Forum W wolnym czasiePodróże

Hotel MORAL (Kemer, Turcja)

Hotel MORAL (Kemer, Turcja)

Money.pl / 2010-07-04 21:18
Komentarze do wiadomości: Hotel MORAL (Kemer, Turcja).
Wyświetlaj:
Kasiaunia 157 / 77.254.23.* / 2010-07-04 21:18
Super hotel.
gmurek / 87.206.42.* / 2010-09-10 10:40
masakra jakas ten otel zasługuje na jedna gwiazdke jako hostel na 1 noc . Obsługa wredna, nienawidzaca gości. wydzielaja jedzienie ( przy wykupinonym all) wydzielaja drinki, tylko 1 dla 1 ososby!! nie można nic zabrac na besen , króry jest po drugiej stronie ulicy bardzo ruchliwej- jak osobny hotel ten annex. Talerze brudne, szklanki, sztucce, filizanki. Codziennie to samo tylko przerabiane na różne sposoby! zdazało sie ze kilka razy dzinnie kończyły sie napoje różne i z satysfakcja informowali znając tylko to 1 słowoze cos FINISHED. Meczyli gosci tym swoim kurdyjskim narzeczem... okolo 21 podmieniali wódke na jakies siki, żeby oszczedzac. spóżniali sie z posiłkami- jak ktos rano jechał na wycieczke to nie zjadł nic bo np matoły zaspały. w pokojach klima zagrzybiona wiec smierdzi... prysznic cieknie... sprzątaczce jak nie rzycisz sosu codziennie to np nie wymieni reczników..
PRZESTRZEGAM WAS PRZED TYM KOSZMARNYM HOSTELEM !!!!!
gość Moral / 212.156.223.* / 2010-09-10 22:15
Zanim coś opublikujesz to sprawdź pisownię, składnię itp. bo boki zrywać jak czytam takiego nieudacznika... i taki był też twój wyjazd!!! Czego się baranie spodziewałeś po 3*** Hotelu za 2200 zł za 14 dni??? Trzeba było jechać do Hydros za 3800-4500 zł.
Niedługo po powrocie zamieszczę rzetelne informację na temat hotelu, obsługi, miejsca itp. A jeżeli ktoś już dziś ma pytania proszę o zadanie pyt. na forum.
gość 1 / 77.255.31.* / 2010-09-28 22:04
zgadzam się z "gmurkiem", na 99% miała romans z Bakterią :)
gmurek / 87.206.42.* / 2010-09-10 10:39
pewnie miała romans z baktreria to jej sie podobalo :/
wczasowiczka z października 2010 / 95.48.122.* / 2010-10-07 02:44
Właśnie wrociłam z Otelu faktyczne 3 gwiazdki robią swoje..... Pokoje małe, z prysznica mi ciekło, klima na początku nie działała ale po interwencjach przynajmniej trzech wszystko było Ok. Jedzenie monotonne i faktycznie pod tym względem w wersji all szału kompletnie brak - no wiadomo nie jadę się najeść, ale za coś płace czyż nie? śniadanie od 8-10 ale gwarantuje, że o 9,30 to już tylko resztki zostaną od 12,30 lunch..... (duże słowo) później kawa, herbata, ciacha - byliśmy tydzień i zawsze stał jeden talerz na wszystkich gości wafelków coś a'la nasze familijne. Na plaże zresztą ładną nie można zabierać napoi z baru, leżaki płatne 1 euro od osoby na dzień (lub 1 dolar, 2 liry tureckie). Dwa dni przed naszym wyjazdem w barze zabrakło wódki.... barman podawał tylko i włącznie gin, wódki nie będzie bo szef nie ma pieniędzy tak nam powiedziano :) Basen w części anex (tam też miałam pokój- no cóż basen - wymiary 3x2 ogólnie większa wersja brodzika, ale widoki i plaża rekompensują. Kemer działa pod Rosjan..... wszystko strasznie drogie. Dyskoteki prawie codziennie do białego rana dj czy też wodzirej prowadzi po rosyjsku...... miejsce dla ludzi którzy uwielbiają nocny tryb życia tak przeważnie, ale powiedzmy że odpoczęłam....... Co do polecenia tego motelu...... no cóż może warto dołożyć kaskę i pojechać choćby do 4* ????
wczasowiczka z października 2010 / 95.48.122.* / 2010-10-07 02:44
Właśnie wrociłam z Otelu faktyczne 3 gwiazdki robią swoje..... Pokoje małe, z prysznica mi ciekło, klima na początku nie działała ale po interwencjach przynajmniej trzech wszystko było Ok. Jedzenie monotonne i faktycznie pod tym względem w wersji all szału kompletnie brak - no wiadomo nie jadę się najeść, ale za coś płace czyż nie? śniadanie od 8-10 ale gwarantuje, że o 9,30 to już tylko resztki zostaną od 12,30 lunch..... (duże słowo) później kawa, herbata, ciacha - byliśmy tydzień i zawsze stał jeden talerz na wszystkich gości wafelków coś a'la nasze familijne. Na plaże zresztą ładną nie można zabierać napoi z baru, leżaki płatne 1 euro od osoby na dzień (lub 1 dolar, 2 liry tureckie). Dwa dni przed naszym wyjazdem w barze zabrakło wódki.... barman podawał tylko i włącznie gin, wódki nie będzie bo szef nie ma pieniędzy tak nam powiedziano :) Basen w części anex (tam też miałam pokój- no cóż basen - wymiary 3x2 ogólnie większa wersja brodzika, ale widoki i plaża rekompensują. Kemer działa pod Rosjan..... wszystko strasznie drogie. Dyskoteki prawie codziennie do białego rana dj czy też wodzirej prowadzi po rosyjsku...... miejsce dla ludzi którzy uwielbiają nocny tryb życia tak przeważnie, ale powiedzmy że odpoczęłam....... Co do polecenia tego motelu...... no cóż może warto dołożyć kaskę i pojechać choćby do 4* ????

Najnowsze wpisy