Forum Polityka, aktualnościPolityka

I ty, Ukraino, przeciwko nam?

I ty, Ukraino, przeciwko nam?

Money.pl / 2007-03-15 18:01
Komentarze do wiadomości: I ty, Ukraino, przeciwko nam?.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.115.* / 2007-03-19 19:58
No to chyba będzie znów popyt na "polskie pomarńcze"... Ha...ha...ha...
warszawianka / 83.24.42.* / 2007-03-15 21:55
Oj Rosjanie udający Polaków, kiedy wy zrozumiecie, że my po prostu nie chcemy mieć z wami nic wspólnego. kiedykolwiek. Wyluzujcie, jedźcie do domu i zapomnijcie, że istniejemy.
wacek / 83.24.206.* / 2007-03-16 00:10
To Ty się przenieś na księżyc, bedzie luźniej!!!!!!
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-03-19 13:40
wacek paszoł won damoj
miro33 / 217.173.164.* / 2007-03-15 21:29
Brawo Ukraino! A Polska niech sobie dalej macha szabelką. Polityka zagraniczna Polski to tragedia. W ciągu półtorej roku Polska została sama na arenie międzynarodowej, jest politycznym bankrutem. Ma tylko wrogów - na wschodzie, zachodzie i południu. Jeden daleki pseudo-sojusznik, dla którego wysyła się tysiące żołnierzy na śmierć za obietnice bez pokrycia.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-03-19 13:45
miro33 myślenie to praca niewprawnych męczy.
Jeśli bawi cię zgadywanie co dzisiaj zadowoli putina a co jutro merkel i co zrobić gdy z tego wyniknie sprzeczność to działaj jak napisałeś. Ja mam w nosie odczucia władymira i doznania angeli. Interesuje mnie tylko tyle czy mi to nie będzie przeszkadzało zgodnie z cytatem z ziemi obiecanej " Łódź to piękne miasto, ale ile ja natym zarobię". Jeśli masz pieniądze aby finansować zadowolenie wschodu, zachodu i południa to płać, je nie będę wolę przepić.
. / 2007-03-26 15:38 / ................
jasne,na dnie z honorem lec,to juz cwiczylismy.teraz mamy 3 pokolenia do odrabiania.
jak sadzisz,majac wybor Rosja-polska,kogo wybierze Unia???
Mistral / 83.31.165.* / 2007-03-15 22:07
Co za bzdura, o jakim Ty machaniu szabelką pleciesz, o jakim bankructwie politycznym wygadujesz? Polska jest członkiem UE i ma niezbywalne prawo vetować decyzje innych krajów członkowskich, o ile ich polityka zagraża naszym interesom. Ma również prawo do prowadzenia swojej własnej polityki i nie musi się na nikogo oglądać, ani nikogo pytać o pozwolenie. A Twoim zdaniem co, powinniśmy klęknąć przed Rosją i uniżenie ucałować Putina w rękę? Człowieku, nie wiem kiedy się urodziłeś i nie chcę Cię obrażać, ale coś mi wyglądasz na klasycznego przedstawiciela homo sovieticus. Nie jestem bezkrytycznym zwolennikiem partii Braci Mniejszych, ale w pełni popieram stanowczość i nieugiętość w kwestii ochrony interesów naszego państwa w polityce międzynarodowej. Zawsze było, jest i będzie tak, że jeżeli sami nie zadbamy o swoje interesy, to nie tylko, że nikt za nas tego nie zrobi, ale natychmiast wszyscy sąsiedzi będą chcieli nas zniewolić. Może Tobie jest wszystko jedno i obce są Ci imponderabilia, ale zapewnim Cię, że patriotyzm nie polega na uniżonym klękaniem i czapkowaniem przed sąsiadami, tylko dlatego, że są więksi i teoretycznie silniejsi. Zamiast brać przykład z coraz bardziej oligarchującej się Ukrainy, bierz przykład z Łotwy, Estonii i Litwy, które chociaż są malutkimi krajami, to swój honor mają i przed Rosją, ani nikim innym nie klękają. .
JKM / 83.6.227.* / 2007-03-15 18:28
Jeszcze jedno. Właścicielem połowy udziałow w ukraińskich hutach Achmetowa są Rosjanie. O koszcie produkcji stali decyduje koszt gazu. A kto ten gaz dostarcza? To tylko w Stanach ktoś odważył się powiedzieć, że co jest dobre dla General Motors, nie musi być dobre dla USA. Na Ukrainie takich odważnych nie ma
JKM / 83.6.227.* / 2007-03-15 18:25
Tak jest! A potem zróbmy w nim dziurę!!!

A na poważnie, to Pan Bojko siedzi w kieszeni Kremla, to co robi nawet nie uzgadnia ze swoim Premierem. Taka to jest ta samodzielność Ukrainy.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-03-19 13:47
święte słowa

Najnowsze wpisy