Forum W wolnym czasiePodróże

Hotel Hotel Caliente Bodrum Resort (Torba, Turcja)

Hotel Hotel Caliente Bodrum Resort (Torba, Turcja)

Wyświetlaj:
Klient Itaki / 83.31.50.* / 2011-09-17 17:55
Też właśnie wróciłem z Caliente. Sam wypoczynek ok. Słoneczko, ciepła woda w morzu, jedzenie oczywiście wykwintne i na tym się kończą te cudne opowieści. Grzyb w pokoju w łazience ciągle stojąca woda, śmierci non stop szambem, wersja all kończy się o 23 mówią że nie mają szkocka i wódka się skończyła. Obsługa czasem ok a czasem niezbyt. Preferują turków. UWAGA!!!! SZTUĆCE, SZKLANKI i TALERZE TYLKO OPŁUKIWANE i to niedokładnie. Następnego dnia można otrzymać widelec z resztkami jedzenia i brudne szklanki o talerzach nie wspominając. Leżaki połamane, parasole też, w basenie pływają pety i ogólnie prze 9 dni jak byłem nie był ani razu sprzątany.
Gdyby nie wspaniałe towarzystwo POLAKÓW!!! to można by powiedzieć że się wpadło jak śliwka w kompot.

WG MNIE HOTEL ZASŁUGUJE TYLKO NA MAX 2 GWIAZDKI A NIE JAK TO W ITACE PRZEDSTAWIAJĄ 4.
Wiesław B. / 83.5.45.* / 2011-06-26 10:54
Właśnie wróciłem z wczasów w hotelu Caliente.Za 1200 zł spędziłem wspaniale 7 dni.Obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne, bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, wolny czas wspaniale wypełniają animatorzy(Emo, Ozi i Ali G.). Jedynym mankamentem jest niezbyt atrakcyjna plaża, mała, wąska i żwirowa, za to woda w morzu ciepła i czysta. W razie pytań chętnie odpowiem pod adresem : wecker64@gmail.com

Najnowsze wpisy