Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank -wasze opinie

Idea Bank -wasze opinie

Che Ernesto / 2012-08-16 13:18
Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten bank ze względu na ofertę jaką nam dają na lokacie... jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto się z nim związać? Czy ktoś jest już klientem tego banku?
Wyświetlaj:
ja1112 / 94.240.14.* / 2015-07-12 14:24
nie dajcie sie naciągnąc w lokate TOP GIGANCI. To pewna strata. # lata macie kasę zamrożona na bank. Mnie naciagnęli juz 3 razy !!!! Czułem że coś śmierdzi, a pomimo tego pseudo konsultanci bez honowru i wstydu kłamią o atrakcyjności tej inwestycji. Wszystkie firmy to nie są giganci ale bankruci. Jak tylko was naciągną to nie liczcie na to, że jak spróbujecie się z nimi skontaktowac to ktoś wam odpowie. Odrzucajcie ich telefony, nie dajcie się nabic w butelkę jak ja.
Tomek 162 / 31.183.175.* / 2015-07-10 17:51
Uważajcie przy wypłacie dużej gotówki w placówce IdeaBank w Łodzi. Dziobata kasjerka o wrednych oczkach próbuje wciskać falsy(200 pl). Próba zainteresowania banku tą sprawą jak na razie bez rezultatu....Widocznie u nich to norma!
Tomek 162 / 31.183.175.* / 2015-07-10 17:47
IdeaBank to oszusci
Romet / 178.183.239.* / 2015-07-10 14:26
Podobno udzielają leasingu i podejmują decyzję w 5 minut. Bzdura! Czekałam 2 dni i okazało się, że mogą dać, ale nie przy wpłacie 10% jak proponowali, tylko 25%. Wygląda na to, ze łatwiej założyć nową firmę i dostać leasing niż prowadzic firmę 5 lat...
mika / 176.4.81.* / 2015-07-09 10:27
też korzystałam z idea leasing ogólnie było ok ale problem się zaczął kiedy okazało się że auto które było w leasingu jest kradzione . zabrane było w kwietniu 2014 i do dnia dzisiejszego idea nie moze sie określić co z ubezpieczeniem i z całym leasingiem auta . musimy to my wydzwaniać do nich aby co kolwiek wiedzieć lecz to i tak jest na nic bo obiecują z tygodnia na tydzień że już bedzie coś wiadomo . a tu cisza jestem bardzo rozczarowana tym bankiem ponieważ człowiek zaufał i straciliśmy na tym dużo . jeżeli ktoś bedzie kiedyś w podobnej sytuacji to sprawe oddajcie prawniką a przede wszystkim SPRAWDZAJCIE AUTA DOKŁADNIEJ KAŻDY NUMER KTÓRY JEST W AUCIE . nie polecam nikomu idea bank
gK71 / 5.60.154.* / 2015-06-11 19:01
Korzystałem z idea leasing niestety przeją VB leasing. Same problemy naliczają za co się da mielem 2 spóźnienia płatności 1 dzień wysyłali wezwania bo za nie kasują i wystawiali faktury. Instytucja nie przyjazna nie polecam.
Ewa220 / 83.25.66.* / 2015-05-21 22:02
Witam .Też zostałam oszukana przez Idea Bank .Jutro jestem umówiona z telewizją TVN o godzinie 11-ej w Gdańsku chcę nagłośnić sprawę i ostrzec innych przed tym bankiem jeżeli ktoś z Gdańska został oszukany zapraszam razem zdziałamy więcej do TVN w Gdańsk Oliwa ul.Czyżewskiego 42.Jak jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość na E-mail: ewa0100@op.pl .
petroniusz 374 / 79.186.212.* / 2015-08-12 12:57
Ja też zostałem oszukany Co innego mówią a co innego robią .UDAJĄ PÓŻNIEJ IDIOTÓW ŻE NIBY WSZYSTKO JEST OK .KŁAMIĄ W ŻYWE OCZY TO NAJGORSZY BANK TO PRAWDA ŻE ZA WSZYSTKO CHCĄ POBIERAĆ PIENIĄDZE (NAWET ZA TO CO SIĘ NIE NALEŻY)
MAJĄ WBIJANE DO TYCH PTASICH MOŹDZKÓW ŻE TAK NALEŻY OSZUKIWAĆ KLIENTA I TAK ROBIĄ.
ŻADNEJ AMBICJI CZY HONORU.
MOŻE POŁĄCZYMY SIŁY I WRESZCIE ZACZNĄ MYŚLEĆ A NIE OKŁAMYWAĆ KLIENTÓW NA KAŻDYM KROKU
ediediedi / 83.29.87.* / 2015-06-22 18:08
Proszę o kontakt mam prodlem z spłatą kredytu pieniądze wzieli i nie wykreślili hipoteki
gość994 / 88.199.232.* / 2015-05-14 21:02
Ja nigdy nie miałam konta w tym banku, ale moja mama tak. W tym momencie ma jakieś problemy (niespłacony kredyt), i bank zachowuje się na tyle chamsko, że wydzwania na każdy możliwy numer (nawet numery niepodane do ich wiadomości, wyciągnięte z bazy numerów sieci - niestety tutaj można mieć żal do sieci komórkowej za złamanie ochrony danych osobowych, i o ile się nie mylę prawa telekomunikacyjnego). Po drugie wydzwania nie tylko na jej prywatne numery, ale posuwa się do tego stopnia, że nęka nawet rodzinę, wydzwaniając do mnie i do mojego brata, nie wiem z jakiej racji i jakim prawem... I skąd w ogóle ma dostęp do naszych prywatnych numerów telefonów??
dzięki Bogu nie klient / 149.226.255.* / 2015-05-14 09:53
Masakra-chcieliśmy kredyt inwestycyjny pod zabezpieczenie nieruchomości, przedstawiliśmy wszystkie dokumenty, nagle zarządano od nas dokumentu stwierdzającego wielkość budynków ( dostarczyliśmy mapki geodezyjne wczesnie) jednak nikt z banku nie potrafi określić jaki dokument
SPRAWDZALI BIK NASZEJ KSIĘGOWEJ- dobrze że nie sprawdzają sąsiadów :)
Łukasz_Częstochowa / 94.251.225.* / 2015-05-12 15:34
Witam. Miałem mieć dziś spotkanie z doradcą klienta. Byłem umówiony na godzinę 10. minęło 20 min nikt nawet nie pofatygował się aby przyjść mnie poinformować że zaraz ktoś do mnie przyjdzie. czekałem 20 na darmo aby sobie posiedzieć. Taka moda teraz jest że się chyba klientów olewa
gosia z bydgoszczy / 85.222.84.* / 2015-05-11 20:44
Jestem kolejna oszukana osoba przez ten bank. Zero profesjonalizmu. Oszukali mnie poczawszy od splaty kredytu - bank pobral inna kwote niz na dyspizycji splaty kredytu, wyzsza o 200 zl! Argumentujac, ze pracownik banku mnie o tym informiwal telefonicznie co nie mialo miejsca, a
dokument dyspozycji w oryginale posiadam na inna
jwote! Kolejna przykra sprawa- w lutym otrzymalam pismo, ze nie ubezpieczylam mieszkania, ktore jest zabezpieczeniem kredytu- owszem zapomnialam wyslac druczek do banku natomiast mieszkanie ubezpieczylam. Pojechalam do banku dostarczylam polise i otrzymalam inf po kilku dniach od doradcy, ze banj uznal moja polise i nie bede musiala placic polisy ubezpi banku. Po miesiacu otrzymalam sms, ze do raty kredytu zostanie doliczona kwota w wys 154 zl za polise! Nie wierzylam wlasnym oczom jacy to oszusci!! Ludzie przestrzegam Was przed tym banjiem. Jestem chetna opowiedziec swoj przypadek w telewizji. Jesli ktos chce sie dolaczyc to moj mail gosiap43@wp.pl. Zlaczmy sie i dawajmy sie juz oszukiwac!
gosc620 / 91.231.38.* / 2015-04-24 13:35
na nową kartę debetową Idea Banku czekałam 51 dni. Po pieniądze musiałam jeździć do oddziału który był w innej dzielnicy. Oni kartę "Wysyłali", ale karty ciągle "ginęły"
Trzy zginęły po drodze
Kicha / 62.23.87.* / 2015-04-23 19:52
To złodzieje i oszuści. reklamują darmowe konto a potem zdzierają kasę pod pretekstem jakiejś prowizji. Rozbuj w biały dzień!!!!!!
Mantoska / 83.28.210.* / 2015-07-28 21:09
otóż to. jak stajesz się klientem to obiecają wszystko, same udogodnienia, a teraz same opłaty i prowizje, i tak konto u nich kosztuje 35 zł/m-c. No ale ktoś musi płacić za ten najnowszy na świecie porąbany nowy system jaki został wprowadzony.
MAŁO WAŻNY / 83.0.136.* / 2015-04-21 11:33
W2013 roku podpisałam umowę kredytu z bankiem.
W tym roku chciałam zamknąć kredyt .Razem z moim doradcą złożyliśmy dyspozycje z naliczonymi prowizjami zgodnie z obowiązującymi w dniu podpisu umowy.Taką kwotę też wpłaciłam i ku mojemu zdziwieniu brakuje jeszcze ponad 5000.Bank pobrał raty które zostały spłacone z całym kapitałem.Bardziej złodziejskiego banku to chyba już nie ma.Jak chcecie brać kredyt ODRADZAM STANOWCZO MOŻNA SIĘ POGRĄŻYĆ NA CAŁE LATA1!!!SZKODA ŻE TEGO WCZEŚNIEJ NIE WIEDZIAŁAM!!
zniesmaczona / 94.254.198.* / 2015-07-21 16:18
Nie polecam tego banku odział na targowej w-wa doradca pan M.G , brak profesjonalizmu z ich strony. 3 doby czekania na analizę dodzwonic sie do doradcy graniczy z cudem niby taki zajęty a jak sie jedzie do placowki to siedzi na recepcji. Mialo dojsc do przelewu na konto ale w osttanim momencie urażony pan analityk odmówił kredytu Z czego sie ciesze tylko papierologii tyle chcieli wyciagi zaswiadczenia mnostwo podpisów JEDNYM SLOWEM ZMARNOWANY CZAS
verioo / 217.117.128.* / 2015-04-09 10:41
30 grudnia 2014 roku założyłem lokatę 3-miesięczną w ramach promocji z Agora SA (chyba się to nazywało Lokata Happy Last Minute) oprocentowanie 5%, +premia 50 zł. Pierwszy raz zrobiłem coś takiego, trochę na próbę. Potem zacząłem czytać opinie i trochę się przeraziłem. Ostatecznie okazało się że niepotrzebnie - lokata zapadała 28 marca (sobota), a 31 (wtorek) była już na moim koncie w Meritum Bank (kapitał z odsetkami).
To był mój pierwszy kontakt z IB i jestem zadowolony. Dodam, że zaraz po założeniu lokaty zalogowałem się i w edycji lokaty podałem nr konta na przelew kapitału i odsetek oraz zmieniłem ustawienie "odnawialna" na "nieodnawialna".
mnbvc / 178.36.56.* / 2015-04-24 12:07
Idea Bank to oszustwo,chcą wyłudzić dane firmy , dane osoby prywatnej .obiecują pieniądze ,przesyłają kartę debetową, ale realizacja karty jest niemożliwa,ponieważ nie ma na niej środków pieniężnych,jak wypowiedziałem umowę z bankiem,to bank naliczył mi jakieś pieniądze do zapłaty,ale za co? jak żadnej operacji bankowej nie było.To ja poniosłem koszty,(wyjazdy do siedziby banku ,telefony.)a oni każą mi płacić jakieś pieniądze.To woła o pomstę do nieba.Jak można tak oszukiwać ludzi.Jak najdalej od takich banków!!!!!nie dajcie się oszukać. bo nie można się z nimi rozstać,będą chcieli ciągle jakiejś kasy ,ale jakiej? jak nic nie dali.uważajcie ,to są oszuści!!!

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: