IGROUP

Money.pl / 2007-04-04 10:23
Komentarze do spółki: IGROUP.
Wyświetlaj:
Edyta Gontarz / 2011-04-07 19:42 / Bywalec forum
Masz racje Rysiu bo akcje dla inwestora zostały juz zebrane a to co obserwujemy to zagrywki tych co sie opamiętali.Sprzedali papier po 41 groszy licząc że spadnie nisko a tymczasem ktoś zebrał akcje dla inwestora i ich nie ma.Teraz wściekają sie bo nie mogą odkupić.Harcerz ma 32%.inwestor ma 50% bo nie wierze w to że będzie kupywał póżniej po wyższej cenie.A teraz tak na zdrowy łeb ile zostało w obrocie.Moim zdaniem 18% a ztego my mamy większą część.Pewna część rekinków zorientowała sie w sprawie i teraz zobaczyła że że jest za póżno.
Edyta Gontarz / 2011-04-07 19:33 / Bywalec forum
Drodzy inwestorzy powiem wam tak.Ci co kupili i mają srednią poniżej 60 groszy napewno nie stracą bo średnia grubych to 60-70 groszy ci którzy mają średnią większą mają mniejszą szanse wyjść na plus w razie niepowodzenia ale powiem wam że tutaj nie ma mowy o bankructwie.Oczywiście jest zawsze prawdopodobieństwo że sie nie dogadają i firma padnie ale wtedy grubi niebędą sprzedawać po 30 groszy tylko znacznie wyżej bo oni pieniążków tracić nie lubią ,dlatego apekuje do posiadaczy akcji żebyście nie oddawali swoich akcji w tak śmiesznej cenie bo to co sie teraz dzieje to nic innego jak działania mające na celu wystraszenie wszystkich.Myślisz że jak sprzedasz to uratujesz częś swojego kapitału a to nic bardziej błednego bo właśnie liczą na to inni.Spójrzcie że na kupnie nie ma nic przed otwarciem fiksa a tuż przed raptem jest więcej i następują duże obroty.Chodzi o to że grubi nie traca akcji przerzucając je między sobą tylko kurs spada a inni puszczają kleksa w strachu.Nawet jak ktoś przypadkiem zabierze im troche to znajdzie sie inny co im sprzeda suma sumarum nic nie tracą a mają szanse na tansze zakupy.Zapamiętajcie sobie że nikt nigdy nie ubiera na spadkach bożaden gruby nie wyrzuca akcji w popyt tylko najpierw go kreuje a dopiero upłynnia papier.Pomyślcie zanim pozbędziecie sie akcji i nie myślcie że naganiam na zakupy bo wcale nie jest mi to potrzebne.Tutaj akcjonariusze niebędą potrzebni bo jest ktoś co te akcje zbierze i cena i tak będzie spora.Po prostu szkoda mi tych co oddają w tej cenie.Poczekajcie jeszcze troche a nawet jeśli mi nie wierzycie to w razie upadłości sprzedacie je po conajmniej 60 groszy a wtedu uratujecie dużo więcej kapitału.Nie słuchajcie płatnych naganiaczy tylko analizujcie i prześledzcie historie innych bankrutów.Apeluje do waszego rozsądku.Pozdrawiam wszystkich
expol1 / 2011-04-08 13:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A jeśli chcą dowodów to proszę: zero infa negatywnego i kurs pikuje..... ewidentnie - mało czasu i stawiają na spadki aby wyrwać ile się da, teraz potrzymają na 24 i może moze uda im się przewalić na 18, ale nie wydaje mi sie.
rysiek1 / 2011-04-08 14:59 / Bywalec forum
Jeszcze dzisiaj skończymy na +
rysiek1 / 2011-04-08 15:00 / Bywalec forum
Proszę +8%
expol1 / 2011-04-09 13:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Twoje prosby zostały sełnione Rysiu, poproś w poniedziałek + 60% :)
rysiek1 / 2011-04-07 19:26 / Bywalec forum
Ja myślę że to zbieranie jest już dla przyszłego inwestora, w końcu ma przejąć 50% akcji firmy a im taniej kupi tym lepiej dla niego. A wy dalej oddawajcie je za bezcen, jak dzieci dają się nabrać na ich zagrywki taktyczne. Twardzi będą zbierać kokosy a mięczaki na aut. Pozdrawiam Twardzieli
expol1 / 2011-04-08 13:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Klasyczna gra psychologiczna jak wszędzie gdzie w gre wchodzi duża kasa.
wiem10 / 2011-04-07 18:54 / Tysiącznik na forum
Goście do nas przychodzą mają pozostałości i chcieli dzis wywołać panikę,
Obroty 160tyś wszysko zebrane, zbliża sie decydująca rozgr. dlatego tak nerwowo.--pewnie BRE coś powie

Szykają akcji był duł jutro będa zbierac do góry
jaszkojaszka / 83.7.13.* / 2011-04-07 18:19
Rysiek 1 poczekaj jeszcze z 2 miechy.kupisz za tą samą kasę 800000 tyś akcji. Z 200 tyś wytapetujesz tylko mały pokój..a tak to nawet v i na całe mieszkanie starczy;) Pozdrawiam wytrwałych...
kokokoko / 83.7.13.* / 2011-04-07 18:16
Proponuje niedrogie kredyty na zakup akcji...Może ktoś by był zainteresowany???Uśredniajcie, uśredniajcie...po 26...po 22...potem po 18...12...i może jak się uda to i po 5 gr się usredni.:) nawet w info o katarskim inwestorze nikt nie uwierzył:)
rysiek1 / 2011-04-07 16:01 / Bywalec forum
Kupię jeszcze 200000 tys. szt. jak będzie po 0,18. Pozdrawiam Wszystkich
expol1 / 2011-04-07 16:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hej Rysiu, nie szalej tak, zostaw mi troche :)
design / 2011-04-07 10:46
"...Wszystkie akcje
tej firmy aktualnie warte są 10 mln, to 10% długu BRE."

a ile będą warte po podaniu dobrego info?:)
wiem10 / 2011-04-06 23:55 / Tysiącznik na forum
Robi sie nerwowo--do Soboty BRE coś dobrego powie.

Dlaczego wcześniej inwestor nie pozwalał podać nazwy ???
a obecnie pozwolił bo jest zgoda BRE
max_ / 83.5.143.* / 2011-04-07 09:33
obyś miał rację
Edyta Gontarz / 2011-04-06 21:24 / Bywalec forum
Słuchaj piopan zapytam cie czego sie boisz że jak kupisz to stracisz.Wiesz ilu dużych graczy tu siedzi.Pomyśl logicznie żaden gruby nie ma średniej poniżej 0.40 zł bo na fiksach nigdy by nie nazbierał.Oni zbierali jeszcze na ciągłych a teraz starają sie wyciągnąć coą jeszcze.Dlaczego?bo najwyrażniej te papiery bedą cenne.Przyjrzyj sie w trakcji transakcji że na kupnie nic nie ma albo niewiele a raptem jest i są obroty że niby ktoś wywala tylko że jak ktoś wywala to ktoś kupuje a bynajmniej ulica bo nawet zleceń kupna nie ma niżej.Jeśli nawet igroup miałby upaść to wiesz ile grubasów będzie podbijać żeby ubrać ale żadnego bankructwa nie będzie.Nie słuchaj nikogo tylko pomyśl logicznie sam i popatrz jak to było na innych bankrutach.Ryzyka nie ma najwyżej zyski bedą mniejsze ale strata nigdy.Ten co kupi teraz do 30 groszy zarobi na bank.
expol1 / 2011-04-07 15:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Edyta, a ten co kupi powyżej 30gr straci? Przypomina mi to pronoxa i ten ostry zjazd i biadolenie na forach pronoxa :) no i tu tez tak musi byc.
piopan / 2011-04-06 22:21
To nie jest kwestia strachu, tylko informacji jakie przychodzą. Fakty są takie, że inwestor jest z innej bajki. Zobacz sobie jak wygląda strona tego instytutu - to jakieś kpiny. Warunki jakie postawił dla BRE są bardzo mało realne. Wszystkie akcje tej firmy aktualnie warte są 10 mln, to 10% długu BRE. Zatem logicznym jest, że BRE raczej zlicytuje tą firmę. Do tego kupno akcji, kto je kupuje - pojedynczy naiwni gracze w małych pakietach po kilka 100 lub 2,3 tyś. Po info o inwestorze jest zjazd. Oczywiście macie racje, że gdzie największe ryzyko i zyski duże, tyle, że tutaj bardzo mało pozytywów.
piopan / 2011-04-06 17:05
Zapewne napisze ktoś, że wyleszczają. I pewnie będzie miał rację, tyle tylko, że wyleszczenie polega na wyciągnięciu jeszcze resztek pieniążków. Potem tylko info o braku kompromisu i pozamiatane. Na tą chwile, wygląda to bardzo źle, po informacji o niedoszłym wciąż inwestorze taki zjazd. No cóż, cuda się zdarzają i pewnie będzie te 15 zł za 100 lat.
wiem10 / 2011-04-06 19:50 / Tysiącznik na forum
TO jeszcze nie sprzedałeś - bo ja już spowrotem kupuję
zaciekawiony / 83.15.170.* / 2011-04-06 20:30
zaraz zaraz ???? ty obecnie nie posiadasz papiera ????????
wiem10 / 2011-04-06 23:53 / Tysiącznik na forum
Miałem i mam ++troszkie dokupuję.
expol1 / 2011-04-05 18:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyżby znów zwałka pod 22 by odbić sie na wysokie poziomy?
Przegrany / 78.8.156.* / 2011-04-05 16:35
Ciekawe kiedy będzie wiadomość od Brebaku czy przystaje czy też nie na inwestora ?! :P To będzie kulminacyjny punkt... (pewnie znowu czekanie na jakieś info 2 miechy)
rysiek1 / 2011-04-05 15:18 / Bywalec forum
Stary jedz, jedz nie graj z nami w ci..a. Rozbujajmy starego drętwego misia.. Pozdrawiam Wszyystkich
wiem10 / 2011-04-04 21:43 / Tysiącznik na forum
BRE przemówi ---wówczas będziecie mieć WIELKIE G A Ł Y
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy