Forum Forum inwestycyjneForex

I jak ten zielony ;)))

I jak ten zielony ;)))

21marek21 / 2009-05-27 00:50
dzisiaj troche zagrilowalem na moim podlasiu ;))) drinki dziczyzna nie ma nic lepszego ;))
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-27 13:47 / Tysiącznik na forum
http://gielda.onet.pl/0,1978341,wiadomosci.html
Maks_ / 2009-05-27 10:27 / Tysiącznik na forum
Taki mały psikus... S&P500 w górę - na drugi dzień giełdy tygrysów pną się w górę, ale reszta europy stoi w miejscu - po otwarciu NYSE indeksy w dół i na drugi dzień tygrysy w dół - ot siła 5-tej giełdy na świecie :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-27 14:00 / Tysiącznik na forum

Taki mały psikus... S&P500 w górę - na drugi dzień giełdy tygrysów pną się w górę, ale
reszta europy stoi w miejscu - po otwarciu NYSE indeksy w dół i na drugi dzień tygrysy w
dół - ot siła 5-tej giełdy na świecie :-)

Mkas...czujesz to bujanie rynkiem....takie niby nic nie znaczace male fale....buahahaha
bidnymaniek / 2009-05-27 09:26 / Tysiącznik na forum

Maks zaczełam sie w tym wszystkim gubic nie jestem ekonomista ani finansista ale
wyczytałam ,ze PKO BP negocjuje z Bankiem Swiatowym warunki pozyczki rzedu 0,5 mld
USD,ktory byłby gwarantowany przez rzad Z BS negocjuje takze polski rzad warunki programu
pozyczkowego dla Polski na reformy w wysokosci 3,75 mld USD . Jak otrzymaja te pozyczki
moze pln znowu sie umocnic ?


To jest kasa na dopakowanie bankow przed ew. zwała systemu bankowego który sie szykuje w polsce....mimo bajania......PKO ma w planach wypuszczenie obligacji /wymyka sie kolejny bank z pod kontroli polski/ zdaje sie w lipcu.........pomaga im i doradza .kto??nasz dobry znajomy Morgan buaahahahahhahahaha lis juz w kurniku
bidnymaniek / 2009-05-27 09:07 / Tysiącznik na forum
Maks........co cie tak dziwi?
W pierwszej fazie //Merkel =EBC// cieszyła sie z umocnienia euro......w tej chwili jest jak nasz donek w pełnym rozkroku hahahaha............albo silne euro i upadek eurolandu albo ratowanie =drukowanie= i zmniejszenie roli niemiec na swiecie .....................do tego na horyzoncie wybory!!! 2 szt......eurowybory i bundestag na koniec lata..........cudów potrzeba buahahahahahhaha
Maks_ / 2009-05-27 09:19 / Tysiącznik na forum

w tej chwili jest
jak nasz donek w pełnym rozkroku hahahaha............albo silne euro i upadek eurolandu
albo ratowanie =drukowanie= i zmniejszenie roli niemiec na swiecie


czyli i tak źle i tak ch**owo :-)
Brak reakcji i silne euro odbije się mocno na gospodarce (zwłaszcza Niemiec) i nie wiadomo, czy dotrzymają do wyborów bez krwawych zamieszek na ulicach.
Reakcja (oraz osłabienie euro) tak też specjalnie nie zmniejszą znaczenie Niemiec, póki co jest to i długo będzie największą gospodarką w strefie euro (no chyba że tygrys się obudzi z letargu i popędzi powyżej minimalnego zera).
O badaniach nastrojów konsumentów nie będę mówił, bo wiadomo... ale rzeczywiste dane są coraz gorsze (i jest w tym też zasługa mocniejszego euro). Cwanie to amerykanie wymyślili, nie ma co

Pozdrawiam

PS tak a propos wczorajszego dnia mamy - w trakcie powrotu do domu wysłuchałem wzruszającej piosenki w radio TOK FM na dzień matki... "mein idische mame..." - ci to już wstydu nie mają za grosz (mowa o Agorze oczywiście)
bidnymaniek / 2009-05-27 08:45 / Tysiącznik na forum
siedze :)
dzis licytują 26 mld $ w 7 letnich i 35 mld $ w 5 l
Maks_ / 2009-05-27 08:58 / Tysiącznik na forum

dzis licytują 26 mld $ w 7 letnich i 35 mld $ w 5 l


5-cio i 7-mio latki mają jako taką rentowność (ale bez porównania z 2-latkami - 0,95%) - mogą je poupychać (zwłaszcza, że SAFE chętnie kupuje).
Ciekawi mnie co innego - zupełnie bierna postawa ECB i eurolandu - zachowują się tak, jakby byli tylko widzami na dość nudnym przedstawieniu.

Pozdrawiam
tara / 2009-05-27 09:18 / Tysiącznik na forum
Maks zaczełam sie w tym wszystkim gubic nie jestem ekonomista ani finansista ale wyczytałam ,ze PKO BP negocjuje z Bankiem Swiatowym warunki pozyczki rzedu 0,5 mld USD,ktory byłby gwarantowany przez rzad Z BS negocjuje takze polski rzad warunki programu pozyczkowego dla Polski na reformy w wysokosci 3,75 mld USD . Jak otrzymaja te pozyczki moze pln znowu sie umocnic ?
Maks_ / 2009-05-27 09:20 / Tysiącznik na forum

Maks zaczełam sie w tym wszystkim gubic nie jestem ekonomista ani finansista ale
wyczytałam ,ze PKO BP negocjuje z Bankiem Swiatowym warunki pozyczki rzedu 0,5 mld
USD,ktory byłby gwarantowany przez rzad Z BS negocjuje takze polski rzad warunki programu
pozyczkowego dla Polski na reformy w wysokosci 3,75 mld USD . Jak otrzymaja te pozyczki
moze pln znowu sie umocnic ?


Nędzne ochłapy - to nie są jakies poważne kwoty :-)

Pozdrawiam
Maks_ / 2009-05-27 09:20 / Tysiącznik na forum

programu pozyczkowego dla Polski na reformy w wysokosci 3,75 mld USD


aha, to teraz to się nazywa "reformy" :-) (buahahahaha)

Pozdrawiam
tara / 2009-05-27 08:54 / Tysiącznik na forum
Wiesz moze jak im poszła sprzedaz wczorajszych obligacji
bidnymaniek / 2009-05-27 07:45 / Tysiącznik na forum
Pchaja na siłe index w góre....sprzedaz obligacji USA wiec musi byc na zielono
tara / 2009-05-27 07:58 / Tysiącznik na forum
Czytałam,ze sprzedaz obligacji bedzie trwała az do 28 maja a wiec beda pchac te indexy do tego czasu ,nasze rozliczenie opcji 27 i 28 maja a wiec tez marne szanse aby udało im sie podbic kurs wyzej 3,20 sama nie wiem co robic .Bidny ty cały czas siedzisz spokojnie na zielonych jak ,to wytrzymujesz .pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy