Forum Polityka, aktualnościKraj

Ile kosztuje Polaków administracja państwowa?

Ile kosztuje Polaków administracja państwowa?

Wyświetlaj:
sertiel83 / 2013-10-04 16:41
Co to jakaś Propaganda czy co !!! Mamy armie darmozjadów utrzymywanych z naszych zarobków co wy piszecie !!!! Gdzie nam do średniej europejskiej jak nas jest 38mln i !!! W niemczech 2.5 razy tyle ludzi a mają tyle samo prawie urzędników !!!! we Francji angli tez mieszka więcej ludzi co to za propaganda !!! Darmozjady utrzymywane za moje pieniądze i tyle powinni połowę zwolnić !!!
123377 / 95.49.90.* / 2013-10-05 22:03
Podaj źródła statystyk z których wynikają Twoje światłe opinie, bo akurat w krajach o których piszesz udział osób zatrudnionych w administracji do ogółu zatrudnionych jest większy niż w Polsce. Poza tym, nie wiem czy wiesz, że urzędnicy też płacą podatki i np. składki ZUS, z których wypłacą Twoją emeryturę. I co, mogę powiedzieć, że z moich wynagrodzeń będą płacić za emeryturę takich darmozjadów jak Ty. ...a i chyba nie rozmierz pojęcia średniej. Poucz się a potem komentuj...
Świadomy / 193.111.166.* / 2013-11-19 16:37
Widać, że pracujesz w administracji i niestety czy Ci to odpowiada czy nie jesteś darmozjadem i to, że płacisz podatki i składki ZUS o niczym nie świadczy. Ponieważ Twoje wynagrodzenie wypłacane jest z podatków sektora prywatnego od, którego płacisz podatki, czyli Twoje wynagrodzenie (wypłacone z podatków sektora prywanego) jest pomnijszone o characz dla Twojego pracodawcy ot co.
Niestety do póki nie zmieni się podejście do zarządania w sektorze publiczny obywatele będą narzekać. Czas by urzędnik szanował każdego obywatela i zrozumiał, że to on jest dla obywateli nie obywatele są dla urzędników.
Do roboty darmozjady ot co.
obywatel nowy / 77.253.233.* / 2013-11-19 17:35
Tak czy inaczej pytanie o źródło informacji jest zasadne.
Samo trzepotanie jęzorem, że wszyscy urzędnicy to darmozjady żyjący z Twoich podatków może pomóc rozładować frustrację spowodowaną na przykład tym, że jest się cienkim Bolkiem i niewiele się sobą reprezentuje, ale nie wnosi nic rzeczowego do dyskusji.

Najnowsze wpisy