nikt nie myśli, tylko kupuje.
caabi / 2006-10-18 17:20 / Tysiącznik na forum
spadnie to sie odkupi taniej..
luzik warren ale trzymajac reke na pulsie
caabi / 2006-10-18 17:15 / Tysiącznik na forum
pierwszy :))
jak tam lojka, zadowolona z pwpk ?
caabi / 2006-10-18 17:18 / Tysiącznik na forum
ppwk of course
lojka / 2006-10-18 17:17 / Tysiącznik na forum
druga, bardzo - przeczytaj w poprzednim komentarzu
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy