Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

IDM - nadchodzi wybicie ze zwezajacego sie klina????

IDM - nadchodzi wybicie ze zwezajacego sie klina????

wioletaw28 / 2006-10-20 14:22
tak pisza na innym forum, jestem ciekawa czy tutaj tez ktos to zauwaza
prosze o opinie, co sadzicie?
Wyświetlaj:
jędrzej nielogo / 83.5.233.* / 2006-10-22 23:10
Właściwie po Twoich pełnych pychy dopiskach nie miałem chęci odpwiadać, ani analizować tej spółki. Ale:
1. Jeśli chodzi o klin to faktycznie widać go , ale cała formacja wcale nie wygląda na flagę.
2. Właściwie to idzie po średniej trzymiesięcznej
Głębsza AT przy tak dziadowskich obrotach to byłoby nadużycie.

Spójrz jednak na komunikaty i skoreluj je ze świeczkami.
Moim zdaniem jest to nieudolna próba zainteresowania spekulantów tą spółką. W piątek powinno było nastąpić wybicie, bo komunikat był po sesji. Myślę że spekulanci ich olewają i żadnego wybicia nie będzie... ale plan mieli niezły (tyle że naganianie na forach oznacza, że nie wyszło i próbują ostatniej deski ratunku)
wioletaw28 / 2006-10-20 15:28 / Bywalec forum
tak myslalam, ze tu malo kto sie zna na at, wedlug mnie to jest oczywiste ze tam sie tworzy klin w kanale wzrostowym
warren buffet / 2006-10-22 22:34 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
przeczytalas o tym w bankierze ?

"tak myslalam, ze tu malo kto sie zna na at"

bez komentarza. pierwsze 7 sekund mamy za sobą. wizerunek mam tez. pozdro
REALISTA / 62.179.21.* / 2006-10-22 14:00
Wioleto jestes wrozka? Kliny, flagi, trojkaty, diamenty, kanaly, glowy z ramionami, zwezajace, rozszerzajace, odwrocone, podwojne szczyty i dna etc. Jednym slowem wrozenie z fusow. W sam raz zajecie dla Pan. Znaczy na dwoje babka wrozyla ;-).
Swoja droga skoro jestes pewna to czemu szukasz potwierdzenia u innych. Inwestuj! Wyprzedzisz innych. No chyba, ze chodzi o samo sprawdzajaca sie przepowiednie. Jesli wiekszosc uwierzy w trojkat wzrostowy to rzeczywiscie wzrosnie. Naganiaj, naganiaj.
wioletaw28 / 2006-10-22 14:49 / Bywalec forum
liczylam, ze ktos potrafi cos powiedziec o formacji tworzacej sie IDM, a tu takie rozczarowanie
Mr. Proofy / 81.165.126.* / 2006-10-22 13:36
analizowalem wlasnie IDM i wiele mowi o kolejnym wybiciu, na MACD rowniez wygenerowal sie sygnal kupna, jako dlugoletni inwestor z sukcesami stwierdzam ze ten walor bedzie jedym z lepszych w nadchodzacym tygodniu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy