Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Hossa trwa dalej, czy moze niedlugo korekta?

Hossa trwa dalej, czy moze niedlugo korekta?

Giełdowy / 212.76.37.* / 2007-03-24 20:55
Co myslicie o przyszlosci na naszej giełdzie?
Oczywiscie to nic pewnego, tylko przewidywania. Mysle ze warto by stworzyc merytoryczna dyskusje na ten temat, poparta jakimis przemysleniami.

Według was czekaja nas nastepne rekordy na indexach, niektorzy mowia ze dojedziemy do 4000 na WIG20 i zobaczymy co dalej.
Inni są za tym, ze hossa trwa ale nie jest tak gwałtowna, czyli powoli w gore :)
Jeszcze inni sa zdania ze korekta była, ale niezbyt duza, luty/marzec.. tylko ze znowu jestesmy na poziomie "z przed". Czyli mozna by sie spodziewac kolejnej korekty niedlugo, troche bardziej gwałtownej.

Zapraszam do dyskusji :)
Wyświetlaj:
Misiekxxx / 84.254.160.* / 2007-03-25 06:23
Korkta będzie niedługo ale wg mnie nie przekroczy poziomu 3-4%. Ale wszystko zależy od sytuacji na parkietach światowych. Zobaczymy jak giełdy na świecie zareagują na informacjęo sankcjach na Iran.
Nyarlathotep / 2007-03-25 03:02 / Bywalec forum
Witam
Jestem nowy, ale wydaje mi się, że hossa potrwa. Jednak chyba musi przyjść w najbliższych dniach korekta. Mam nadzieję, że nie w poniedziałek, bo chcę jeszcze zarobić :o)
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy