Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Imigranci w Europie. Chorwacja zmienia zdanie i zamyka granice

Imigranci w Europie. Chorwacja zmienia zdanie i zamyka granice

Wyświetlaj:
Patriota666 / 31.179.53.* / 2015-09-20 06:07
Jak ich przyjmiemy;
-Mówi się ,że oni uciekają przed wojną.Nazywajmy rzeczy po imieniu.Są dezerterami = tchórzami.Nie chcą walczyć o swój kraj!!!Chcą nasz Europejski dobrobyt zrodzony z I i II wojny światowej.Tchórz ,będzie płodził tchórzliwe dzieci.Ja się pytam co to k**** ,będzie za społeczeństwo!!!
-Nie stać Polski na biedne głodne dzieci. Ale obcym nielegalnym emigrantom zapewnimy byt; pomoc socjalną,mieszkanie,opiekę zdrowotną,edukację dzieci,kursy językowe,pomoc psychologa,nasze miejsca pracy...Z naszych podatków!!!
-Niże pensje
-Niższe emerytury
-Większe bezrobocie
-Ryzyko terroryzmu
-Ryzyko rozprzestrzenienia się Eboli
-Ryzyko rozprzestrzenienia się HIV
-Oni się nie asymilują z nami.Przez inną religię i kulturę!!!
-Ryzyko krwawych ataków na nich
-Ryzyko krwawych ataków na nas
-Ryzyko gwałtów na nas
-Oni są brudni.Nie mają pojęcia o higienie
-Śmierdzi od nich
-Nie znają języka Polskiego
Po co jest wiza?Po co są granice?Po co jest straż graniczna?Po co straży granicznej broń?Czy praca straży granicznej służy na wyławianiu topielców i transport do unii?Jak tak to ma działać to na ch** ona w ogóle jest?
Nie o taką Polskę walczyła moja rodzina podczas II wojny światowej,oraz komunizmu!!!
Deportować ich do środkowej Afryki ,żeby mieli daleko do morza!!!
USUWACIE MOJĄ WYPOWIEDŹ.STOSUJĄC CENZURĘ JAK CHINY,KTÓRE NIE RAZ ZA TO POTĘPIACIE.CZEMU NIE CHCECIE,ŻEBY PRAWDZIWE ARGUMENTY TRAFIŁY DO SPOŁECZEŃSTWA?MAM DOŚĆ PROPAGANDY I CENZURY.MAMY WOLNOŚĆ SŁOWA CZY NIE?
TO NIE JEST SPAMOWANIE,TYLKO FAKTY NA TEMAT!!!
Michał kichał / 83.28.156.* / 2015-09-18 22:27
To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe i bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie, że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie dostosują się do naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem, a religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia lub doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują, będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę i korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później większą liczbę radykałów. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to trójka dzieci w górę, wiec jeśli teraz mamy miliony muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich trzy razy więcej.
Jeszcze jedna rzecz, która mi się rzuca w oczy: uchodźcy twierdzą, że za przyjazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów/euro - skąd Ci biedni ludzie, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Mówi się, że tylko chrześcijanie są prześladowani przez ISIS, dlaczego więc radykalni muzułmanie ciągną do Europy? Ja nie mam złudzeń, że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy.
T. / 81.190.75.* / 2015-09-18 12:30
W końcu następni zrozumieli,że czas skończyć z tą wendetą. Jednocześnie daje się zauważyć jaką agresją zieją uchodźcy, gdy tylko cokolwiek stanie na ich drodze . Należy wziąć to pod uwagę przyjmując tę nację pod swoje strzechy.
Ci ludzie nie wiedzą, co to jest przestrzegać prawo. Dla nich kobieta to "NIC" i o tym trzeba wiedzieć zanim poda im się rękę.
zulusczaka / 31.1.187.* / 2015-09-18 09:14
No to czas na szlak przez Rumunię na Węgry, Słowację i Czechy. A jak Rumunia to wytrzyma to pewnie otworzą nowy szlak przez Ukrainę i Polskę.
Wtedy znów się okaże, że jesteśmy kompletnie zaskoczeni?
Zamiast wspierać Węgry i koordynować ochronę granic te wstrętne pismaki jadą po Orbanie jak po łysej kobyle. Nie chodzi tu o nic innego, jak tylko o to, żeby Węgry patrzyły biernie na napływ EMIGRANTÓW, dzięki czemu inni mieli spokój:Rumuni, Bułgarzy, Chorwaci, Słoweńcy, Słowacy, Polacy, itd.

Najnowsze wpisy