HUTMEN

Andrzej_B. / 2007-01-15 12:00
Witam,

Chciałbym sie podzielić przewidywaniami dotyczacymi HUTMENA.
Kurs akcji spółki w chwili obecnej znalazł sie moim zdaniem na przysłowiowym dnie co sugeruje podjecie decyzji kupna. Spółka ma jeden z najniższych na giełdzie wskaźników cena/zysk (7,5) i smiesznie niska wartość wskaźnika cena/wartośc ksiegowa , który jest poniżej 1 !!!!!!! Ponadto nic nie zapowiada od strony fundamentalnej jakichkolwiek problemów w samej spółce. Prognozowane wyniki finansowe są utrzymane, nic złego w spółce się nie stało co mogłoby usprawiedliwić dalsza przecenę akcji.

Notowanie PP Hutmena jest na bardzo niskim poziomie kilkanascie procent poniżej realnej wartości PP, które powinny być wycenione przy obecnym kursie akcji (27 zł) na około 34 złote.

Od strony technicznej:
Wskaxnik RSI (Relative Strength Index) zbliza sie do przecięcia dolnego ograniczenia kanału i wygenerowania sygnału kupna akcji. Ostatni taki sygnał pojawił sie w dniu 19 czerwca 2006 r. przy cenie 22 zł.
Ponadto przy wskaźniku STS sygnał kupna pojawił sie w dniu 11.01.2007 r. pierwszy raz od 20 listopada 2006r.
Również PVI wygenerował po raz pierwszy od 2 lat sygnał kupna w dniu 12.01.2006 r.
Nie mówiąc już o MACD który sygnalizował kupno akcji juz 3 stycznia.

Myśle że jest to najlepszy moment na to aby zainwestować w spółkę oraz jej niedowartościowane PP, które w końcu tego tygodnia bedą wyceniane dużo wyżej. Zachecam tych ktorzy sprzedaja w tej chwili akcjie spółki do przemyslenia tej decyzji.
Pamietać należy że taki dołek jak obecnie idealnie nadaje sie do zakupu akcji a nie do ich sprzedaży.

Pozdrawiam
Andrzej
Wyświetlaj:
skarabeusz / 2007-01-15 12:51 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
W Hutka inwestuje długoterminowo i moim zdaniem rzeczywiście jest to najlepszy moment na kupno akcji. O przepraszam - może nie samych akcji - ale pp. Dziś sam wykonałem taki ruch. Sprzedałem wszystkie akcje i zakupiłem za to pp. Przy obecnej cenie PP 29,70zł kurs akcji powinien wynosić 24,75zł a jest 26,70zł.
Oczywiściwe w najbliższych dniach może jeszcze trochę zlecieć ale dla długodystansowców na pewno się opłaci.

P.S.
Jest to moja sugestywna opinia wiec proszę najpierw się samemu zapoznać z dostępnymi danymi nim zdecydujecie się wejść w tą spółkę.
Pawel10 / 2007-01-15 16:25 / portfel / Młodzik Giełdowy
ja się pozbywam PP z zamiarem odkupienia po około 25 zeta. narx.
skarabeusz / 2007-01-16 01:06 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Znaczyłoby to, że akcje warte powinny być 22,50zł. Nie sądzę by osiągnęły taki poziom. Czas pokaże kto z nas miał rację.
Pawel10 / 2007-01-15 16:27 / portfel / Młodzik Giełdowy
nie wiem czy nie zdajecie sobie sprawy z tego, że do tych PP musicie dopłacić jeszcze 20 zeta/szt. myśle ze jeszcze spadnie. i to zdrowo.
Kononowicz / 83.17.247.* / 2007-01-17 15:05
Się opłaci sie. Co chwilę pozytywne info ze spółki ale chłopcy i dziewczęta grają na spadki. Ciekawe kiedy odpuszczą i na ile wyskoczy.
ralf / 2007-01-17 20:44 / portfel
To jest łajno .Po co obwijac w bawełne.Wieleu uczestników jest z razonych do tych smieci akcji.Szalenstwem jest teraz kupowac .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy