IGROUP

Money.pl / 2007-04-04 10:23
Komentarze do spółki: IGROUP.
Wyświetlaj:
z i o m a l / 2011-08-11 09:50
Ale tu cisza.Gdzie są wszyscy edyta gontarz,expol,rysiek1,miro,wiesław,?
expol1 / 2011-08-13 22:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja zwarty i gotowy cały czas jestem :)
Wiesław 1967 / 79.190.82.* / 2011-08-11 20:08
jestem,jestem a co tu pisać,czekam cierpliwie
nihgtrider / 2011-08-10 18:26
A to oznacza że bank już nie jest przeciwny upadłości układowej.A skoro nie jest za likwidacją to jest za układem no chyba że sie wstrzyma od głosu na głosowaniu wierzycieli.
........................... / 178.252.25.* / 2011-08-09 16:34
co to oznacza? bo si enie znam
Miro 71 / 2011-08-09 13:52 / Bywalec forum
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 44 / 2011
Data sporządzenia: 2011-08-09
Skrócona nazwa emitenta
IGROUP
Temat
Cofnięcie wniosku o dokonanie z urzędu zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego, złożonego przez BRE Bank S.A. w dniu 9 czerwca 2011 r.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd Internet Group S.A. w upadłości układowej (dalej: Spółka), działając na podstawie normy art. 56 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 9 sierpnia 2011 r., powziął wiadomość, iż w dniu wczorajszym, tj. 8 sierpnia 2011 r., główny wierzyciel Spółki, tj. BRE Bank S.A., złożył w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych, pismo z oświadczeniem o cofnięciu wniosku o dokonanie z urzędu zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego względem Spółki, o którym Spółkia informowała w treści raportu bieżącego oznaczonego numerem 29/2011 z dnia 29 czerwca 2011 r.
Miro 71 / 2011-08-05 14:08 / Bywalec forum
...patrząc jak "krew" się leje na giełdach, to sądze że bardziej BRE powinno zależeć postawienie IG na nogi niż położenie go na łopatki bo 100 baniek piechotą nie chodzi, a akcjonariusze chcą widzieć zyski a nie straty.
Miro 71 / 2011-08-05 13:06 / Bywalec forum
IGROUP (IGR): Umorzenie postępowania zażaleniowego wszczętego przez BRE Bank S.A. przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy. (raport nr 42/2011)
05.08.2011 12:18

Raport bieżący nr 42/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Internet Group S.A. w upadłości układowej (dalej: Spółka), działając na podstawie normy art. 56 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, niniejszym informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 5 sierpnia 2011 r., powziął wiadomość, iż w dniu 4 sierpnia 2011 r. Sąd Okręgowy w Warszawie, XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy, umorzył postępowanie zażaleniowe wszczęte przez głównego wierzyciela Spółki, tj. BRE Bank S.A.

Umorzenie, o którym mowa powyżej, jest wynikiem oświadczenia głównego wierzyciela Spółki, tj. BRE Bank S.A., o cofnięciu zażalenia na postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych, w sprawie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego względem Spółki, wydane w dniu 3 czerwca 2011 r. O złożeniu przedmiotowego oświadczenia Spółka informowała w treści raportu bieżącego nr 40/2011 z dnia 3 sierpnia 2011 r.
Jan Ryszard Wojciechowski - Prezes Zarządu
mateusz927 / 80.55.109.* / 2011-08-02 16:45
panowie mała korekta wskazana po takich wzrostach i puzniej dalej wzrosty prosze zachowac spokuj. pozdrawiam
expol1 / 2011-08-04 17:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zobacz jakie ochłapy oddają by zwalić kurs. Teraz nikt nie tyka. Ja tam dokupuje bo pchnołem po 58 i trzeba odkupić :)
wiem10 / 2011-07-30 15:28 / Tysiącznik na forum
PRZYPOMIJCIE sobie jak było na Monarii

Bank poszedł na Układ jak Prezio ustąpił

NASZ PREZIO oddaję WŁADZĘ --sprzedał OK 10% pod koniec maja a my nic nie wiemy -TU są jaja.

Nie kupiła to ulica Tylko JEDEN inwestor--co zapewnia nas KOMUNIKAT

Ciekaw jestem czy ma te 8mil czy też KUPIŁ nastepny INWESTOR

SKORO DLA DOBRA NAS NIE WIEDZIELIŚMY PRZEZ 2M-CE O SPRZEDAŻY 4mil akicji IG

TO dla dobra nas zapewne może być juz nowy INWESTOR I podpisany UKŁAD

TU WSZYSKO sie robi dla dobra LESZCZA żeby szybko sprzeedał to co posiada

CZY TERAZ rozumiecie dlaczego TAK wyglądało głosowanie na WZA ??
4mi głos za V- prez. 8 mil Przeciw V -ce Prez

W Piatek ok godz. 13 ktoś wciągną 0,5mil akcji

RADZĘ TRZYMAC PEREŁKĘ
expol1 / 2011-07-29 12:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Widzieliście to? niech mi ktos powie ze nie zbierają tego grubasy :) a inni niech oddają im.
Miro 71 / 2011-07-29 09:42 / Bywalec forum
IGroup: Prezes znalazł partnera do restrukturyzacji
ziu 29-07-2011, ostatnia aktualizacja 29-07-2011 00:03
Jan Ryszard Wojciechowski, prezes i współwłaściciel Internet Group, sprzedał część akcji spółki CR Media (poprzez nią kontroluje 21,8 proc. akcji IGroup). Jego nowym partnerem został warszawski biznesmen Sławomir Słupski.



Jak poinformował nas Wojciechowski, po transakcji Słupski posiada 44 proc. akcji CR Media, a reszta należy do BCEF Investment VI Ltd., spółki kontrolowanej nadal przez Wojciechowskiego.

To, że prezes zachował kontrolę nad CR Media jest o tyle istotne, że w przeciwnym razie na Słupskim zaciążyłyby zobowiązania wobec rynku: wezwanie do progu 33 proc. akcji IGroup. Ktoś, kto przejąłby kontrolę nad CR Media, przejąłby też 100 proc. udziałów w spółce ClearRange Media Consulting, która posiada 21,8 proc. akcji IGroup. Być może giełdowi gracze mieli na to nadzieję, bo w ostatnich dniach kurs IGroup urósł o kilkadziesiąt procent.

Wojciechowski i Słupski zawarli umowę 26 maja. IGroup odwlekał jej ogłoszenie, prosząc Komisję Nadzoru Finansowego o zgodę na utajnienie (ostatnie miało obowiązywać do 31 sierpnia). Spółka podała w komunikacie, że zwlekała, bo umowa była zawarta pod warunkiem, że zgodzą się na nią „pozostali akcjonariusze CR Media". To o tyle dziwne tłumaczenie, że jak przyznał Wojciechowski, czekano na zgodę jego firmy.

– Moja decyzja o sprzedaży pakietu akcji (CR Media – red.) wiąże się z restrukturyzacją Internet Group. Tyle na razie mogę powiedzieć – odpowiedział Wojciechowski na pytanie o przyczyny zbycia części papierów CR Media.


Sławomir Słupski jest biznesmenem, znanym z działalności na rynku
nieruchomości i INWESTYCJI FINANSOWYCH.
stokrotka.. / 77.255.166.* / 2011-07-29 09:27
w oczekiwaniu ma start pronox technicznie ladnie wyglada mieli sie na dolnym wsparciu;-)
Miro 71 / 2011-07-29 08:17 / Bywalec forum
Prezes IGroup zachował kontrolę nad 21,8-proc. pakietem akcji spółki
ziu 28-07-2011, ostatnia aktualizacja 28-07-2011 13:49
Jan Ryszard Wojciechowski, prezes Internet Group zawarł umowę sprzedaży akcji spółki CR Media na rzecz Sławomira Słupskiego – poinformowała dziś Internet Group w komunikacie.


autor: Małgorzata Pstrągowska
źródło: Fotorzepa
Jan Ryszard Wojciechowski, prezes Internet Group
+zobacz więcejCR Media to właściciel 100 proc. udziałów w spółce ClearRange Media Consulting, która posiada ponad 21,81 proc. akcji IGroup.

Umowa Wojciechowskiego i Słupskiego została zawarta 26 maja br. pod warunkiem, że pozostali akcjonariusze CR Media wyrażą pisemną zgodę na rozporządzenie akcjami przez Wojciechowskiego.

IGroup poinformował, że przekazanie powyższej informacji zostało kilka razy opóźnione „z uwagi na wiążące się z jej ujawnieniem ryzyko naruszenia słusznego interesu spółki. Ponieważ ostatecznie pozostali akcjonariusze CR Media wyrazili zgodę na transakcję, komunikat podano do publicznej wiadomości.

W komunikacie nie podano, czy Słupski jest obecnie dominującym inwestorem w CR Media.

W korespondencji z „Parkietem" Jan Ryszard Wojciechowski poinformował dziś natomiast, że sprzedane przez niego akcje stanowią 44 proc. wszystkich akcji CR Media.

Według Wojciechowskiego CR Media mają jeszcze jednego akcjonariusza: BCEF Investment VI Ltd.

– Tym pozostałym akcjonariuszem jest BCEF Investmet VI Ltd, kontrolowana przez mnie – poinformował nas Wojciechowski.

To oznacza, że prezes IGroup zachował kontrolę nad CR Media oraz pakietem akcji IGroup.

- Moja decyzja o sprzedaży pakietu akcji (CR Media – red.) wiążę się z restrukturyzacją Internet Group– tyle na razie mogę powiedzieć – odpowiedział nam Wojciechowski pytany o przyczyny zbycia akcji CR Media.

Według niego, Sławomir Słupski jest biznesmenem, znanym z działalności na rynku nieruchomości i inwestycji finansowych.

Kurs akcji IGroup rósł silnie od kilku dni. W czwartek jeszcze o godzinie 14.24 zyskiwał 5 proc. i wynosił 0,61 zł.

Ps. Czyli kolejny akcjonariusz :-D
expol1 / 2011-07-28 14:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Klasyczne wyleszczenie wczoraj było , widać było gołym okiem że chcą odkupić co przeżucili. Leszcze powyskakiwali i teraz idzie w góre.
Ja tam czekam spokojnie, od stycznia wytrzymałem nerwówke to i teraz spokojnie popatrze, a swojego nie oddam.
wave / 95.50.23.* / 2011-07-28 09:37
na razie minus 5%
peke / 91.199.250.* / 2011-07-28 07:43
Jak myślicie, dzisiaj dalsze wzrosty czy zacznie się realizacja zysków?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy