IGROUP

Money.pl / 2007-04-04 10:23
Komentarze do spółki: IGROUP.
Wyświetlaj:
(((( / 81.190.93.* / 2011-02-22 17:57
i co teraz ...:
rysiek1 / 2011-02-22 21:09 / Bywalec forum
Moim zdaniem, likwidują to co nie przynosi wymiernych korzyści firmie, a wręcz straty. Rozpoczyna się proces restrukturyzacyjny firmy, i wszystko zaczyna iść w dobrym kierunku. Nie ma niczego negatywnego w tym posunięciu, a wręcz odwrotnie. Czas na naprawę firmy. Pozdrawiam
igr / 83.8.111.* / 2011-02-22 22:29
masz racje dlatego tego nie chca:

Call Connect – 18 zł/godz. !!! dawniej Conexia
Autor: mania-frania 21.01.08, 22:41 Dodaj do ulubionych zarchiwizowany CALL CONNECT – 18 zł/godz. !!! ogłoszenie z Gazety Wyborczej

w grupie Internet Group/Call Center Poland a wcześniej Conexia a
wcześniej D+S
tu dobry post:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=140&w=69873378&a=72022117
18 zł !!! - ależ oczywiście, pod warunkiem że codziennie wciśniecie
naiwnym pięć umów Tele2 (najgorszy produkt bo jest zła opinia o tej
firmie). Jeśli nie, to macie 8 zł/h brutto i to właśnie jest
standard, którego i tak nie zobaczycie na oczy w terminie. Umowę
dostaniecie jako zlecenie z płatnością do czternastego następnego
miesiąca.
I naiwnością by było abyście ją w terminie otrzymali. Średnio na
koncie będziecie mieli kasę tydzień później albo i dłużej
wysłuchując mętnych tłumaczeń kierowników grup o kłopotach
zewnętrznej firmy księgowej, o tym że przelewy zostaną zrealizowane
jak wszyscy (łącznie z tymi którzy uciekli nerwowo niewyrabiając)
podpiszą swoje rachunki, itp. A chodzi tylko o to aby przetrzymać
jak najdłużej kasę na swoim koncie aby jeszcze choć przez parę dni
zapracowały na firmę.

Motywujący system premiowy - jeśli nie podpiszesz co najmniej trzech
umów dziennie dla Tele2 to wypad z baru. Jak po tygodniu nie
wytrzymasz to po dwóch i tak Ciebie wywalą bo po co mają trutnia
trzymać który nie generuje zysku. Zyskiem są podpisane umowy a nie
siedzenie na d... na fotelu i czekanie na przerwę w ściśle
określonych porach. Jak masz potrzebę to lej w majty lub pampersa.

Elastyczny czas pracy – tydzień na rano, tydzień popołudniu do 21.
Jedna sobota obowiązkowa.

Profesjonalne szkolenia i coachingi. Szkolenie trwa dwa dni a potem
wypad na słuchawki sprzedawać Tele2. Coachingi – z uwagi na brak
znajomości j.angielskiego przez trenerów zwanych team managerami to
pojęcie jest nad wyraz wypaczone i sprowadza się do odsłuchania
rozmów sprzedażowych i kilkusetkrotnego powtarzania, że musi Ci
wzrosnąć sprzedaż.

Możliwość rozwoju osobistego i awansu – na ponad setkę osób tam
pracujących nikt o czymś takim nie słyszał.

Dobre warunki pracy – przerwa po dwóch godzinach nieprzerwanej
pracy. Dystrybutor kawy bez kubków tak, więc cała zawartość po
uiszczeniu zapłaty leci do rynienki odpływowej. Picie kawy to
ewidentna strata czasu tak, więc nie ma czasu na jej degustację.
Nie ma mowy o zadzwonieniu lub wysłaniu smsa. Całkowity zakaz
używania telefonów komórkowych, bo jeszcze konkurencja mogłaby
zadzwonić i Ciebie podkupić.

Tak więc praca dla osób z dużym kontem bankowym albo co najmniej z
cichym sponsorem bo firma kasy nie płaci. Po miesiącu wkur ...
ludzie odejdą wypracowując zysk dla firmy ale na ich miejsce przyjdą
kolejni naiwni co się skuszą osiemnastoma złotymi.

Powodzenia naiwniacy.
wiem10 / 2011-02-21 18:53 / Tysiącznik na forum
-1
2011-02-18 19:48:39 83.21.126.* | JHSDKJF
Re: IGROUP [8]
wiem10 i kilka innych osób poprostu kupiło te akcje za całą kasę i teraz się sami
nakręcają tymi magicznymi cyframi typu 1zł , 3 zł , pani Edyta to i nawet 10 zł już
widzi...radze zmienić leki:) gdybyście nie ładowali wszystkiego do jednego wora i wciąż
uśredniali spółki która jest w upadłości likwidacyjnej nie mającej zbyt wielkiego
majątku tylko pograli na innych spółkach już dawno byście kilka razy obrócili ta kasą .
Jasne że igroup może pójść do góry, ale równie dobrze mogą się nie dogadać i co będziecie
uśredniać po 5 gr??Równie dobrze jutro jest kumulacja lotto 30 baniek do wygrania.
Proponuje tam spróbować szczęścia...
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2011-02-21 09:36:01 Edyta Gontarz [ Bywalec forum ]
Co do leków to faktycznie mam troche bo zapalenie oskrzeli mnie dopadło i niestety
antybiotyk jakiś i inne takie tam a jeśli chodzi o akcje igr kolego JHSDKJF to gdy
dojdzie do fuzjii internet group z kilkoma koncernami międzynarodowymi to zakup po 10
zł będzie marzeniem.Powiem tylko że jeden z tych koncernów zarobił w zeszłym roku 21
miliardów dolarów że o reszcie nie wspomne.Nie chcesz to nie kupuj,ja nie
namawiam.Piszesz że inne spółki dają zarobić to dobrze tylko że ja z igr nie wyjde bo
moge nie zdążyć wsiąść.Gdy infa zaczną pojawiać sie jedne za drugim to ciężko będzie
złapać ten pociąg.Tutaj stopa zwrotu będzie potężna.Nie wiem tylko ile jeszcze bedą
przeciągać i czy nie będą chcieli jeszcze zejsć niżej ale czas nagli i wkrótce kawe
na ławe trzeba będzie postawić.
skomentuj zgłoś do usunięcia

Edytko piekne słowa---Pozdrawiam
wiem10 / 2011-02-21 18:21 / Tysiącznik na forum
Moja rada --chcesz kupić małą ilość ustawiaj cenę o 2 oczka do góry. --inaczej nie kupisz.
Miro 71 / 2011-02-21 10:14 / Bywalec forum
Witam. Jestem zadowolony bo to wszystko dobrze zaczyna się układać . Czy ktoś kto zainwestował na początku w Berkshire Hathaway żałuje że to zrobił? . Jeśli tak to wyskoczył za wcześnie . Za długie czekanie,dobre śniadanie. :-D
wiem10 / 2011-02-20 22:13 / Tysiącznik na forum
Ja jestem spokojny o swoją inwestycję.

Czekałęm tak długo to poczekam jeszcze --to mi się opłaci
Realista... / 79.184.244.* / 2011-02-20 21:50
Panowie jak dzieci:) Ale liczcie liczcie zyski w milionach...sorry proponowałbym od razu w miliardach...a na imprezę to umówmy się w Dubaju...tak będziecie za chwile zarobieni...Róbcie już na innych spółkach straty bo podatek od tych miliardów będzie spory...Ci z techmexa też się umawiali na opijanie zysków...pewnie i się umówili bo jak sprzedali choćby z 10 000 tyś akcji po 12 gr to na obiad nawet i u Pani Gessler by starczyło:)
expol1 / 2011-02-21 15:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
podobają mi się ludzie co nie mają a gadają jak przekupy, blablabla. No niestety i tacy się znajdują.
expol1 / 2011-02-20 10:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kochani, umawiamy sie tak: jak osiagniemy nasze ceny i opchniemy to spotykamy sie na imprezie inwestorów :) kto za?
Wiesław 1967 / 79.190.82.* / 2011-02-20 18:49
ja również jestem za,a jeżeli będzie nie po naszej mysli to spotkamy sie na obiedzie w stołówce Świętego Alberta, oby nie
expol1 / 2011-02-21 15:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
haha, nie bedzie tak źle. Terminy gonią i widać ze sie klaruje sytuacja. Każdy czeka na konkretne info, a te juz niedługo.
expol1 / 2011-02-20 10:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czas, miejsce do uzgodnienia.
max_ / 83.5.142.* / 2011-02-20 12:13
Jasne :)
jestem za :)

p.s. Mam nadzieje, że szybko osiągniemy swoje ceny na IG,
bo ja już mam super spółeczkę do zainwestowania (oby nie odpaliła przed IG)
i tam dopiero się obłowię..., a wówczas zastanowię się czy nie rzucić roboty - będę w końcu milionerem, więc co się będę wygłupiał i pracował... :)
expol1 / 2011-02-21 15:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kolega niech nie rzuca pracy :) zawsze można popracować dla zabicia czasu np. :)
max_ / 83.5.142.* / 2011-02-21 16:18
będę dużo zwiedzał :), więc wolny czas się przyda,
a później jakieś zajęcie się zajdzie,
ale takie lajtowe a nie tak jak teraz trzeba zasuwać...
expol1 / 2011-02-23 14:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kiedyś marzenia sie spełnią tylko trzeba wierzyc w nie. Tak samo na giełdzie obrać kierunek i trzymać sie go do KOŃCA nie zwarzając na pesymistów którzy żekomo wiedzą co dobre dla ciebie.
dfewfd / 79.175.252.* / 2011-02-20 10:49
mi starczyło by 10zł by byc milionerem :)
wiem10 / 2011-02-19 11:17 / Tysiącznik na forum
Obecnie każdego dnia możemy być miło zaskoczeni--np. UMORZENIE postępowania i.t.d.

Terminy się czesto zmieniają --wygląda na to że tą zabawą sami zainteresowani sie znudzili ..
BRE chciał swojego --Wojciechowski swojego a konkurecja też nie śpi i przejmuję rynek.

Obecna cena akcji IGR w porównaniu do konkurencji to kosmos.

Zmiany w Radzie IG - wcześnie przedłużenie działanośći --oraz

http://www.smb.pl/index/page/id/187/alias/kolejna_zmiana_prezesa_call_center

To wszystko wygląda na porozumienie BRE z IG

Pozdrawiam
max_ / 83.5.142.* / 2011-02-19 11:46
Mogliby skończyć już tą zabawę,
bo Ci co ze strachu mieli sprzedać już to zrobili,
a reszta spokojnie czeka na duże zyski jak Ja :).
Pozdrawiam :)

p.s. dźwigajcie ładnie ten kurs, bo chętnie oddam swój pakiet akcji za co najmniej 24,46 zł za akcję. Biorąc tą branże to ta cena to wcale nie taki kosmos jakby się mogło wydawać.
wiem10 / 2011-02-19 14:16 / Tysiącznik na forum
Trzymanie to jest za mało -- leszcza wystraszyli na maxa--Ci co mieli sprzedli a nowi przestali kupować .
W Piątek coś sie zmieniło--wtajemiczeni zaczynają zbierać-- jeśli zbieranie sie nasili to bez infa zaczniemy ostro rosnąć.
Wiesław 1967 / 79.190.82.* / 2011-02-19 12:28
no no 24,46 zeta to przy moim pakieciku bym był milionerem
rysiek1 / 2011-02-19 12:32 / Bywalec forum
Ja bym miał przeszło 800000tyś piękne pieniądze, aż się wierzyć nie chce.
rysiek1 / 2011-02-19 11:55 / Bywalec forum
Nieźle wyceniłeś te akcje tylko czy dożyjemy takiej ceny za szt.?
Marek_K. / 83.10.123.* / 2011-02-19 16:22
Panowie, praw rządzących rynkiem nie da się pominąć. Jeśli ktoś się nachapał tych akcji po cenie 0,20zł albo i 0,30zł i pakiecik ma w dziesiatkach tysięcy to wg mnie będzie je sprzedawał już po cenie 0,50zł albo i mniej, bo i tak będzie niezłą realizację zysku. Myslę, ze nawet wy sprzedalibyście za 0,50zł i to z uśmiechem na twarzy :) Cena 24,00zł jest osiągalna ale w dłuższym terminie. Ja wiem jedno - swojego pakieciku za grosze nie oddam!
G77 / 2011-02-19 16:28
Ja mam też mały pakiecik i jeśli spółka wyjdzie na prostą to oddam tylko mały pakiecik by zwróciły się koszta zakupu ,reszta może czekać do tych 24 zł jeśli takowa się pojawi ;). Przynajmniej taki jest plan .pozdr
wave / 89.231.119.* / 2011-02-18 21:30
jaki teraz wazny termin?
rysiek1 / 2011-02-18 22:33 / Bywalec forum
Ogłoszenie inwestora z bliskiego wschodu 28.02. mam nadzieję że wkońcu powiedzą co to za koguik.
expol1 / 2011-02-20 10:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
coś czuje ze ten inwestor to potentat światowy i jak narazie wszystko się układa.
JHSDKJF / 83.21.126.* / 2011-02-18 19:48
wiem10 i kilka innych osób poprostu kupiło te akcje za całą kasę i teraz się sami nakręcają tymi magicznymi cyframi typu 1zł , 3 zł , pani Edyta to i nawet 10 zł już widzi...radze zmienić leki:) gdybyście nie ładowali wszystkiego do jednego wora i wciąż uśredniali spółki która jest w upadłości likwidacyjnej nie mającej zbyt wielkiego majątku tylko pograli na innych spółkach już dawno byście kilka razy obrócili ta kasą . Jasne że igroup może pójść do góry, ale równie dobrze mogą się nie dogadać i co będziecie uśredniać po 5 gr??Równie dobrze jutro jest kumulacja lotto 30 baniek do wygrania. Proponuje tam spróbować szczęścia...
Edyta Gontarz / 2011-02-21 09:36 / Bywalec forum
Co do leków to faktycznie mam troche bo zapalenie oskrzeli mnie dopadło i niestety antybiotyk jakiś i inne takie tam a jeśli chodzi o akcje igr kolego JHSDKJF to gdy dojdzie do fuzjii internet group z kilkoma koncernami międzynarodowymi to zakup po 10 zł będzie marzeniem.Powiem tylko że jeden z tych koncernów zarobił w zeszłym roku 21 miliardów dolarów że o reszcie nie wspomne.Nie chcesz to nie kupuj,ja nie namawiam.Piszesz że inne spółki dają zarobić to dobrze tylko że ja z igr nie wyjde bo moge nie zdążyć wsiąść.Gdy infa zaczną pojawiać sie jedne za drugim to ciężko będzie złapać ten pociąg.Tutaj stopa zwrotu będzie potężna.Nie wiem tylko ile jeszcze bedą przeciągać i czy nie będą chcieli jeszcze zejsć niżej ale czas nagli i wkrótce kawe na ławe trzeba będzie postawić.
wiem10 / 2011-02-18 21:36 / Tysiącznik na forum
Jak ktoś ma więcej proszę o zamieszczenie na forum
wiem10 / 2011-02-18 21:21 / Tysiącznik na forum
Ewa Duda – licencjonowany doradca podatkowy; obecnie doradza w ramach spółki Fenixia.
Pani Ewa Duda ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach (Wydział Ekonomii) oraz
brytyjski University of Teesside (studia MBA). Jest licencjonowanym doradcą podatkowym
wpisanym na listę doradców podatkowych pod numerem 09916 oraz członkiem założycielem
Stowarzyszenia Powierników Polskich. Jest również udziałowcem spółek CTP Polska i TOP
Manager, zasiadając równocześnie w ich zarządach.
Pracę w dziedzinie podatków rozpoczęła w 1998 roku w Dziale Podatkowym w biurze Arthur
Andersen w Katowicach. W kolejnych latach pracowała również w biurach firmy w
Niemczech oraz na Słowacji (już w firmie Ernst & Young), gdzie tworzyła i kierowała pracą
działu Human Capital, zajmującego się rozliczeniami oraz obsługą prawno-podatkową osób
fizycznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W październiku 2005 roku wróciła do
Polski i dołączyła jako doświadczony menedżer do Działu Podatkowego Ernst & Young w
Warszawie. W 2006 roku zajęła się obsługą podatkową klientów działu Doradztwa
Transakcyjnego Ernst & Young, koncentrując się na doradztwie w zakresie efektywnych
podatkowo struktur dla polskich przedsiębiorców, tworzonych w oparciu o zagraniczne spółki
i wehikuły podatkowe. Od maja 2007 do lutego 2009 roku była wspólnikiem spółek Taxpoint
specjalizujących się w doradztwie podatkowym i unijnym.
Obecnie specjalizuje się zarówno w doradztwie dotyczącym tworzenia efektywnych
podatkowo struktur wynagradzania i transferu zysków, jak i w pozyskiwaniu dofinansowania
w ramach funduszy unijnych, ze szczególnym uwzględnieniem możliwych oszczędności
podatkowych. Przygotowuje projekty inwestycyjne dla dużych przedsiębiorców, projekty z
zakresu gospodarki elektronicznej, turystyki, prac badawczo-rozwojowych, z sukcesem
uzyskując finansowanie dla swoich klientów. Zajmuje się także rozliczaniem przyznanego
wsparcia i zarządzaniem projektami unijnymi.
wiem10 / 2011-02-18 21:23 / Tysiącznik na forum
Jacek Pietrzyk - prezes Fundacji Obywatel (Integracja, Promocja, Doradztwo, Inwestycje).
Pan Jacek Pietrzyk ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Prawa w Warszawie (magister
ekonomii) - handel zagraniczny, specjalizacja międzynarodowe stosunki gospodarcze. Jest
absolwentem Podyplomowego Studium Europejskich Stosunków Finansowo-Ekonomiczno-
Prawnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, był doktorantem w Katedrze
Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Posiada certyfikat państwowy członka rad nadzorczych spółek Skarby Państwa. Ukończył
kurs doradców inwestycyjnych publicznego obrotu papierami wartościowymi. Jest też
autorem prac naukowych, np.„Szanse i możliwości uczestniczenia Polski w Europejskiej Unii
Monetarnej", "Optymalny system walutowy dla Polski".
W latach: 2000r.-2008 r. był doradcą ekonomicznym Kancelarii Radców Prawnych, w latach:
1999r.- 2000r.- koordynatorem i pomysłodawcą rządowego projektu "Rozwój internetu na
obszarach wiejskich - tele chata". Był tez doradcą spółek z kapitałem zagranicznym, m.in.
Phoeniks Promotion, ITCS. Od 1992r.- udziałowiec spółki polsko-rosyjskiej "Kompania XXI
wiek”.
wiem10 / 2011-02-18 21:25 / Tysiącznik na forum
Jarosław Płomiński – właściciel Kancelarii Radcowskiej zajmującej się obsługą spółek
prawa handlowego (m.in. spółki z Grupy Metro).
Pan Jarosław Płomiński jest absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu
Warszawskiego. Od 2003 wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców
Prawnych w Warszawie (delegat na KZRP). Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek
logistycznych i podmiotów z sektora handlu hurtowego. Posiada też doświadczenie w
obsłudze firm sektora energetycznego oraz podmiotów zagranicznych.
W latach 2000-2004 współpracował z Kancelarią Prawną „Rachelski i Partnerzy” Spółka
Komandytowa oraz Siwek, Gaczyński Spółka partnerska Kancelaria Radcowsko-Adwokacka
W okresie 2001 – 2002 był doradcą zarządu MPIS S.A., współpracując ze spółkami:
EMPETIS S.A., CONTES S.A., MPIS – GAZ Sp. z o.o. Od 2004 – 2007 był zatrudniony w
Wydziale Radców Prawnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie
sp. z o.o. Pracował również jako doradca zarządu Centrum Wolnocłowego Wschód Zachód
Sp. z o.o.
wiem10 / 2011-02-18 20:22 / Tysiącznik na forum
JHSDKJF

Do rzeczy --powiedz z kąd przybyli i co reprezentują Trzech Nowych Radnych IGROUPA.

Jakie firmy reprezentują..Jakie mają zadanie w IG????????????

Jak odpowiesz na te pytanie to bedzie miał wszystko jasne..

---myslę że w prasie fachowej coś powinno sie ukazać. Pozdrawiam

---zapewne Ty już wszystko sprzedałeś to nie martw sie o mnie
Wiesław 1967 / 79.190.82.* / 2011-02-18 20:07
ale tak naprawdę to Ci o co chodzi no bo chyba nie powiesz że martwisz się o naszą kasę ,spokojna twoja rozczorchana
rysiek1 / 2011-02-18 20:29 / Bywalec forum
Powiem Wam o co chodzi, on poprostu chce wystraszyć wszystkich posiadaczy aby wysprzedali akcje za grosze a sam z chęcią się w nie zapakuje i zbierze super plony z naszej krwawicy. Pozdrawiam i czekamy twardo na dobre infa i wzrosty.
wiem10 / 2011-02-18 15:17 / Tysiącznik na forum
Myśliwi mówią że jak do psa ktoś raz strzeli to ten później na głos wybuchu chowa sie do BUDY.

Leszcze zachowują sie jak ten pies --jak nie zobaczą kiełbasy nie ruszą na zakupy
Pozdrawiam
replica / 2011-02-18 16:16
Fantazje to ty masz człowieku...

2010-12-30 08:43:55 wiem10
Za kilka dni będziesz chciał kupić po 2zł

2010-12-30 17:00:25 wiem10
Re: IGROUP
Jutro lub w poniedziałek 1zł

a reszta tutaj: http://www.money.pl/forum/komentarze-uzytkownika,wiem10,120783.html
wiem10 / 2011-02-18 18:16 / Tysiącznik na forum
Strasz --nie musze już namawiać
wiem10 / 2011-02-18 14:44 / Tysiącznik na forum
Klocki się ukadają -- myślący będa zbierać. Pozdrawiam
JHSDKJF / 77.254.188.* / 2011-02-18 11:57
heh 10 zł:) nie przesadziłaś?
replica / 2011-02-18 12:10
przecież to drugie Google..., a cena docelowa to 100PLN ;-)
!!!!!!!!!!!!!!!!! / 79.191.114.* / 2011-02-18 12:23
Jak nie dolarow $$$$$$$$$$$$$$$$ :):):):):):)
daro344444 / 2011-02-20 18:54 / Bywalec forum
była kiedyś taka piosenka-MARZENIA,MARZENIA,MARZENIA SĄ OD TEGO,ABY BAWIĆ SIĘ ....ETC...CHE CHE
JHSDKJF / 83.21.126.* / 2011-02-18 10:11
CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ WASZE MINY JAK TEN PAPIER ZNIKNIE Z GIEŁDY:)
wiem10 / 2011-02-18 19:38 / Tysiącznik na forum
Może i zniknie --jak nowy właściciel zrobi wezwanie i go wycofa lub zmieni na swoją nazwe.

---------- wy straszcie a inni zbierają resztki od wystraszonech.
Edyta Gontarz / 2011-02-18 11:12 / Bywalec forum
A ja chciałabym zobaczyć twoją jak ci będe ten papier opylać po 10 zeta.
Wiesław 1967 / 79.190.82.* / 2011-02-18 10:26
zanim coś tak bezsensownego napiszesz najpierw sprawdż kto ten papier posiada,a mnie twoja mina nie interesuje
zaciekawiony / 83.16.208.* / 2011-02-18 10:17
....zniknie czy nie , nie ma najmniejszego znaczenia !!!!! .....lecz przed ewentualnym zniknięciem da zarobić troszku forsy - to jest pewne !!!! a tylko o to chodzi na giełdzie ! :-)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy