Forum Polityka, aktualnościKraj

Huebner: Jeśli nie kobiety kryzys będzie trwał

Huebner: Jeśli nie kobiety kryzys będzie trwał

Wyświetlaj:
djey / 212.129.71.* / 2011-09-21 12:20
kobiet juz dawno nie ma zostaly dzi...ki
legalna blondynka bezpartyjna doktor / 109.150.15.* / 2011-09-18 22:03
Kobiety potrafia byc lepsze i jest takich wiele ,tak jak bylo. taki kraj jak Wileka Brytania najbardziej rozwinal sie gospodarczo,kulturalnie i spolecznie dzieki rzadom glownie 2 imponujacych kobite- Elzbiety i Wiktorii, wszyscy ezczyzni przed i po nich wypadaja przy nich bladziutko, jedni uganiali sie tylko za tylkami i robili glupote za glupota, drudzy robili glupoty szukajac bitewek tu i tam. I podobnie jest wszedzie i cale podejscie jest wciaz aktualne, faceci dbaja tylko o sibie i potrafia sie zlapac na tanie sztuczki,kobiete sa rozsadniejsze,nie ulegaja tanim pokusom i patrza na caloksztalt, wyniki, sa bardziej krytyczne wobec siebie i lepiej komunikuja sie z otoczeniem, faceci przeciwnie, faceci to pochlebcy, dupowlazy, samozadowoleni z siebie karierowicze bez realnych umiejetnosci na wysokich posadkach, nie jedna kobieta moglaby ich zastapic z powodzeniem.
matka polka UK / 109.150.15.* / 2011-09-18 21:56
jak wygra PIS to kobiety beda mialy wiecej praw.......... do rodzenia nienarodzonych, chrzeczenia,komuniowania , robienia na rodzinke, odwalania roboty i przykladnego chodzenia do kosciola w celach udowadniania nie wiem komu o szczesliwosci zacofanego stylu zycia. Ja tez jestem matka i osoba ceniaca rodzine,ale ponadtwo wolnosc w wyborze stylu zycia i pogladow mojej rodziny, w POlsce jest umyslowe niewolnictwo, 80% to mohery stare i mlode,ktore nawet nie wiedza ,co to znaczy wolne i dobrze uswiadomione zycie,pewlne wiedzy i edukacji ,ale takze prawdziwej wolnosci,madrosci i tolerancji. Polska jest zenujacym krajem w tym wzgledzie
siemka123 / 94.251.138.* / 2011-09-18 18:39
UE są komisarze w PZPR byli sekretarze - O i taka cała różnica

Najnowsze wpisy