Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank -wasze opinie

Idea Bank -wasze opinie

Che Ernesto / 2012-08-16 13:18
Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten bank ze względu na ofertę jaką nam dają na lokacie... jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto się z nim związać? Czy ktoś jest już klientem tego banku?
Wyświetlaj:
onia 242 / 83.11.247.* / 2013-10-26 18:22
Pozytywne opinie są tylko od pracowników tego złodziejskiego banku!!!!!!!!!!!!
Tyle w temacie.
Marcin i tyle / 164.126.24.* / 2013-10-30 10:56
Źle wcale nie oznacza tragicznie.
Antoni2013 / 91.200.174.* / 2013-10-25 20:12
No cóż Kochani nigdzie nie jest kolorowo, a tym bardziej w dzisiejszych czasach. Dla mnie Idea Bank też był i w jakimś sensie jest innym bankiem, ale to właśnie te niby super banki PKO, WB i inne mają nas głęboko w D...
Bo u nich nie dało rady dostać kredytu a w IDEA dostałem ??!! Pomijam fakt że w tamtych bankach konta mam od ponad 5 lat !!!
Być może obsługa na którą trafiacie daleka jest do ideału, ale nie można wszystkich oceniać od razu jedną miarą !!!
Polecam oddział w Katowicach Silesia Center i Pana Przemka W. Dopiero zaczynam przygodę więc za miesiąc znów się odezwę i napiszę następne info. Pozdrawiam
jacekpacek / 178.56.155.* / 2013-11-29 06:49
a ja złozyłem wniosek na 10tyś zł nie wspomnę że dochody mam na poziomie 20tyś mieś jako firma przyznali mi a owszem byłem dla nich bardzo wiarygodny ale gdy przyjechałem po te pieniążki okazało się że konstant stwierdził że ma firmę budowlaną a tak jest w jednostce wysokiego ryzyka i kasy nie dostałem mimo że wpisałem im w papiery cały swój życiorys poprosiłem o ich zwrot a ci gnoje mi ich nie oddali , ja nadal radze sobie na rynku a minęło iuż ich czter i mimo braku tych 10 tyś był to oddz radom obsługa miła a jakże ale nie wiele miała do powiedzenia , ja zmarnowałem trzy dni na zbieranie danych no i przeskoczył miesiąc dostałem fv ludzie poczekali na pensje i nic się nie stało a bank nie jest rzetelny nie polecam
jacekpacek / 178.56.155.* / 2013-11-29 06:49
a ja złozyłem wniosek na 10tyś zł nie wspomnę że dochody mam na poziomie 20tyś mieś jako firma przyznali mi a owszem byłem dla nich bardzo wiarygodny ale gdy przyjechałem po te pieniążki okazało się że konstant stwierdził że ma firmę budowlaną a tak jest w jednostce wysokiego ryzyka i kasy nie dostałem mimo że wpisałem im w papiery cały swój życiorys poprosiłem o ich zwrot a ci gnoje mi ich nie oddali , ja nadal radze sobie na rynku a minęło iuż ich czter i mimo braku tych 10 tyś był to oddz radom obsługa miła a jakże ale nie wiele miała do powiedzenia , ja zmarnowałem trzy dni na zbieranie danych no i przeskoczył miesiąc dostałem fv ludzie poczekali na pensje i nic się nie stało a bank nie jest rzetelny nie polecam
za / 77.65.105.* / 2013-11-15 12:27
Ja też tylko w tym banku dostałam kredyt i chyba lepiej by było gdybym nie dostała. Proponuję poczekać co będzie dalej, bo to co obiecują w 100% odbiega od tego co realizują,pomijając już fakt że dokumenty o spłacie kredytu przesyłają na adres nieaktualny od kilku miesięcy mimo,że w danych mają podaną zmianę.
Halka / 91.226.7.* / 2013-10-25 15:16
Idea...dla cierpliwych
Wszystkim, którzy dysponują dużą ilością czasu i cierpliwości polecam Idea bank...brak kompetencji pracowników jest rażący i nie pozwala na natychmiastowe załatwienie spraw. Zmiana numeru telefonu: 1 miesiąc, zmiana miejsca zamieszkania: 1 miesiąc, generowanie cesji do ubezpieczenia mieszkania : 2 tygodnie. W tym czasie w oddziale byłam kilkakrotnie!
Zniesmaczony / 87.239.95.* / 2013-10-24 17:06
Złożyłem wniosek o linie debetowa dla firm, po długim oczekiwaniu i śmiesznych warunkach ktore musiałem spelnic otrzymałem zgodę. Najpierw trzeba im zapłacić prowizje (z gory z własnych środków) następnie czeka sie kilkanaście dni na uruchomienie linii, a w końcu okazuje sie ze cześć pieniędzy uruchomia dopiero po 3 miesiącach 'prawidłowej obsługi linii'. Jaja jak berety. I ta pętla na szyi w postaci TaxCare. Ludzie nie dawajcie sie im naciągnąć!
barbara transp. / 46.204.74.* / 2013-10-24 16:17
ja też mam działalność zaczęta od 1-10-2013 i do tej pory nie mam nic załatwione miesiąc mi uciekł nie nie dokonałam żadnego dochodu i nie wiem jak to jeszcze długo potrwa bo nie można z nikim się dogadać. Moim zdaniem nie jest to dobry bank żeby cokolwiek z nimi zaczynać.
aga466 / 178.239.4.* / 2013-10-23 21:43
przesadzacie z tymi opiniami musza szukac jeleni
Cjezierski / 31.61.131.* / 2013-10-24 13:39
Najgorszy bank w Polsce , nie wierzysz to zostań jego klientem , będziesz długo żałował.
IKA412 / 89.71.208.* / 2014-08-19 11:19
ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI ZŁYMI OPINIAMI NA TEMAT IDEA BANKU I TAXCARE, TO OSZUŚCI I KŁAMCY, DO TEGO CHAMSTWO NA KAŻDYM KROKU, WASZE PIENIĄDZE NIE BĘDĄTAM BEZPIECZNE. KIEDY NA MOIM KONCIE DOKONAŁA SIĘ SAMOCZYNNA OPERACJA PRZELEWU MOICH PIENIĘDZYE NA KONTO PEWNEJ OSOBY, KTORA TAKIEGO PRZELEWU NIE ODNOTOWAŁA OD RAZU UCIEKŁAM Z TEGO NIBY BANKU. NORMALNIE KRADNĄ PIENIĄDZE !
MENANDER / 91.236.137.* / 2013-10-16 10:53
Też jestem klientem tego banku i szczerze odradzam innym. Ludzie nie dajcie się otumanić. Najpierw posiadałem u nich konto firmowe FIRMA TO ZYSK. Powiedźmy, że nie było najgorsze. Po jakimś czasie namawiali mnie, żebym zmienił na lepsze konto FIRMA TO JA PREMIUM. Zaufałem i posłuchałem. Wtopa na maxa. Po fakcie okazało się, o czym mi nikt nie poinformował, że podpisałem zobowiązanie na 5 lat. Później inny pracownik banku powiedział mi, że nie była to dobrze przemyślana przeze mnie decyzja. O zgrozo!!! Miałem dostać premię 1000 zł, okazało się, że jednak jej nie dostanę. A najśmieszniejsze jest to, że za wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu innego banku liczą sobie 4,99 zł. Na moje pytanie ile macie swoich bankomatów na terenie Trójmiasta i okolic, usłyszałem - DWA!!!
Pozdrawiam
ZwykłyObywatel / 188.147.130.* / 2013-11-26 19:39
Proszę czytać dokładnie warunki umowy. Jesteście strasznymi naiwniakami. W regulaminie jest wszystko opisane i wszystko co ban proponuje jest prawda i jest w 100% dostępne. Wystarczy spełnić wszystkie warunki. A wy wszyscy myślicie ze dostaniecie coś za darmo. W dzisiejszych czasach. Ludzie!! Czy wy jesteście tacy głupii?!?!?
krysia602 / 83.24.211.* / 2013-10-15 01:46
Opinia negatywna. Złożyłam dokumenty o konto firmowe z debetem. Decyzja miała być w ciągu 2 dni.. Mija trzeci tydzień i cisza... Pani z banku obiecała zadzwonic po dwoch dniach.. Na moje smsy nie odpowiada, telefonow nie odbiera.. Totalna olewka człowieka.. Nie polecam.
Krystyna Kowalska / 178.42.72.* / 2013-10-12 15:46
Idea Bank jakość obsługi kont firmowych ma wysoką . Jest to moje odczucie. Mam u nich konto i spełnia ono wszelkie moje oczekiwania
olo520 / 78.8.240.* / 2013-10-08 21:20
Odradzam, totalnie zła obsługa Klienta, w oddziałach kompletnie nie znają się na niczym, trzeba pisać mailowo i długo czekać w każdej sprawie, ogólnie całość śmierdzi wielkim ambergoldem - wraz z tax care, open finance, aegon
niezadowolonyktoryszkolei / 81.190.91.* / 2013-10-08 10:44
Kolejna negatywna opinia tym razem z mojej strony. Bank przyjazny nowym klientom, znacznie mniej przyjazny po podpisaniu umowy. Złapać, wydymać i ściągać długi. Na szczęście w porę się obudziłem. Nie polecam. Mistrzostwo w wykonaniu opiekuna rachunku... szkoda gadać.

Pozdrawiam!
Zu. Mirecka / 83.28.133.* / 2013-10-07 12:05
Bank jak bank , według mnie najbardziej przyjazny firmom z wszystkich działających na naszym rynku. Jak na razie mam u nich najdłużej konto i jeszcze się nie zawiodłam
MichalOstrowski / 2013-10-15 12:25
Witam! A jaką ofertę konta Pani posiada? Możemy wiedzieć?

Michał Ostrowski
____________________________________________
Online Ekspert Idea Bank
Boro949 / 37.190.145.* / 2013-10-06 16:10
UWAGA Konto ,,Firma to ja" to tylko wab!!! Odradzam Idea Bank !!!Założyłem konto firmowe,,Firma to ja"(bez debetu)wszystko gratis ok zgadzało się,ale spece z tego banku dobrze wiedzą,że niedługo przyjdę po debet bo wiadomo kontrahenci są niesłowni płacą kiedy chcą i bez wsparcia finansowego nie pociągnie się długo i tu zaczyna się bonanza.Chciałem dostać głupi debet na kilka tysięcy zł.aby czasem skorzystać z niego.I dostałem 5000 zł.ale musiałem zmienić konto na,,Konto z premią",a to konto to już zupełnie inna bajka.Konto jest już płatne i żądają ode mnie wpłat na minimum 5000zł.miesięcznie.Ja im mówię ludzie gdybym miał co miesiąc te 5tyś. to nie przychodziłbym do was po ten żałosny debet,a mówiłem przecież pani która mnie obsługiwała,że mam tylko jednego kontrahenta,który jest niesłowny i płaci np. 2 miesiące po terminie.Pani tak wytłumaczyła mi te wszystkie bankowe zakamarki,że o tych wpłatach 5tyś.miesiąc w miesiąc dowiedziałem się telefonicznie dopiero od drugiej pani,która miała być moim opiekunem tego konta.Ludzie trzymajcie mnie bo trafi mnie szlag.Jestem w trakcie rezygnacji z IB.i przestrzegam przed nim.PS.Teraz coś pozytywnego, księgowość mam w Tax Care i jestem zadowolony.
anula833 / 5.184.143.* / 2013-09-28 11:21
Witam , napiszę Wam ludziska na temat oddziału w Płocku tj: przygotowanie przez pracownika pana o nazwisku ptaka pocztowego było karygodne , nie dość że chyba pomylił stanowiska z wiedzą na temat kredytów to miał paznokcie jakby wrócił z kopalni , ale to szczegół ogólnie był tragiczny ijego zachowanie również, on kierował moim wnioskiem o kredyt ,ale oczywiście weryfikacja wniosku trwała 1,5 miesiąca jak nie lepiej , olewał mnie jako klienta , prosiłam o kontakt z przełożonymi tego pana ale niestety nie otrzymałam , a on dalej miał mnie w d...., takiego olewania przez tego pana to nie przeżyłam , lekceważenia , proszenia żeby odpowiedział co się dzieje w mojej sprawie , szook , nikomu nie poleam ani tego banku ani placówki w Płocku ani tego ptaszka !!!!
seb80 / 77.255.64.* / 2013-09-27 18:57
W dniu dzisiejszym usłyszałem od kierownika zespołu tego banku, że "zamiast załączenia do umowy harmonogramu spłaty proponuje mi żebym mu zaufał, a jak nie to mam spłacić całość należności dzisiaj". Profesjonalizm w najczystszej formie.
Stanowczo przestrzegam przed tym bankiem, informację o nie przedłużeniu umowy na kredyt obrotowy otrzymałem na 2 tyg. przed jego zakończeniem drogą telefoniczną bez jakiegokolwiek wyjaśnienia.
Dyrektor oddziału mówił, że nie jest to odosobniony przypadek...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: