Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ile kosztują uchodźcy i dlaczego Niemcom to się opłaca, a nam nie?

Ile kosztują uchodźcy i dlaczego Niemcom to się opłaca, a nam nie?

Wyświetlaj:
Jowita 121 / 37.47.4.* / 2015-09-03 23:15
Zeszłoroczny średni koszt utrzymania osoby ubiegającej się o status uchodżcy to zł 1387 na miesiąc. Zatem jak to się ma do pomocy potrzebującym Polakom, którzy legitymują się orzeczeniem lekarskim i nie mają szans żadnych na samodzielne życie, a z OPS dostając pięćset parę złotych mają potrącane: dodatek mieszkaniowy i zasiłek pielęgnacyjny.? Czyli pozostaje im niecałe 300,-zł, z których muszą opłacić czynsz (różnicę, potrącając dodatek), prąd i lekarstwa. Nijak nie da się tego ogarnąć, bez pomocy osób o dobrym sercu. Jak można zasiłek pielęgnacyjny, który jest przyznawany z urzędu, ze względu na konieczność sytuacyjną zaliczać do dochodu-CHORE - powstaje pytanie, czy my żyjemy we własnym kraju zwanym Polską?
ztm / 83.9.125.* / 2015-09-03 23:11
Oplaca sie zabierac prace obywatelom i pozwalac na podrzynanie gardla. No przeciez rzadu to nic nie kosztuje.
endi. / 87.206.209.* / 2015-09-03 23:03
Bardzo się opłaca, dzięki wysłaniu do kolonii europejskich swoich islamistów icki będą miały kontrolę nad Europą- wypasionych młodych mężczyzn którym dadzą broń z baz NATO i żaden tubylec nie podskoczy.Przy okazji wybory wygra prawica bo już przypięte do lewicy że to ona wspiera emigrantów. Lewica wspiera ale prawica rządzi i finansuje a synagoga zwana kościół KK buduje obozy dla uchodźców ha ha
Europejczycy popełniają samobójstwo. Co to jest 10 tys. dolarów koszt na wysłanie jednego imigranta, zwróci się 100 razy zwłaszcza że i tak podatnik unijny funduje.
To już nie V kolumna, to V armia Izraela.
trueebbjbtrue / 109.241.118.* / 2015-09-03 22:56
Ten świat jest coraz głupszy i coraz gorszy... Dlatego nie głosuję, i powoli przestaje mnie obchodzić jakakolwiek polityka... Świat zamiast zwalczać zło, chyli przed nim czoła... Islam to syf, a Allah to ciul którego podobni jemu ciule wykorzystują do zbrodni a zachodni świat mówi że jest ok...
Janek206 / 185.18.140.* / 2015-09-03 22:47
A dlaczego w Polsce min płaca to 300 euro ,kwota wolna od podatku to 3091 zł (parlamentarzyści płaca podatek dochodowy po przekroczeniu 62000 zł )?.Dlaczego stopy procentowe i wibor są nadal tak wysokie a banki stosują lichwę ?,dlaczego mamy przymus ubezp społ ?dlaczego polska giełda to syf .Można wiele jeszcze zadać podobnych pytań. Fakty 3 bilony długu,3 miliony urzędników i radnych.Dość propagandy sukcesu !!! okłamywania społeczeństwa !!! Czas na zmiany na partie KORWIN !!!
prawda0987 / 89.72.166.* / 2015-09-03 22:41
Ludzie zróbmy coś żeby te czarnuchy nie przekroczyły naszej granicy niech sobie Niemcy,Włochy,Francuzi oraz z Wielkiej Brytanii biorą ich ale nie Polska rozumiem że jesteśmy w Unii Europejskiej i musimy być zjednoczeni ale są pewne granice.Sama Unia Europejska jest sobie winna tej sytuacji po kiego te państwa które wymieniłem przygarnęły do siebie tylu uchodźców gdzie prawdziwi Europejczycy przez nich pracy nie mają.
Przecież Unia Europejska ma porządną armię gdzie moglibyśmy się od nich ogrodzić i żyć spokojnie to nie zamiast armii wysyłają statki ratunkowe gdzie sami ich wpuszczają na teren Unii Europejskiej a potem mają pretensje nie wiadomo do kogo.
chester997 / 174.114.191.* / 2015-09-03 22:40
1175 zlotych?????Toz to wiecej niz emerytura 1/3 Polakow ktorzy harowali dla tego kraju cale zycie !!!! A gdzie beda mieszkac? A co beda zrec? A kto ich bedzie leczyl? A jak sie z nimi dogadac? A kto im da prace?
Mieszkalem w czterech krajach na dwoch kontynentach i nigdzie, powtarzam nigdzie nie widzialem pracujacego araba. Ci ludzie nienawidza fizycznej pracy . To jest uwarunkowane w nich genetycznie!!!! Oni beda handlowac
o taaaaaaak ,wszystkim co sie da o ile zdolaja sie porozumiec. Beda klamac, krasc, amoze nawet wiecej ....jak w Londynie ,ale nigdy nie zobaczycie ich w pracy. Tak bracia Polacy ,maszerujemy w nastepne lajno !!!
Pomocy1 / 87.206.172.* / 2015-09-03 22:30
To ja ZARABIAM 1200 złoty, na utrzymaniu dziecko i Państwo mi nie pomaga, a ONI po 1175 będą dostawać- Boże Ty widzisz i...., PANI PREMIER POLACY TU SĄ..... NA LITOŚĆ POMÓŻCIE NAM
AntyIslam / 109.241.118.* / 2015-09-03 22:28
Państwo Islamskie trzeba zgładzić ogniem i mieczem, wypalić do cna, i j**** tego ich Mahometa który mąci tym p.... we łbach. Mahomet persona non grata,
AnimalInstnict / 109.241.118.* / 2015-09-03 22:16
Litość jest zbrodnią a Jezus był zbrodniarzem... Litość niczego nie uczy, to rozwiązanie dla słabych, wymówka, a na pewno nie zwycięża się tym zła jakim jest np. Państwo Islamskie. W szkole na początku jeden typ zabierał mi jedzenie, matka olewając sprawę mówiła mi odsuń się w kąt, udawaj że nic się nie dzieje, ale w środku we mnie się działo, wzrastała furia i frustracja, pewnego razu zaciągnąłem tego kolesia który zabierał mi jedzenie i wpadłem w szał, skatowałem go połamałem mu nos i wybiłem mu zęba, od tego czasu się skończyło zło... Porównując to to uchodźców, największą zbrodnią jest wcielanie się w rolę obojętnej matki, udającej że nie ma zła, udawanie że nie ma Państwa Islamskiego odpowiedzialnego za to wszystko, że nie należy z tym syfem walczyć, bić do krwi... Ilu uchodźców przyjmą Niemcy? 300 000 może 500 000 ? A jak zwali im się na głowę połowa sfrustrowanej, biednej Afryki czyli z 3 000 000 czy 5 000 000 i ich stać nie będzie to co? Oni swoją postawą zamiast uczyć tych ludzi walki uczą ich marazmu i bylejakości. Europa powinna odsyłać tych ludzi do domu i powinna uczyć ich walki by zrobili porządek w swoim świecie w swoich krajach, a tak ta cała sytuacja jest jednym wielkim niekończącym się bezsensem... Jak widzisz zło nie nadstawiaj drugiego policzka tylko tego który na ciebie podniósł dłoń zabij...
prawdomowny / 89.64.24.* / 2015-09-03 22:11
Ludzie co robicie przed wjazdem do kraju powinni być wszyscy bsdani na AIDS .Tam co 3 osoba jest zarażona. Co nam grozi w przyszłości !
OjciecT / 89.64.58.* / 2015-09-03 22:05
Koszt przyjęcia jednego uchodźcy spoza UE Bruksela wyliczyła na 10 tysięcy euro... To jet chore!!!
irma133 / 77.252.241.* / 2015-09-03 21:57
jaki los nam zgotuja te swinie przy korycie naszym wnukom ,prawnukom i nastepnym pokoleniom .kuzwa,znowu liza dup... merkelce.Tusk jeszcze na odleglosc chce nas dobic.ludzie co wy robicie i ta cala Europa z ta durna baba ,czy Niemcy rzadza cala Europa ,a nasze jelopy sie zgadzaja ,czy chcecie szariatu w Polsce ,to jest dzicz jak oni sie zachowuja i tez z Libi ,co dla zabawy strzelaja do bocianow a pozniej beda do nas .Dlaczego w tak waznej sprawie dotyczacej wszystkich Polakow nie ma referendum.Obejrzyjcie filmik jak Angela ich zaprasza ,a pozniej chce wpakowac do innych krajow pod przymusem niech ich trzyma u siebie skoro zaprasza ,brawo p.Orban
ranigracealicja / 188.29.86.* / 2015-09-03 21:54
Z jakiej racji osoba .ktora nie tworzyla I nie nie jest od tego celu zajmuje sie funduszami.To kazfdy musi sobie stwotrzyc takie fundusze.One nie sa dla Rzadu.My nie mamy w Polsce pieniedzy na przyjmowanie jakichs tam uchodzcow,ani dla Pani Kopacz na rozpuste.Widac ,ze to nienormalnie podniecona osoba.Latwo cudzymi dobrami kierowac,ale zrobic taki tlumok nie umie.
SwiadomyZyd / 109.241.118.* / 2015-09-03 21:39
Litość jest zbrodnią. Litość nadstawianie drugiego policzka złu, głupocie, jest zbrodnią która unicestwi rodzaj ludzki... Jezus był zbrodniarzem. Niemcy dziś pomogą 300 000 bo ich stać a jak za chwilę będą mieli 3 000 000 i ich stać nie będzie to skażą ich na śmierć poprzez obojętność. Ci ludzie mają swoje kraje w których panuje zło, najprościej jest uciec udawać że nic się nie dzieje, trudniej jest walczyć... A zmusić do walki ze złem jakim jest Państwo Islamskie odpowiedzialne za całe to zło, można jedynie poprzez odsyłanie tych ludzi do swoich krajów.

Najnowsze wpisy