Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank -wasze opinie

Idea Bank -wasze opinie

Che Ernesto / 2012-08-16 13:18
Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten bank ze względu na ofertę jaką nam dają na lokacie... jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto się z nim związać? Czy ktoś jest już klientem tego banku?
Wyświetlaj:
emka / 31.60.147.* / 2012-10-19 22:34
Pracownicy infolinii tego banku są albo niekompetentni, albo świadomie wprowadzają w błąd, żeby przyciągnąć klienta.
Na infolinii Idea Bank uzyskałam informację, że można u nich założyć rachunek dla sp. zoo w organizacji – kilkakrotnie dopytywałam, czy to wiarygodna informacja, bo zdążyłam się zorientować po rozmowach z pracownikami innych banków, że bywa to mocno problematyczne. Dwóch konsultantów potwierdziło mi, że jak najbardziej jest to możliwe. Ucieszona, umówiłam się tego samego dnia na spotkanie z doradcą w oddziale. Pojechałam tam tylko po to, żeby dowiedzieć się, że jednak nie jest to możliwe. Pan doradca w oddziale banku odniósł się do tej dezinformacji niefrasobliwie. Straciłam czas - nie tylko na dojazd na bezwartościowe spotkanie, ale i cały dzień, który mogłam przeznaczyć na spotkanie z doradcami innych banków. Informacje przekazane przez pracowników dedykowanych do udzielania informacji nt. oferty uznałam za wiarygodne. Ok, infolinia może nie być w pełni kompetentna. Niestety, nie można porozmawiać przez telefon z doradcą dedykowanym do obsługi firm, ponieważ nie można uzyskać nr telefonu - ani na stronie internetowej, ani od konsultanta na infolinii. Trzeba fatygować się osobiście, żeby zadać jedno pytanie. Jeśli obsługa banku nie potrafi uszanować czasu klienta, to znaczy, że zupełnie nie przystaje do realiów prowadzenia biznesu w dzisiejszym świecie. Dla mnie dyskwalifikuje to z możliwości podjęcia współpracy z takim podmiotem.
ricardo.f / 78.8.84.* / 2013-03-15 08:57
odniosłem takie same wrażenie, brak kompetencji i wprowadzanie w błąd
Piotr Janicki / 2012-09-20 19:21
Bank z bardzo bogatą ofertą wysoko oprocentowanych lokat krótkoterminowych. Godny polecenia :) / Wybierarka.pl
Antek 01 / 2012-08-16 14:00 / Bywalec forum
Moim zdaniem bank godny zaufania... posiadam tam konto osczędnościowe, mają dosyć ciekawe oprocentowanie, prawie za nic nie płacę... w sumie polecam!!
robert pawlik / 79.186.48.* / 2019-05-05 23:05
ubezpieczenie za posiadany kredyt 88 zł miesięcznie-ok zabrakło 33 zł na koncie dopłaciłem po 2 dni i co złodzieje doliczyli mi 200 zł za monit który otrzymałem juz po zapłaceni brakującej kwoty. jeszcze rok i s*****...z tego syfu
VLV / 37.209.135.* / 2012-09-06 00:34
Bank naciągaczy i kłamców - najmniej przyjazny klientowi bank. Wabią klientów wysokim oprocentowaniem na krótkoterminowych lokatach, a później pod hasłem lokat negocjowalnych próbują wcisnąć długoterminowe produkty strukturyzowane powiązane z krótkoterminowymi lokatami o nieco wyższym oprocentowaniu niż standard na rynku. Obsługa klienta okropna - robią wszystko, aby wycisnąć z Ciebie ostatni grosz. Zdecydowanie odradzam wiązanie się z Idea Bankiem.
Ilona118 / 78.10.91.* / 2013-07-11 16:11
Potwierdzam ten komentarz. Już 2 miesiace próbuje zamknąć konto.
Na wszystko trzeba czekać, pbsługa banku jest nieprofesjonalna i niekompetentna, nie oddzwania mimo że obiecuje oddzwonić, a infolinia to już w ogóle dramat.
Byłam dzisiaj 6 raz w tym banku i dalej nie mogę zamknąć konta. Odradzam wszystkim, najgorszy bank z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.
I.S.
katarzynawww / 31.63.183.* / 2013-03-01 22:08
Potwierdzam te słowa bo jestem własnie ich ofiara wtopiłam na takich produktach strukturyzowanych jestem dużo kasy w plecy i nie potrafię nawet 90% tego co im dałam po 2 latach uwolnić czyli jestem dużo w plecy ( w ciągu 2 lat lokata w byle jakim banku dałaby mi 10 % + 2 lata inflacji). Załamka uważajcie na nich nie powierzajcie im swoich środków finansowych bo to studnia bez dna ci smarkacze sprzeniewierzą wsze pieniądze.Prosze uważajcie bo pracownicy Idea Bank stosują róznorakie socjotechniki oddziaływania na potencjalnego klienta :(
NOEL73 / 85.222.86.* / 2012-09-20 17:02
Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Banda naciągaczy. Zaproponowano mi w tym złodziejskim banku usługę factoringu. Umowa brzmiała tak że po ściągnięciu pieniążków od mojego wierzyciela bank będzie miał 2% prowizji od danej kwoty. Faktury które miałem wystawiać miały być oznaczone parafką że są factoringowane. Nie wystawiłem ani jednej takiej faktury, a po 3 miesiącach od podpisania ze złodziejami umowy dostałem od nich fakturę na kwotę 330 pln. Nie polecam nikomu tego banku oszuści i złodzieje.
LENA42154 / 37.47.35.* / 2020-01-25 15:48
potwierdzam złodzieje
okradziona i oszukana / 164.127.155.* / 2013-08-12 00:05
zgadzam się, oszuści-mnie też oszukali ztraciłam duża kasę-teraz muszę iść po swoją kasę do sądu i wyłożyć kolejne pieniądze!!!!!!!!!!uciekajcie z tego banku!!!!!
Piotr Janicki / 2012-09-20 19:26
Tak więc po prostu nie należy ulegać dodatkowym usługom, a jedynie wybierać to, co dobre w danym banku. To że namawiają to normalne - każdy ma do tego prawo. A to, że się ktoś zgadza i podpisuje umowę - to już coś całkowicie innego / Wybierarka.pl
kasia844 / 10.168.1.* / 2013-12-12 08:10
Ten bank nie ma niczego dobrego idea tego banku to oszukać klienta.
Gość 11 / 31.61.138.* / 2015-11-12 11:03
Od kiedy wprowadzili zmiany w bankowości internetowej ( Idea Cloud ) - za każdym razem kiedy mam wykonać jakąkolwiek operację z mojego konta podnosi mi się ciśnienie. Wcześniej było znośnie, ale dla firm ten bank raczej nie jest, np. wykonanie przelewu zagranicznego graniczyło z cudem i kosztowało duuużo więcej niż w konkurencyjnym banku, kontakt z obsługą na czacie kiepski, kolejki w oddziale.
Coraz częściej myślę, że lepiej zapłacić za konto u konkurencji.
Z lokat i pożyczek nie korzystam u nich - zawsze mi się wydawały podejrzane te oferty.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
26 27 28 29 30 31
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: