Forum W wolnym czasiePodróże

Hotel Hotel Club Shark (Gumbet, Turcja)

Hotel Hotel Club Shark (Gumbet, Turcja)

Money.pl / 2011-07-09 09:57
Komentarze do wiadomości: Hotel Hotel Club Shark (Gumbet, Turcja).
Wyświetlaj:
takatam / 195.189.89.* / 2012-02-08 13:32
Byłam w tym hotelu we wrześniu 2011 i jestem zachwycona! Położenie ekstra, praktycznie w samym centrum, mój pokój miał balkon wychodzący na główną ulicę, dzięki czemu można było obserwować, co się aktualnie dzieje :) Czystość jak najbardziej okej, sprzątanie pokoju codziennie, nikt mi niczego nie ukradł [fakt, że miałam sejf i do tego codziennie jakieś drobniaki dla sprzątaczki], ale jeśli ktoś ma co do tego obawy, to z racji tego, iż sprzątanie odbywa się raczej w stałych godzinach, można przyjść do pokoju na czas jego trwania ;) Posiłki mega, bardzo zróżnicowany wybór, wszystko świeże i bardzo smaczne. Pokoje klimatyzowane według uznania, w każdym pokoju łazienka utrzymana w czystości, lodówka, lustro, TV [nawet polski program!]. Co do obsługi - ludzie młodzi, przesymaptyczni i bardzo pomocni, ale dosyć cienko mówiący po angielsku. Np. pani w recepcji nie wiedziała o czym mówię pytając o wagę do zważenia bagażu przed wylotem. Dodatkową atrakcją była dla mnie i osoby, z którą byłam gra w ping-ponga z obsługą, wieczorne atrakcje... Gumbet to miasteczko w sam raz dla ludzi lubiących rozrywkę [a ten hotel leży w samym jego centrum]. Turcy - fakt, zaczepiają, zwłaszcza młode dziewczyny, ale jeśli się nie wykazuje zainteresowania, to po prostu odpuszczają. Owszem, trzeba być ostrożnym, ale w dzisiejszych czasach trzeba być ostrożnym wszędzie, nawet obok własnego domu. Jeśli chodzi o ogóle wrażenia - SUPER, naprawdę POLECAM :)
Piotrek1991 / 213.195.167.* / 2011-10-20 23:00
Bardzo fajny hotelik z dala od hałasów, blisko centrum i ulicy pełnej rozrywek barów itp. Obsługa dobra, trochę ubogi bar jeżeli chodzi o all inclusive:p Ogólnie polecam
Anilwe / 91.188.112.* / 2011-09-03 11:01
Hotel jak najbardziej godny polecenia. Pokoje duże, ładne, codziennie sprzątane. Na plus możemy zaliczyć duży taras na który wychodziło się z naszego pokoju (wieczorami można było posiedzieć przy stoliku) - niektóre pokoje miały tylko małe balkoniki, nam się udało;) Położenie rewelacyjne, blisko faktycznie wszędzie, na plaże można było przejść kilkuminutowym spacerkiem (nikt przecież nikomu nie każe jechać na tą hotelową busem, która wydaje mi się być gorsza niż publiczna). Obsługa bardzo miła, ale fakt jak poniżej ktoś napisał, ubrań to oni czystych nie mieli. I zgadzam się, że przy basenie posadzka powinna być zmywana częściej, jednak te mankamenty nie powinny nikogo zrażać. Hotel oceniam na 5 :)
ooolaaa / 83.18.160.* / 2011-08-26 09:39
Byliśmy w tym hotelu w sierpniu 2011 - dwa tygodnie. Jak najbardziej polecam ten hotel. Pokoje czyste, super urządzone dokładnie takie jak prezentują w ofercie. Jedzenie ok, urozmaicane, jedynie z owoców tylko arbuzy, melony, grejfruty. Na stołówce obsługa na bieżąco sprząta. Nie było przypadków żeby cokolwiek komuś coś zginęło a wiem, że ludzie zostawiali wszystko na wierzchu (niektorzy nawet pieniądze). Sejfu nie polecam wykupywać bo każdy sejf można otworzyć poprzez wciśniecie 000000 (sprawdzane w wielu pokojach, zostało to zgłoszone, może coś z tym zrobią). Dwie plaże jedna 350m a na drugą można dojechać bezpłatnym busem. Miła obsługa, niestety animacje nie należały do najlepszych. Miejscowość polecam ludziom młodym, lubiącym zabawę- bo tego tam naprawdę nie brakuje. Od hotelu 2minuty drogi i jesteśmy w sercu Gumbet czyli bardzo blisko a jednocześnie w nocy nic nie słychać. Do Bodrum można bez problemu dojechać dolomuszem. Myślę, że w roku 2012 ten hotel będzie jeszcze fajniejszy (po dokończeniu remontu). Chętnie tam wrócę!!!:)
1232343467 / 83.23.30.* / 2011-07-22 14:43
Witam,
Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Naprawdę ludzie czepiają się nie wiadomo czego, pewnie gorzej mają w swoich domach. Pokoje czyste i takie jak na zdjęciach. Jedzenia było bardzo dużo: śniadania codziennie takie same ( było jednak z czego wybierać), obiady i kolacje zróżnicowane, do tego duży wybór słodyczy ( nie każdy będzie lubił, gdyż oni robią bardzo słodkie), niestety z owoców tylko arbuz i melon ;(. Basen zawiera bardzo dużą ilość chloru, leżaków definitywnie za mało,my chodziliśmy na plażę ale niektórzy wstawali o 7 rano i zajmowali leżaki przy basenie. Nie trzeba jechać busem na plażę hotelową, wystarczy zejść w dól - 6 min drogi i jest plaża. Nie trzeba nic kupować, wystarczy powiedzieć, że obecnie nic nie chcesz.
Do hotelu mam niestety jedno ale - UWAGA - w hotelu sprzątaczki kradną pieniądze. Niestety nasz przypadek nie był jedynym. Nam ukradli 50euro z torby zapiętej na kłódkę. Proszę trzymajcie kasę w sejfie. Hotel położony w centrum - dużo dyskotek, sklepów i restauracji.Hotel generalnie w trakcie budowy, brak windy, sauny i fitness.
siaksiak / 217.98.38.* / 2011-07-15 20:32
Wczoraj wróciliśmy z tego hotelu i w pełni zgadzam się z opinią pana Piotra. A co jeszcze mogę dodać, to widzieliśmy jak pan który zajmował się czyszczeniem basenu, jedną ręką kiepował do tegoż basenu papierosa, a drugą wsypywał chlor. Innym razem podpatrzyliśmy jak ten sam pan umył sobie w basenie szklankę, po czym zrobił sobie w niej drinka. Jednak co do jedzenia nie mogę się zgodzić z panem Piotrem. Mały wybór potraw, potrawy zrobione małym kosztem, czasami nie było naprawdę co zjeść. All wygladał tak, że codziennie przy basenie podawali hamburgery z frytkami, nic innego do wyboru nie było. W czasie pośiłkow straszna kolejka po jedzenie. Za mała stołowka. Według mnie hotel zasługuje max na 3 gwiazdki!
Piotr, / 77.253.37.* / 2011-07-11 20:41
Lipiec 2011, Bodrum-Gumbet, hotel Club Shark Hotel, nowy hotel reklamowany w kategorii ****, w rzeczywistości po mojej ocenie słabe *** .
Do plusów można zaliczyć:
1. pokoje hotelowe (wszystko co niezbędne jest),
2. Super basen nie za mały, nie za duży jest OK (chodzi o kształt, rozmiar i ilość leżaków nie ma tłoku),
3. Jedzenie względnie dobre bez szału, ale smaczne,
4.? być może coś się zmieni, w budowie łaźnia turecka i siłownia- póki co nieczynne.
Do minusów zaliczam:
1. Brud - ogólnie cały hotel, pokoje sprzątane ale muszą się jeszcze wiele nauczyć, przy basenie gdzie jest barek (All) i wokół, wypada dziennie zmyć kafle, a zrobiono to może dwa razy ( w tym raz na sucho - kpina),
2. Po raz drugi brud ale w innym wydaniu- chodzi o obsługę, przyjemni ludzie, weseli - ale obsługujący kelner z brudną koszulą i portkami to przesada,
3. Duży minus za \"hotelową plaże\" tu niestety polegli na całej linii, w ofercie piszą: \"hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 350 m od hotelu, dojście droga lokalną, bezpłatny bus hotelowy do plaży (3 razy/dzień)\" - ok plaża jest ok 350m ale NIE hotelowa ( można korzystać z leżaka ale przy zakupie np. piwka, lemoniady w klubie przy plaży), a ta hotelowa, darmowa plaża MANUELA znajduje się ok 3,5km od hotelu - fakt jeździ busik o 10 i 11 ale powrót dopiero o 17 lub 18 - paranoja, tracimy jeden posiłek,
4. Przy pełnym obłożeniu hotelu - jadalnia/stołówka za mała, czystość 2.5 /5
Podsumowując Hotel póki co nie zasługuje na ****, a max ***.
Położony w bardzo rozrywkowej i głośnej dzielnicy (masa klubów, restauracji).
Morze ciepłe, czyste, ale brak przestrzeni np ( na zabawy z dziećmi, czy możliwości pogrania w siatkówkę)- leżak na leżaku.
Odradzam rodziną z dziećmi i chcącym wypoczywać w spokoju, ale miejsce wymarzone do nocnych zabaw do samego rana. :) Pozdrawiam ITAKE
ajvven / 93.105.230.* / 2011-07-09 09:57
Nie polecam. Hotel brudny, bardzo słaba obsługa. Brak plaży przy hotelu. Plaża hotelowa znajduje się 3.5 km od hotelu!.
dawid484 / 90.156.127.* / 2012-05-28 22:56
w zła strone chodziłeś tłuku

Najnowsze wpisy