hydrozagadka

czarny / 2006-05-25 14:41
hej,

chcialbym sie z wami podzielic moimi spostrzezeniami. otoz wszyscy krzycza, ze zachod spakowal manatki i pojechal kupowac papiery w stanach. no trudno.....w kazdym razie, to co teraz sie dzieje nazwalbym panika i niczym innym. wielcy tego swiata nie kupuja w polsce akcji jakis malych firm, tylko generalnie trzymaja sie wig-u 20. jesli te papiery spadaja to sie nie dziwie, trwa wyprzedarz i tyle. ale popatrzcie sami spada dokladnie wszystko, srednie i male firmy tez, tzn takie, ktore z odplywem zachodniego kapitalu nie maja praktycznie nic wspolnego. ja bym to tlumaczyl panika takich jak my - drobnych ciulaczy
ja trzymam lubawe i mimo tego co wokol nie mam zamiaru jej sprzedawac za pol darmo. spojrzcie na at dla tej spolki, kurs spada, ale przy bardzo slabym wolumenie, to ze spada to jedno ale tym papierem sie malo hadluje, wiec samo stwierdzenie kurs w dol tyle i tyle procent to jest tylko jakas czesc prawdy. jak popatrze na macd i sts to widac ze najwiekszy obrot w ostatnich dniach jest gdy te oscylatory sa w minimum. jak tu nie odniesc wrazenia ze ktos zaciera rece i skupuje co sie da. poki co nie sledze innych spolek, ale zaloze sie ze jest podobnie. zachodnie fundusze i ich pieniadze polecialy do stanow i to pierwsza klasa, natomiast przy okazji lokalni krawaciarze robia nas w wielkie jajo !

pozdrawiam,
Wyświetlaj:
Krzych / 2006-05-27 21:17 / Płoteczka na forum
Czytałeś w Parkiecie jak kase robił SKA na papierach BRS.Czyje sp. wiadomo.
Tomasz_K / 83.14.15.* / 2006-05-25 15:14
hej ja tez trzymam lubawe i niemam zamiaru jej sprzedawac choc jak narazie na niej jetsm troch e w plecy ale mysle ze do 7 zl i wyzej kiedys sie odbije i oby jak najszybciej:) pozdrawiam
PS a ty za ile masz lubawke i jak myslisz jaki kurs moze miec w ciagu najblizszego miesiaca
czarny / 2006-05-25 16:08 / Bywalec forum
kupowalem roznie ale generalnie w okolicach 4,8 zl...
kurs - wiesz co, ze nie mam pojecia, bo ludzie maja smierc w oczach i ciezko powiedziec jak to bedzie. jedno mnie cieszy - maly wolumen ! to znaczy ze wiekszosc wie doskonale ze ma mocny papier, ktory predzej czy pozniej zarobi. ale czy to bedzie za miesiac czy znacznie pozniej - nie wiem. mysle ze pmaly dochodzimy do dolka, wolumen jest mniejszy i mniejszy, mysle ze duzo juz sie nie da skupic po tak niskiej cenie. zacznie sie jazda z pp i ruszy. mysle ze 7 zl jest jak najbardziej realne, gdzies juz czytalem o takiej magicznej sumie - poczekamy zobaczymy........
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy