Forum W wolnym czasiePodróże

Hotel Meropi studio 2-3 os. (Faliraki, Grecja)

Hotel Meropi studio 2-3 os. (Faliraki, Grecja)

Money.pl / 2011-09-10 21:33
Wyświetlaj:
Paulina, Gdańsk / 89.191.164.* / 2011-09-28 01:02
To sobie trzeba było wykupić wczasy w hotelu 5* z opcją all inclusive. Proszę nie pisać takich bzdur o właścicielach bo rzadko ma się styczność z tak życzliwą i miłą obsługą. Byłam we wrześniu w Meropi i jestem mile zaskoczona. Studia dokładnie takie jak na zdjęciach, aneks kuchenny świetnie wyposażony (garnki, patelnia, talerze, sztućce, szklanki a nawet kieliszki i płyn do naczyń)- mieliśmy opcję bez wyżywienia, więc cały ekwipunek się przydał. Pokoje czyste, łazienka również, sprzątanie podczas tygodniowego pobytu dwukrotne oraz zmiana ręczników i pościeli. Do plaży może 10 minut spacerkiem, do centrum jakieś 20, ale można było iść brzegiem morza więc to sama przyjemność. Basen czyściutki, obsługa baardzo miła i życzliwa, naprawdę jestem pod wrażeniem. Okolica spokojna. Byliśmy mile zaskoczeni, hotelik godny polecenia. Wycieczkę wykupiliśmy w biurze Rainbow Tours, opieka rezydenta w pełni profesjonalna, Pani niezwykle uprzejma, udzielała odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, bardzo kompetentna. Transfer z hotelu do lotniska ok 20 min, sprawnie. Wszystko zgodnie z opisem a nawet lepiej. Przyznam, że wiele podróżujemy i takiej obsługi zawsze byśmy sobie życzyli. Polecam to biuro, gdyż usługi świadczy na najwyższym poziomie.
wiarygodny anonim / 109.243.25.* / 2011-09-10 21:36
no niestety.. myślałem, że będzie absolutnie inaczej ;( właściciel to tragedia. Prawdopodobnie ma ciągaty homosekusalne... nachodził mnie, zagadywał a nawet dotykał po ramionach !!!! zero swobody. zero zrozumienia. myślałem, iż zasada płacę-wymagam obowiązuje wszędzie. niestety nie mogę polecić i warto dopłacić parę złotych a mieć ludzkie warunki w atmosferze pełni heteroseksulanej !pozdrowienia. ps. ogólnie ogólnie sliczne :))
Byłem tammmm / 109.243.25.* / 2011-09-10 21:33
Proszę zachować ostrożność . Szczury wielkości kotów , karaluchy bez problemu mogą odgryźć palca. Syf kiła i mogiła. Właściciel nachodzi nocami bez pukania , a jego dziadek zachowuje się jak żołnierz SS . Zdjęcia to photoshop(fotoszop) na 30 dniowej pirackiej licencji. O-D-R-A-D-Z-A-M

Najnowsze wpisy