Forum Forum finansoweInne

Ile zarabia prezes banku? Minimalnie to 3280 zł... dziennie

Ile zarabia prezes banku? Minimalnie to 3280 zł... dziennie

Wyświetlaj:
re442 / 89.75.154.* / 2016-03-23 23:57
to oburzające jak na dzisiejsze czasy!
gość12121 / 89.67.119.* / 2016-03-23 23:53
no i teraz wiecie dlaczego banki tak się okopały w kwestii kredytów walutowych...
oldman694 / 178.42.102.* / 2016-03-23 23:33
Proponuję zastanowić się nad przesłaniem tego artykułu - jak silnym narkotykiem jest władza, skoro dla niej porzuca się taką kasę... Ale z drugiej strony, czego można oczekiwać od narkomanów?
c222 / 109.148.238.* / 2016-03-23 22:54
jakbym wam powidzia ze ja tye zarabam to mi nikt nie uwierzy :D a jednak hehe
Czaagweagta / 109.173.210.* / 2016-03-23 22:51
Weźcie zostawcie ich w spokoju. Szef zawsze najwięcej zarabia. Tak było, jest i będzie zawsze.
kkk111501501 / 77.114.87.* / 2016-03-23 22:43
Patologia! Obiecanki cacanki przedwyborcze dla Frankowiczów bo chazarska dzicz jest nie do ruszenia?
I co dalej panie Prezydencie?
Pensja najsłabiej wynagradzanego prezesa wyniosła w ubiegłym roku ponad milion złotych. Oznacza to, że dziennie zarabiał on ponad 3 tys. zł. Najlepiej wynagradzany otrzymywał ponad 6,5 tys. zł, ale.... za godzinę pracy.

xweganx / 37.248.255.* / 2016-03-23 22:36
Jest bardzo prosty sposób na to aby ukrócić ten proceder!
Niech każdy obywatel Polski uda się do swojego banku, stanie grzecznie przy okienku i wypłaci swoje pieniądze co do grosza, jeśli w przeciągu miesiąca większość Polaków wyjęła by swoje oszczędności banksterzy nie będą już tacy pewni siebie bo staną się niewypłacalni. Ktoś dawno temu zapomniał że banki są dla ludzi a nie ludzie dla banku!!!
Piotr924 / 91.225.135.* / 2016-03-23 23:13
A kto trzyma pieniądze w banku? Emeryci ? Bank jest od dawania kredytu a nie trzymania pieniędzy na lokacie po 1%. Pieniądze muszą pracować.
xweganx / 37.248.255.* / 2016-03-24 11:14
Tyle że pieniądze na kredyty nie biorą się z księżyca ale z kasy ludzi którzy w bankach trzymają oszczędności. Wyjmij 90% całości zdeponowanych w jednym banku pieniędzy a potem podejdź do okienka po kredyt, ciekawe czy dostaniesz ;)
ewaB57 / 188.146.67.* / 2016-03-23 22:33
zgromadził ile trzeba,teraz udziela się w pis-ie,nie każdy może ,wstyd i tyle,ale kogo to obchodzi
emerytka sprawiedliwa / 83.10.55.* / 2016-03-23 22:27
Pokolenie dziadków i naszych rodziców musiało odbudować Polskę po II wojnie,kolejne także mało zarabiało bo budżet był wciąż niski i musieliśmy zrozumieć trudną sytuację kraju,gdy inni bogacili się i dalej to robią,Wciąż brakuje pieniędzy na niskie emerytury(podwyżka do 5 zł) nie mówiąc o niskich pensjach.Inii znów bogacą się na naszym dorobku.Życzę wszystkiego dobrego i aby wreszcie Polska była prawdziwą i miodem płynącą dla Polaków
itd / 83.22.249.* / 2016-03-23 22:07
Może przestaniecie wreszcie informacje o zarobkach w bankach "ozdabiać" zdjęciem byłego bankowca. I pewnie oczywiście jesteście apolityczni.
kil / 5.172.234.* / 2016-03-23 22:02
różnice w zarobkach oczywiście powinny byc , ale takie róznice jakie mamy w Polsce to bandyctwo.
Adam Rz... / 79.184.182.* / 2016-03-23 21:26
Państwo Polskie powinno powołać taki własny Polski Bank Gospodarczy i przekonać niezdecydowanych niemających własnego konta w banku POLAKÓW i klientów innych banków aby przynieśli i przenieśli swoje pieniądze do nowego "narodowego banku" . Przy tym Państwo Polskie powinno też polikwidować inne twory np. ZUS, KRUS, Agencje i inne tam instytucje które niczego nie wytwarzaj ale za to obracają pieniędzmi (najczęściej są to wirtualne pieniądze). Skoro banki prywatne (komercyjne) tak dobrze stoją i ich prezesi, czerpiąc przy tym kolosalne zyski (czytaj zajmują się ściąganiem (wysysaniem) pieniędzy z rynku, i tak w kółko, pożyczają potem te same pieniądze (kapitał) + zysk, aż dojdzie do tego, że zysk przewyższy początkowy kapitał Banku, a potem wystarczy obracać pieniędzmi, i mamy zysk z zysku, zysk z zysku), niech lepiej zarobi na tym nasze Państwo (obywatele). Wypracowany zysk będzie można z kolei przeznaczyć na edukację, rozwój, inwestycje, itd. Przynajmniej te pieniądze zostaną w kraju i jak krew będzie krążyć czyt. pobudzać polską gospodarkę. Oburza mnie to, że prezesi obecnie chyba wszystkich banków w Polsce mają tak niebotyczne wysokie uposażenie. Dla mnie jest to niemoralne i śmiem powiedzieć coś mi tu śmierdzi. Tak jak mówiłem Powołać do życia Polski Bank Gospodarczy, który podlegał by ministrowi finansów lub skarbu RP, z pensją jak pozostali ministrowie i broń Boże większą. Wg mnie powinien o tym decydować sztywny schemat np. średnia krajowa pensja razy ...., i koniec i kropka.
Adam Rz... / 79.184.182.* / 2016-03-23 21:24
Państwo Polskie powinno powołać taki własny Polski Bank Gospodarczy i przekonać niezdecydowanych niemających własnego konta w banku POLAKÓW i klientów innych banków aby przynieśli i przenieśli swoje pieniądze do nowego "narodowego banku" . Przy tym Państwo Polskie powinno też polikwidować inne twory np. ZUS, KRUS, Agencje i inne tam instytucje które niczego nie wytwarzaj ale za to obracają pieniędzmi (najczęściej są to wirtualne pieniądze). Skoro banki prywatne (komercyjne) tak dobrze stoją i ich prezesi, czerpiąc przy tym kolosalne zyski (czytaj zajmują się ściąganiem (wysysaniem) pieniędzy z rynku, i tak w kółko, pożyczają potem te same pieniądze (kapitał) + zysk, aż dojdzie do tego, że zysk przewyższy początkowy kapitał Banku, a potem wystarczy obracać pieniądzmi, i mamy zysk z zysku, zysk z zysku), niech lepiej zarobi na tym nasze Państwo (obywatele). Wypracowany zysk będzie można z kolei przeznaczyć na edukację, rozwój, inwestycje, itd. Przynajmniej te pieniądze zostaną w kraju i jak krew będzie krążyć czyt. pobudzać polską gospodarkę. Oburza mnie to, że prezesi obecnie chyba wszystkich banków w Polsce mają tak niebiotyczne wysokie uposażenie. Dla mnie jest to niemoralne i śmiem powiedzieć coś mi tu śmierdzi. Tak jak mówiłem Powołać do życia Polski Bank Gospodarczy, który podlegał by ministrowi finansów lub skarbu RP, z pensją jak pozostali ministrowie i broń Boże większą. Wg mnie powinien o tym decydować sztywny schemat np. średnia krajowa pensja razy ...., i koniec i kropka.
eeech / 77.255.34.* / 2016-03-23 21:22
i tu podziwiam pana Morawieckiego, zrezygnował z takiej pensji dla Polski i Polaków, kogo byłoby na to stać?
jhook / 83.29.10.* / 2016-03-23 21:37
Oj naiwny, naiwny, naiwny. Rostowski też miał takie zarobki. A pomyślałeś, że stanowisko ministerialne w stabilnej gospodarce europejskiej, to dobra trampolina do stanowiska np MFW, Banku Światowym, EBOR itp.? Popatrz na Belkę.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: